Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • iSpirit

    Mně se poslední díl líbil, ve výsledku se mi líbil celý seriál(7/10), ale osobně bych neadoroval poslední díl ani herecké výkony jako nějaký vysoký nadstandart. Nadstandard beru výkon Paddyho Considina jako Viseryse. Ten výkon byl až takový, že to hnulo mým cynickým já. V RIngs of Power ani zdaleka nic takové nepřišlo.

    • Sallvator

      Rod draka je uplne jinde to asi nema smysl srovnavat ale HBO zase uz v tom umi chodit amazon to na prvni serii asi zvladl celkem solidne kdyz by druha serie byla v lepsim tempu tal se to bude dat hned vic koukat

  • Sallvator

    Posledni dil ma aspon trochu uroven (7,5/10) oproti fakt kulhajici serii ktera se cela nese v urovni 6/10 a to sem mistama hodnej. Trochu mi to pripomina obiwana kterej byl strasnej a zachranil to az konec a paradoxne se jak u pana prstenu i u obiho tesim na pokracovani ikdyz v prubehu sem mel co delat koukat dal. V panu pratenu mi nakonec vadila asi jen ta otravna cast s hobbity jak se louci radoby emotivne a dlooouze

  • KIMCID

    no NE!

    • Tak nějak.

      Líbí se mi, jak se diskutuje nad tím, co bylo špatně.

      Mě spíš nenapadá nic, co bylo dobře. Je nějaká postava co je alespoň trochu sympatická; je nějaká linie, co není úplně zvrácená; je tam vůbec něco, co nepopírá za pět minut vlastní logiku?

      Vždyť ten seriál má s JRRT společný jen název, nesedí tam naprosto nic.

      • KIMCID

        Bingo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit