Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Estophelen
    "S mečem je prý potkáte málokdy" (na obrázku má každý bojovník meč)
    • presně první věc to mě trkla když jsem to četl :D
    • tak toto je asi zrovna to málokdy :D
  • Už jen dva národy. snad to budou orci a elfové *5*
    • Jsi si jistej? O.o
  • "S mečem je prý potkáte málokdy, protože jejich hlavní zbraní jsou oštěpy a kopí."

    Na screenu maji vsichni mece *1*
    • a navíc mi připadá většina těch mečů na screenu spíš keltskýho stylu :)
    • Overwatch
      Přesně to jsem si říkal taky :). Nevím, proč teda vývojáři neudělali radši screen, kde by měli ta kopí...
      • Možná to jsou rodové meče náčelníků, ale v tom případě jich je na tom obrázku nějak moc :). Nebo prostě chtějí zamachrovat no, po páte medovině (tedy pár litrů) se každý Germán vytahuje :).
    • Záloha, kdyby se oštěpy zlomily :D.
  • Veskoslav
    Zlatý čas strategií nám nastává:) Nový Starcraft, nový Rome Total war:)
    • zlatý čas strategií byl někdy kolem přelomu tisíciletí... pár megatitulů dnes nic nezachrání
    • Už od Shoguna 2
    • rancor1223
      Možná i Planetary Annihilation by stálo za zmínku *3*.
      • Veskoslav
        Na ten jsem úplně zapomněl:)
  • Veskoslav
    Omlouvám se za chbu s Egyptem....Moje chyba, že jsem si nezjistil, období, kdy se hra bude odehrávat. Tedy omluva z mojí strany za dezinformace.
    • Nebylo ani třeba zjišťovat období, jen stačí vědět, že je tam Makedonie a Kartágo. *7* V tom případě logicky musí člověku trknout, že Egypt ještě nemohl být pod Římskou nadvládou.
      • Menttor
        Jako bys nevěděl, že u historickejch diskuzí tu má každej otevřenou Dětskou obrázkovou encyklopedii...to se pak takovejmhle kiksům nevyvaruješ.
    • Je nádherné vidět, že se dokážete také omluvit. Smekám před Vámi. *3*
  • Barbarians 2 Total War..
  • Len dúfam že to po technickej stránke bude lepšie ako Shogun 2. Minule som si otvoril diskusie na Steame a prvá stránka bola plná topicov s názvami typu "Nejde mi spustit hra" alebo "Hra padá".
    Najnovšie si už mnohí ľudia(vrátane mňa) nemôžu nainštalovať Shoguna z DVD. Z nich sa nainštaluje len cca 300 MB, potom sa stiahne zvyšok hry - 12 GB. Druhá skupina si hru z DVD síce dokáže nainštalovať, potom sa im však musí stiahnuť 12 GB patch. Dôvod? Vývojári vydali strašne veľa patchov, až sa nakoniec rozhodli ako keby vydať hru znovu. Tentokrát má síce "iba" 12 GB namiesto 25 GB, ale týchto 12 GB je treba stiahnuť.
    Dúfam, že takýmto kixom sa v prípade Rome 2(a ďalších dielov) vyvarujú. Tiež by som bol rád, keby sa hra načítavala cca 30 sekúnd, ako prvý Rome, a nie 1:30(minúta:sekunda) ako Shogun 2. A to si môlžem povedať, že mám šťastie. Sú ľudia, ktorým sa hra spúšťa bežne 3, 5, ale aj 17 minút! Keď písali konfigurácie svojich PC, tak som sa čudoval, keďže mnohé z nich boli oveľa výkonnejšie ako ten môj, takže na nejakých starých šunkách to nehrali.
  • http://www.youtube.com/watch?v=VWUT2XDJXAU dalsie germanske kmene :)))
  • Rozhodně zatím nejsympatičtější barbarská frakce. Ale pořád doufám v Egypt.
    • Veskoslav
      Egypt v té době byl součást římské říše.
      • Magister_Peditum
        Seknul si se o dobré 2 století. *15*
      • Tak to je opravdu velký blábol velkého spamera. Když už jsi tak velký fanda této hry zjisti si něco o té době.Opravdu Egypt nebyl v období punských válek pod Římskou republikou do toho měl ještě dost daleko.
      • a na to si přišel jako kde? a kde si zjistil v jakém roku se bude začínat

        podle tvé logicky by tam prakticky nemohla bejt žádná frakce, ani kartágo, kdy punské války byly dřív než do egypta přišel první ozbrojený říman
        • Vše nemusí být nutně realné, ale to časové rozpětí bude téměř totožné, už se o tom zmiňovali.
      • Pravda, jenže hra se má odehrávat v přibližně stejné době jako první RTW, bez Egypta by to bylo divné, asi jako Medieval bez Francie nebo Anglie.
      • Né to nebyl.
  • walltar
    Konečně barbaři podle mého gusta ...
    • rancor1223
      Normálně mám raději civilizovanější frakce, ale tihle barbaři mě zaujali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit