Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přijde mi to nebo nejsou ty animace tak plynulé jako ve "velkých" hrách? To mě totiž přijde jako větší problém než to že je v hlavní roli taky jednou ženská *3*
  • Ještě k debatě o boji mezi mužem a ženou… Prostě, když se potkají stejně vycvičený muž (o něco těžší, protože muži v průměru jsou) a stejně vycvičená žena, tak prostě vyhraje muž. Taková je realita.
  • Prostě pořádnej bitchslap a je po problému
    http://www.spoki.lv/upload/articles/30/301883/images/_origin_Angliskie-izteicieni-7.jpg
  • Pro takové jako ty je tu GTA IV The Ballad of Gay Tony
  • Já teda zrovna moc nejsem pro to, aby v každé hře byli nutně i ženské postavy jako možnost výběru co se týče hlavní role. Chápu, že někomu se nechce dívat na upocenýho strejdu a tak si vybere slečnu, ale copak v Tomb Rideru je možnost hrát za chlapa ?? *2* ?? Jako vím, že je to samostatná hra, ale .. ehm .. Proč ??
    Nic proti slečnám, ale dost, že zkazili tak krásný sport jako je basket .. *15* ..
    A chci tady alespoň 15 mínusek !! *1*
  • Tak ty vycitas hre, ze je nerealna, protoze hlavni hrdinka je zena? A vycitas to hre, kde v jinych dilech hrdina muz napr. skace z nekolik deitek metru vysokych vezi do malickych kupek sena? LOL
  • Nevyhladili, veskoslav stale zije.
  • Cahir: Ano, máš pravdu, ale tady se bavím o hře a filmu ala Patriot, kde není problém porazit masy sám. Bavím se o vojsku a kdyby ten mistr MMA Alistair Overeem se postavil proti dvěma dalším MMA, tak by to dle mě těžko zvládl. Nebavím se o normálních vs vycvičení.
    Ale jako vycvičení vs vycvičení a nelíbí se mi filmy či hry, kdy není problém rozsekat desítky nepřátel za pár sekund. Přesto AC trojku zkusím, jelikož období 18ctého a 19ctého století je moje nejoblíbenější (holt Napoleonista). Snad to má šunka rozhejbe :D
  • Cahir
    Šváb: Smát se můžeš, ale těch 6 vyhazovačů, co skončili v nemocnici, když se pustili do mistra světa v MMA Alistaira Overeema, se asi nesmálo. *3* Záleží samozřejmě na spoustě faktorech - na úrovni protivníků, na jejich sehranosti apod., ale vezmeme-li bandu pěti rozteklých výrostků, trénovanej člověk je rozštípe, mám i vlastní zkušenost. *3* Normální člověk nic neumí - neumí dát ránu, nic nevydrží, hned se složí jak pytel brambor, neumí se bránit proti účinným technikám (brada, spánek, játra, solar...) a hlavně má většinou naděláno v gatích... Ale i nejlepšího fightera na světě skolí rána zezadu do hlavy popelníkem, to se nevylučuje...

    Nikdo tady nepochybuje o tom, že rána pažbou rovná se konečná. Je ale trochu mimo vytýkat to hře...
  • Lawliet
    Veskoslave, každej krvácí stejně.. chlap, ženská jestli si myslíš že chlapi maj narozdíl o ženských opláclej mozek v tukové vrstvě která brání otřesům jak je to vyřešeny třeba s ledvinami tak jsi vážně naivní. *1*
  • Genetiku do toho netahej. Víš o ni kulový. Jinak žena je podle mně nejsilnější zbraní a dokáže skolit i toho nejsilnějšího muže. Jinak mentální síla předčí o hodně tu fyzickou. Přeber si to. Normální diskuze, no Flame, ok?
  • Ano, taky se tomu směju, kdy porazí 5 či 6 nepřátel. Popravdě by to nikdo (ani muž) nedokázal.
    Puška v těch dobách (18 a 19 století) byli ty samé, vážili přes 5 kilo a pažba byla opatřena JEŠTĚ většinou kovem, takže rána pažbou protívnika (muže) složí jednou ranou k zemi, protože to je taková síla a než se vzpamatuje, už je probodnut bodákem.
    Přestaňtne se dívat na filmy typu Patriot (Mel Gibson), kde porazí 20 vojáků prakticky sám. Sami víte, že jeden na jednoho se dá, ale jak je vyšší počet.... nemůže nikdo zvládnout, ať je trénován jakkoli.
  • Veskoslav
    Pravda no. Možná i kvůli tomu ženy nebojovaly jako Gladiátorky s muži:-D
  • Cahir
    To záleží na mnoha faktorech. Talent, reflexy, výška, síla, rychlost... Jsou "nejvytrénovanější" (to už je samo o sobě blbost, ale dejme tomu *1* ) ženská a chlap podobný váhový kategorie a výšky?? Pak to nezní tak úplně nereálně. Jestli má ten chlap 190 cm a 100 kilo, je to samozřejmě něco úplně jiného... I když nikdy nesmíš zapomínat na naší největší slabinu. *1*
  • Magister_Peditum
    Cahir: Reguláry jsem myslel obyčejný, ale ozbrojený vojáky. A jak jsem psal teoreticky je to možné, ale bohužel není žádný, nebo o něm alespoň nevím, precedens z reality, že by nějaká ženská na blízko sejmula několik ozbrojených řadových vojáků.
  • Veskoslav
    Neříkám, že to je reálné u obou,jenom u té ženy je to ještě horší. Nic víc.
  • Cahir
    Magister: " Teoreticky by namakaná baba mohla sejmout pár "regulárů", ale jde jen o fikci. " Namakaná trénovaná baba sejme pár regulárů, to není fikce. Že je AC za vlasy přitažená chujovina, je něco jiného...

    Veskoslav: Ježiš, tak furt je to jenom hra! Hry, kde dostane chlap dvanáckrát pažbou po držce, případně vydrží 20 zasáhů ze zbraně, než padne, jsou ok, ale ženská má být po jednom zásahu ko?! Pozor Veskoslave, aby tě ženská herní komunita (slyšel jsem zvěsti, že něco takového existuje, ale furt jsem na pochybách) nezlynčovala. *1*

    Proti 5-6 lidem šanci nemá, resp má i chlap. Záleží na oněch lidech a hlavně na tom fighterovi. Kdyby se na takovou Ginu Carano vrhlo pět omnáctiletejch odrbanců, co většinu dne prochlastaj v hospodě, skončili by držkou na zemi. 120 kilovej Alistair Overeem by ji ale na druhou stranu slupnul jak malinu a těch odrbanců by dal třeba dvanáct, o tom žádná..
  • Cahir
    přesunuto
  • Veskoslav
    No a pušky používá na podpírání rukou:)
  • Veskoslav
    Co je proboha na tom ze středověku? Že žena nikdy nemůže překonat muže? Opakuji nikdy? Nikdy se nejvytrénovanější žena nevyrovná nejvytrenovanšímu muži. Je to dáno prostě geneticky. Nic víc, nic míň. To nemá se středověkem absolutně nic společného. Mimochodem v tom středověku byly i ženská brnění (když je neupálili samozřejmě) a ženské meče. Doporučuji se podívat na váhu atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit