Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor

    Nevím jestli se donutím dojít až na konec.

    • Mám pro tebe skvělou zprávu.... nemusíš. ;-)

      • Inquisitor

        Uf to se mi ulevilo:)

  • skaven

    dobry serial nepotrebuje take pravdepodobne platene barlicky

    • ales.smutny

      Placené? :))))

      • J.V.Stalin

        Celkem zajímavý, že jeho necenzurujete 😯

      • skaven

        ..takze toto bolo zadarmo? 😬

        • ales.smutny

          Když pominu tu otázku integrity, líbí se mi ta představa, že nám Amazon pošle obálku s tím, že "jsme slyšeli, že tam máte Vaška, který Silmarillion čte před každým spaním, tak by mohl napsat, jak je poslední díl dobrý, a k tomu přidat kritiku těch předchozích, hlavně scénáře, hrozně nám to pomůže...jo a zdraví Jeff, držíme místo v příští raketě" :)))))


          Možná by to prostě chtělo smířit se s tím, že se někomu líbí věci, které tobě ne a vrátit se zpátky do říše reality. Alobalové čepičky jsou už z módy ;)

          • skaven

            zvlastne, ze sa vam pacia veci, ktore prinasaju vela kliknuti  ...ale len z dovodu, ze su kontroverzne ...snad z toho bude aj na pivo 😍

            A cakat na mozno dobru cast po 7 srackovitych dieloch by som nerobil ani za tie peniaze.

          • Stephano

            Absolutní souhlas. Nicméně ve Futuramě Vypadaly cool. :D Jsem zvědavý na ty nové díly. Mají velké štěstí, že tam bylo vrácení v čase a amnézie a dost dobře myšlená. Mám skluz v animovaných seriálech, na Futuramu nedám dopustit. Snad žádný díl není vyloženě slabý. Když se teď nedávno vrátili k Simpsonům někteří původní scénaristé na pár epizod bylo to hned znát. A realita, inu v Cyberpunku si někdo vystačí s VR a psychovizemi. :D To je taková augmentace alobalu. :) Díky za celý rozbor k  seriálu. Nedávno na Myabadonware se objevily hry z LOTR universa, taky si musím doplnit vzdělaní, když je teď na GOG Shadow of Mordor a War. :) 

  • Stephano

    Až dokoukám poslední díly Zaklínače a komplet Cyberpunk, už si to musím dát. Na Rod Draka si taky už brousím zuby. GoT jsem zatím neviděl, více mně tehdy zaujali Vikingové a Spartakus. :) Ale těším se, akorát zatím nevím, kolik dám, řad. Já se vždycky dívám do konce, i když jde kvalita dolů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit