Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanzales
    I'll kill the targets silently as anytime before ;o)
  • Izmæl
    Mě se série Hitman líbila především vždycky díky lokacím, ve kterých se hra odehrávala. A tady to vypadá, že se opět koukneme na zajímavá místa. A jsem taky rád, že vám hra dá vybrat, zda-li budete hrát stealth nebo akčnějším stylem. Avšak třeba u takového Splinter Cell: Conviction ten akčnější styl nefungoval tak dobře, tak doufám, že tady to bude propracovanější. Každopádně očekávání jsou vysoká.
    • U Conviction si řekli, že ze stealth akce udělají akční hru. Jen zapomněli, akční hru udělat neumí. V Případě Hitmana to snad dopadne líp, když mají za sebou Kane & Lynch.
      • Jsem nejspíš jeden z mála lidí,kteřím se Conviction líbil.Bylo to zase o něco jiné než předchozí díly.Bylo to zajímavé,svižné a akce mi přišla slušná.Predator styl byl opravdu dobře udělaný.
        Sice takový Chaos Theory nemá konkurenci, ale snad se v dalším SC přiblíží již zmíněnému CT.
        A doufám,že bude velmi dobře udělaný přechod ze stealth do akcčnějšího stylu.Ale určitě Hitmana dohraju na Stealth
        • Izmæl
          Mě se taky líbil, to jo. Akorát, když si se snažil jít maximálně stealth, tak vždycky tě někdo zahlídl (nejdřív teda jen šedivým varováním, ale to tě rozhodilo, udělal si chybu a pak přišlo červený odhalení) a pak nastal akčnější styl a ten mi prostě v kontextu celý hry moc nesedl.
  • to je hitman jak ho zname!!!
    • residentevilfans
      souhlas trailer co si na nic nehral proste ukazal 47 takoveho jaky je *5*
  • A kde je ta sociální cesta? Ta se třemi mrtvolami za kolo, nutnými jen k tomu, abyste měli kostýmy a přístupové karty? + dvě nešťastné hodnoty s následkem smrti vašich cílů a ádié? Odchod, aniž by kdo věděl, že jste tam vůbec byli? Ach jo...
    • Tohle bys přece v trailerech na Blood money taky nenašel a přesto to ve hře pak bylo :)
  • Dohrál jsem všechny díly této série a co je nejlepší je ta možnost hrát buď stealth, akčně nebo to kombinovat. Poté možnosti dostat oběť bez jediného výstřelu a plno způsoby (jed do pití atd atd atd.) Těším se. Snad to dopadne dobře.
  • Vypadá do perfektně takhle, ale až vlastní gameplay ukáže jaké to je. Očekávání docela vysoká.
  • jsem fanda série a docela hafo se teším.. každej díl přinesl něco novyho ale zdálo se mi že byl kratší a kratší :/ u mě vede hitman 2 jak délkou tak misemi a lokacemi . :)
  • perfektní interaktivita.... zajímalo by mě jestli budu dostávat na konci mise ocenění... jestli mě to bude třeba nutit abych musel zabít jenom toho koho mám nepozorovaně abych dostal silent assasin nebo bude stačit prostě nebýt zpozorován... samozřejmě za ňákou bonus zbraň třeba double ballers silenced *1* *5* ty byli moc gut
  • Moc pěkný už se těšim.
  • Mechwarrior_bw
    ta improvizácia je skutočne nápaditá a veľmi logická, niečo tak originálné sme už dĺho nevidely...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit