Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatim to vypadá dobře, tím nemyslim jen tenhle trailer. Společně s Maxem moje nejočekávanější hry.
    Snad to dopadne tak jak každej z nás čeká, poslední dobou těch zklamání přibývá, hlavně co se her od EA týká, tak ještě že v tomhle nemaj prsty :)
    • Shaker
      naprostej souhlas
  • V žádném traileru jsem zatím neviděl "nehodu". Co takový otrávený dort z blood money? Kde je vyměněná atrapa pistole v divadle za pravou? Atd. atd. Z toho, co ukázali, se trochu bojím, že akce bude AKCE a stealth bude zabití zezadu potichu. To nedělalo hitmana hitmanem... :-(
    • Miserius
      To by byl zajimavej trailer, kdyby byl zaber na dort, pak nekdo ochutnal a umrel, EPIC!
      • tak nemyslím jen trailery... Je jasný, že dneska musí bejt trailer EPICKEJ, VÝBUŠNEJ, AKČNÍ, nevim co všechno ještě aby to zaujalo masy. Jenže se o tom nikde nikdo nezmínil. Je možný, že to tam bude. Jen říkám, že jsem to nikde nepotřehl a bojím se, že se to vydá tou cestou stealth nestealth.
        • Přesně tě chápu, bojím se toho samýho ;)
    • Přesně !!!
  • stealth alebo akčne:D to byt otazka:D ale stealth asi vyhraje takýchto hier je malo
    • vsetky misie vsetkymi moznymi sposobmy i say. v blood money som mal najradsej najst noz/sekeru/noznice a spravit misiu iba s tymto naradim, prislo mi to najviac stylove
  • hmm, vypada to že tady v diskuzi mají slezinu cod fanoušci... trailery na blood money skutečne vypadali jinak než tohle
  • vynikajici. at uz je to tu!
  • No tak vypada to, ze moznosti jak to hrat nepozorovane ve hre jsou. Ve vsech predchozich dilech slo uplne stejne hrat akcne a vsechny vykosit, ale mise byla hotova za 10 min a ani jste se moc nenadreli. Takze nejakou akci bych moc neresil. Hlavne doufam, aby byla moznost smrti naraficit tak, aby vypadali jako nestesti.
  • kubi-wan
    No, musim říct, že tohle video už mě docela přesvědčilo *5*
  • Nádhera.. už se nemůžu dočkat..
  • both require exeptional skill to master - MONSTER ROFL :) sucasna hra co vyzaduje skill? a zaroven ma implementovane vodenie za rucicku ako gameplay prvok. pardon, ale musim sa smiat
  • Jsem čím dál víc skeptický. btw hrál jsem všechny díly nekolikrát takže jsem veterán serie.
    • A co jako?
    • To že jsi je hrál několikrát, neznamená, že jsi veterán.
      To, že nějaký blbeček jde na rok sloužit do Iráku, Afghanistánu, do jiné "válečné" zóny, kde čistí hajzly a hraje basket, aby získal status "veterána" a bral doživotně rentu za službu vlasti, neznamená, že je veterán.
      • Cypri
        Souhlasím, ale to je trošku z jinýho soudku nemyslíš?
        Nepřehánějte lidi, proboha...
    • Zayl
      Proč? Nic co by nebylo vidět / oznámeno předtím.
    • spoock
      já rovněž a musím podotknout, že každý trailer na Hitmany předešlé, působil podobně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit