Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • trolo
    lol v podstate som sa nic nedozvedel.. stale dokola len trepal jak je to uzasne epic a pribehove a uzasne epic a pribehove a uzasne epic a pribehove a uzasne epic a pribehove ..... epic a pribehove.... :D stale dokola to iste len v inych slovach.
    • Lawliet
      no.. možna to bude přiběhové a užasné.. myslím že tahle hra bude bodovat tam kde wow padá.. na questech
      • Preed
        wow je hlavne stara hra aj ked najhranejsie tak sa v podstate neda s novymi hrami porovnavat,ja osobne som ho pred ''mnohymi'' rokmi zacal hrat prave koli tomu,ze tam boli Q a nebola to grindovacka,ale Toru drzim palce,MMO ktore ma nejaky pouzitelny pribeh urobeny na urovni singleplayerovych RPG je utopia
        • "MMO ktore ma nejaky pouzitelny pribeh urobeny na urovni singleplayerovych RPG je utopia" - tak se podívej na Guild Wars ;).
          • Cahir
            Kvality této hry nezpochybňuji, ale že by bodovala zrovna příběhem? Hrál jsem celkem dávno jedničku a přišlo mi to jako diablovka s dost podprůměrným a nezajímavým příběhem.
            • Tak už jenom to, že je vidět char a určitě tam někde bude zrcadlo je z poloviny epic!
      • Určitě, pokud jsi ve WoW nikdy questy nečetl a jen bezhlavě odklikával. On ten WoW má totiž také velmi zajímavé příběhové questy, jen je třeba číst. A bohužel ten styl zabij 10 příšer nebo přines tucet uší tam bude naprosto stejný. Mě by pak ale zajímalo, jak se bude řešit situace, když bude někdo dělat stejný quest poněkolikáté, jelikož ne všechny budou class specific, a hlavně jak se bude řešit několikátý vstup do stejné instance. Protože pak by to začal být opruz.

        A hlavně, co dalšího tam je inovátoské, krom těch questů? Snad ještě ty vesmírné bitvy, ale jinak asi lautr nic.
        • Lawliet
          no ja nechtěl na wow utočit . jen konstatuji co je obecně známe a to problém z questy ,ktéry měl častečně řešit cataclysm s jeho questy no těžko jak moc se mu to podařilo zachranit co jsem viděl videa group questu z toru tak mě dost připominal ten styl kotor včetně toho jak zajimavě se na tom křižniku pak quest dělil na 2 groupy .. no co dalšiho inovatorskeho ti neřeknu to ukaže čas či se jim fakt podařilo sloučit to nejlepší z kotoru a momentalnich top MMO
    • Myzyka nikdy nesklame *3*
  • Připadá mi, že mluví jen naučenými frázemi....
  • Mam ze Star Wars: Old Republic smíšené pocity, jsem zvědav na ovlivňování příběhu (charu) plněnim questů, ale zároveň se bojím jak hluboku to ovlivňění bude, aby se pak nestalo, že se najde v průběhu "zlatá střední" cesta která z charu udělá "neporazitelnýho" zatím co ty ostatní, co se rozhodovali podle sebe už od začátku budou znevýhodnění třeba jen nepřístupen do Raidu atd....
    • Mně spíš zajímá to losování výběru odpovědi v raidu... Docela by se hodila nějaká možnost distancovat se od odpovědi v případě, že se příčí přesvědčení mojí postavy...
      • MrSanta
        Při skupinových rozhovorech ti to zapíše body za světlou nebo temnou stranu podle tvého rozhodnutí, ne podle rozhodnutí, které "vyhraje" los. Vývoj postavy nebude narušen.
        Distancovat se můžeš tak, že příště půjdeš do raidu s jinými lidmi, kteří budou mít stejný názor na danou tématiku. Předpokládám, že při "otevření si" okna ostatních postav bude vidět, jestli je světlý nebo tmavý.
      • Hairy_Ass
        To nebude problém, vždyť bude odpovídat někdo jiný.
    • Cahir
      Nerozumím. *9*
      • Když uděláš určitý rozhodnutí, kterej bude ovlivňovat příběh, postavu. Jak moc bude ovlivňovat, aby jsi při určitym questu se nerozhodl negativně a ten ti třeba neotevřel raid, nebo dostal menší odměnu atd....
        • To jsou podle mě zbytečný obavy. Bioware hry byli pokud vim vždy dělaný tak že rozhodnutí ovlivňovali příběh a ne obsah, který si měl ve hře k dispozici.
          • To máš sice pravdu to nepopírám, ale ber to tak že je to MMORPG a ne singl DA a toho se právě obávám. Dam příklad v Lineage 2 jsi se při jednom quest mohl rozhodnout jeslti udělat ally s lokací "Ketra" nebo s lokací "Varka"a většina lidí si později brala ally s "Ketrou" protože se ve "Varce" líp farmilo a co si pamatuju já, tak byly lehčí bossové..
            Ale to nemění nic v tom že jim fandim a že to chci minimálně zkusit. xD
  • Ne každý den se vám poštěstí hovořit s jedním z velkých šéfů BioWare.
    Vám taky ne, jenom jste to přeložili *2*
    • janchor
      Ne, tohle je náš původní materiál, který jsme v Kolíně osobně natočili.
      • Beru na vědomí *3*
  • ucho
    proč každý titulek ve videu začíná velkým písmenem?
    • smejki
      čuju, že jde o rozmar titulkovacího softu, anebo o automatické opravy páně Worda
  • Dozvědel jsem toho asi jako z hlášení v Duty Calls:
    Bla bla bla SECRET BASE bla bla bla NUCLEAR MISSILE bla COUNTING ON YOU GOOD LUCK.
  • Mne je luto ze to usilie nedali do vytvorenia noveho Kotoru kedze osobne sa mi paci tak ako stara filmova saga .
  • vsetci budme pripojeni! vsetci to chceme, ved kazdy to tvrdi *11*
  • Ataker
    Poprvé se mi to teď taky stalo (pomalejší načítání) jinak jsem problém zatím nikdy neměl.
  • Tedy ale to pomalé (ne)načítání videí mě začíná opravdu dopalovat...
    • Cahir
      U mě taky všechno v pohodě.
    • ucho
      já s tím zatím nikdy neměl, všechna videa načtená během 2-3 sekund.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit