Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od DICE jsem v životě chtěl jedinou věc. Mirror's Edge 2.
    Ale vzhledem k jejich "formě" v posledních letech už asi ani nechci. *7*
  • Battlefront 2 byla super pařba !! Poprvé jsem se s tím potkal na PC, ale neměl jsem net, takže jsem to musel hrát jen sám proti botům, ale strašně mě to bavilo. :) Když jsem si pak po letech sehnal bazarový PS2 a tohle našel na jednom přiloženém dvd, tak začly pořádné pařby. Splitscreen je v této hře prostě mazec :) Škoda, že nebyl i v PC verzi
  • dufam ze sa z toho co najviac preda na konzole vyzera to na primarny produkt. od 10 do 15r
  • dufam ze sa z toho co najviac preda na konzole vyzera to na primarny produkt. od 10 do 15r
  • Tohle bude propadák, Licence nelicence.
    • znesvedceni trademarku v zivym prenosu...
  • Ale ty hry zapadly....
  • Naughty dog pry znacne vylepsil anizotropni filltrovani,a na novich hrach to bude velmi znat hlavne na multiplatform.Proto asi St.W.Ukazka na ps4.
    • Pry ano,naughty dog a jeho ice team to vylepsili,prvni hry jsou mortal x,devil my cry taky dostal patch.A textury jsou supr.
    • Pokud to bude zabavne jak btf4,tak nemam vubec problem.Protoze btf hardline jde mimo me.Podle me to bude neco jako killzone shadow fall.
  • TheGGG
    bude tam teda aj něco z nový trilogie nebo ne. Bojúvky s rebeli a plyšáky mě nebaví

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit