Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eStar
    Bohužel se zdá že Titanfall bude jen další moderní hra vydaná EA. To znamená nic moc. O počet hráčů ani tak nejde, ale motat do PVP souboje dvouch týmů boty mi přijde jako neuvěřitelně špatný nápad. Nikdo mi také nevysvětlil proč tam místo AI nemohou být další hráči. Nicméně můj zájem o tuto hru velmi rychle klesá a myslím že nejsem sám kdo je už teď zklamán.
    • K tomu přidej fakt, že tam bude permanentně pobíhat Titan. Ten asi bude velmi zábavný v době, když za něj hraješ, ale většinou bude člověk na zemi jako obyčejný voják a střetnutí s tímto obrem bude asi končit smrtí, aniž by se tomu dalo jednoduše vyhnout.
      Jako chcípat v CODu permanentně na nějaký posraný killstreak - killstreaky a podobné hovadiny jsou mimochodem také (spolu)výmyslem Zempelly.
      No, a k tomu všemu přidáme posrané EA.
    • Kozy
      Mám pocit že ta AI tam bude plnit i nějaký úkoly, bude to jako singleplayerová kampaň s normálníma hráčema.
    • To je fakt, moznost spustit si mapu budto s boty, nebo misto nich pouze s zivymi hraci by tam byt mela. Urcite by tim nic neposrali a hraci by si vybrali sami.
      • eStar
        Já se bohužel obávám že tady to bude na té AI postavené, protože mapy asi nebudou zrovna nejmenší, když se tam má vejít až 50 postav (živých i Ai). třeba se mýlím (doufám že se mýlím).
  • Jack1947
    Nema smysl resit, proste 6v6 se muze zdat dobre... tesne a mozna mozna ne masivni jako jine hry. Mene v tomto pripade by opravdu mohlo byt vice (kdyz mapy budou primerene velke).
  • Štvou mě hry, které mají omezený MP na několik málo hráčů. Proč nedají maximum hráčů třeba 32? Že by to bylo "méně zábavné"? No tak od toho jsou přece administrátoři jednotlivých serverů, kteří rozhodují o parametrech hry. Nění přece problém počet v GUI (či terminálu) snížit maximální počet...
    Nejhorší to je, když chceme s hodně lidma udělat LAN party. Těch her, co podporuje alespoň 16 hráčů je bohužel poskrovnu :( Klidně bychom dali třeba L4D, ale už tam musím roubovat mody, které zvedají limit. Nějaké závodní hry, či strategie...o tom si můžeme nechat zdát *13*
    Zábava pro mě je pařit s kámošema a to nejlépe se všema na jednom serveru a ne s nějakými cizími lidmi po netu, kteří mi tu hru stejně častokrát kazí.
    • Záleží od toho ako je hra dizajnovaná. Vysvetlenie vývojarov je logické a beriem ho bez výčitiek - príkladom je aj Counter-Strike, kde sa pri 30 hráčov z hry stáva obyčajný masomlejn bez štipky rozmýšľania. A kvôli tomu to určite nehrávam.
  • tak to pekne zoslonili
  • Mohla (a možná může) to být kvalitní mp řežba.
    To že tam nacpou nekvalitní (asi podle EA dostačující) AI které jsme mohli vidět v Call of Duty dogs a lenflereshit 4.
    To co oni udělali je nesmysl, odebrat hráče a dát místo ní AI, EA mě začíná štvát jak mrví skvěle vypadající hry *10* .
  • Nikdy....slovy NIKDY....se v té hře nemůže stát, že by tam pobíhalo stejné množství titánů jako hráčů to je moc lol.

    jinak je to celkem jednoduché, dříve hráči běhali na mrňavých mapách s pajduláky....dejme pajdulákům velkou rychlost a pohyb, musíme zvětšit mapu, a když už mapa, tak tam bude velký mech nebo jich bude víc, ale zase musí být oni pomalí...a chceme tam mít AI nepřátele? oukej tak buď ještě větší mapu nebo míň lidí, easy...
  • Och moj boze, len nie boti.. Ste sa uz uplne pomiatli ? :DDD
  • 100% sa ľudom bude páčiť to, že za hru dajú 60 € kde budú hrať len s 12 protivníkmi a 30 botmi (vraciame sa späť k CS 1.6 ?).

    Ďalšia vec je, že ako skupina pracujúca na CoD treba očakávať do pár dní i ohlásenie datadisku kde si budete môcť posprejovať vlastného Titana atď....

    PS : Takáto hra funguje na steame a je bezplatná a môžem povedať že veľmi náviková a bezproblémov tam hraje pokope i 40 ľudí.
    • Ak by niekoho tá hra zaujímala na steame ju nájdete pod menom "Blacklight: Retribution".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit