Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a recenze na LEGION v roce 2017
  • Ta hra je urcite povedena, o tom zadna. Akorat bych rekl, ze to hodnoceni je malinko prestreleny.

    Asi nejvetsi vytku bych mel k hernimu prostredi. Zatimco grafici si opravdu dali zalezet a hra vypada fakt dobre, repetitivnost prostredi to zabiji. U SW1 bylo prostredi podle me o dost lepsi, protoze se s kazdou misi menilo, tady je to furt dokola vice mene jedno a to same, coz je velka skoda.

    Druha vec, ktera mi po case zacala docela vadit jsou ty vylepsovaky na zbrane. Je prima ze se vyvojari snazili to nejakym zpusobem ozivit a do jiste miry to funguje dobre. Ale co ja ocekavam od Shadow Warriora je konstantni a freneticka akce a to je jeden z duvodu proc jednicka byla tak popularni. Jenze tady, pri kazdem sejmuti protivnika z nej vypadnou tuny ruznych udelatoru, kravinek, vylepseni, no a zase jdu do inventare, premejslim jestli byste nejakou tu dusi mohli nekam nacpat no a zjistuju ze je to sunka, tak se na to vybodnu a jdu dal. Po case zjistuju ze tech dusi mam takovej kopec ze vazne nehodlam travit dalsi cas prochazenim inventare a porovnavanim jaka duse je lepsi a kam by se mohla hodit. Jestli tady nekdo hral LICHDOM, tak urcite vi o cem mluvim, tam to byl ten samej princip. Proste mi to zacalo tu hru zasekavat a to neni dobre.

    Treti vec, ten samy princip jako v jednicce, tedy ze Wangovi do hlavy nacpou spolecnika, neboli spolecnici v tomto pripade. Tady musim rict, ze Kamiko nesaha Hojimu ani po paty. Hoji byl super, perfektne se s Wangem v jednicce doplnovali a jejich srandicky byly vyborny. Tady uz je to o tridu horsi. Proste a jednoduse, Kamiko je tak nejak trapna a tim to konci.

    Ctvrta vec (a to je uplne subjektivni), ze nektere mise (obzvlast na zacatku) jsou tak trochu premrsteny barvama a na muj vkus to bylo chvilemi az moc. Jinak ta hra je samozrejme urcite povedena, uplne jsem si vybavil Diablo v jakem stylu jsou zobrazeni silnejsi bossove. Za me 8, max 8.5/10.
    • Hanzales
      Já si to užívám právě asi více než jedničku. Možná to chce do toho inventáře nechodit tak často.
      Já si upgradnul zbraně a poleveloval vždycky tak ob misi nebo dvě při pauze na špék. Převážně dual meče a občas brokovnice nebo třebba ta motorovka a to mi nějak kupodivu bohatě stačí :) Mně naopak ten styl Diabla ve 3D a to levelování baví, ale asi to chce povrtat se v tom opravdu jen jednou za čas, určitě ne po každém zabití větší potvory.
    • Lépe bych to ani snad neřekl, souhlasím. SW z roku 2013 se mi líbí - dohráno 3x, toto je pro mě zklamání roku, po dohrání smazáno a už to nechci nikdy vidět. Mé hodnocení je 5/10.
  • Takže celá kampaň jde opravdu klasicky projít v kooperaci s kamarádem tak jak třeba Borderlands?
    • Jop, az ve ctyrech lidech. A hra se prizpusobuje poctu hracu (vice nepratel, tuzsi bosove)
  • To vážně do každého herního žánru je potřeba nacpat crafting?
  • Jasně. A nový Doom, který je OBJEKTIVNĚ lepší je za 8/10.
    • Vše je věc názoru, mně se třaba SW2 líbí také víc než Doom...
    • Ovlivnilo ti to číslo v recenzi vlastní zážitek ze hry? Nebo co ti vadí?
  • devat? to musim kupit
  • Podle TB to žádná sláva není:

    https://www.youtube.com/watch?v=s5_LPJIQDLI

    Něco jako The Division - bojujete nudné nepřátele v nudných misích pro nudný loot. Moc se mi nelíbí, kam se tenhle žánr posunul po Borderlands 2. *7*
    • JJ. A lokace vypadají pořád stejně a stejně nudně. Jako v prvním díle.
    • Já s tím taky docela i souhlasím. Jednička byla fajn tupej vtipnej koridor, kdežto tady ty RPG prvky mi přijdou spíš na obtíž. Mám odehráno 5 hodin a vůbec nic mě neláká hrát dál...
    • To, že se mu to nebude líbit bylo jasné docela dlouho, on na tenhle typ shooterů není.
      • ocividne nevis o cem mluvis a nevidel si zadne jeho video, jinak bys takovou blbost z ust nevypustil
  • Odulin
    Já se bavím skvěle. Nabrání tohohle alá Borderlands stylu jsem sice nečekal, ale rychle jsem si zvykl. Grafika, hratelnost, optimalizace ....vše tak jak má být. Povedený kousek.
  • jenda84
    krabicovka asi neni co? jen digital?
    • šetřte lesy!! děrné pásky už taky nejsou in..
  • Já v s hodnocením souhlasím. Od jedničky jsem nic nečekal a naprosto mě dostala, u dvojky jsem se záměrně vyhýbal trailerům a článkům, a dostala mě znova. Hra podle mě vypadá skvěle. Japonská stylizace funguje skvostně, a když je za hustého lijáku ohýbají ve větru stromy, a kolem lítají zkrvavené nohy a střeva, je to lahoda. Taky hlášky mě překvapivě bavily. Tahle hra dokázala, že jsem se poprvé v životě zasmál vtipům o prdech a penisech - možná to je tím že jsou napsány jako parodie sebe sama, a jistou vinu na tom má i velmi dobře udělaný dabing. Jedinou výtku mám jen k bolestně dlouhým nahrávacím časům, aspoň na mojí kofiguraci. Zhruba minuta a půl je fakt dost. Jinak mi bylo ctí, Lo Wangu, doufám že se ještě uvidíme
    • To máte klasický disk ještě s 5400 RPM nebo těm nahrávacím časům nerozumím... Já to mám tedy na SSD a nahrávací časy jsou kolem 10s.
      • Mas to na ssd takze je to rychly jo? Waaaaau, ty ses borec!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit