Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a co délka 9 hodin je opravdu málo na dnešní minimum a to jsem se snažil dělat všechny sidequesty
    a podruhé se mi do toho už nechce
    když už si koupím hru tak alespoň doufám že mi vydrží déle např fallout 4 mám už na 230 hodinách na nejtěžší
    • Jestli to má 9 hodin, je to myslím tak akorát. Jednička mě hrozně bavila, ale tak v půlce hry už to byl neskutečný stereotyp a opruz a úplně jsem se zděsil, když jsem zjistil, že konec je ještě daleko.
    • Morraw
      Nevím o tom, že by doomovky byly na 30h. Tak do 15h max. Navíc tam máš co-op, takže je to znovuhratelné. A nevím o tom, že by existovalo nějaké dnešní minimum.
    • SS first encounter jsem ve sve dobe prosel za 7... o jake dnesni dobe mluvis?
      • tak já to srovnávám se hrami které se vyplatí alespo kupovat ne tyhle jednohubky na dva večery
        hry FPS jako borderlands fallout nebo elderscrolls vdyť už i ten resistance fall of man na PS3 byl delší
        • Elder scrolls je na dva vecery!!! :D :D :D hrajes to blbě :D
  • residentevilfans
    Neskutecna pecka za 30ecek. Smekam pred polaky. Mix old school akce a Diabla. Cely se to veze na 80kovy nostalgii. Je pravda ,ze upgrade zbrani ,crafteni gemu trochu spomaluje hratelnost. Ale jinak neskutecny narez hlavne v coopu na vyssi obtiznost. ..btw optimalizace je spickova. Who wants some Wang !! *14*
  • Preed
    Som rad,ze sa to podarilo ale pre mna je to absolutne zly smer kam sa ta hra vydala,ten RPG bordel tam nechcem,nuz tak zas len cakat kym nieco vyda Bethesda. :)
  • Tak tohle hodnocení mi vyrazilo dech. Hrál jsem to sice jen půl hodiny a odinstaloval jsem, ale grafika je strašná, asi jako u 10 let staré hry. Prostředí celkově hnusné a nezajímavé. Technické problémy ta hra má (měla) taky viz patche.

    Pochopil bych 7/10 s tím, že je to pro fanoušky Serisous Sam a spol.
  • 9 je fakt moc a zrovna tolik si hra nezaslouží, ale 7,5 s doporučením si to koupit (jen 36 ojro), pokud člověka tenhle typ hry baví, určitě na místě je.

    Boj je opravdu zábavný a rychlý, hrál jsem celou hru na insane a i když po druhé třetině hry je i insane docela jednoduché, člověk musí občas velmi kmitat, být neustále v pohybu, přehazovat zbraně aby útočit do elementální vulnerability daného nepřítele, mezitím si hlídal HP, hlídal aby neskočil do propasti, posoudil správně, jestli si může dovolit vytáhnout motorovku, nebo jsou nepřátelé silní na melee atd.

    Jen je škoda že loot systém není nic moc, padá milion gemů o ničem, které ani nejde filtrovat, takže upgrade zbraní je zbytečně komplikovaný a efekty nic moc. Taky coop mohl být víc o spolupráci, mít třeba classy s různýma abilitama, teď je tak nějak zbytečný, krom toho, že si člověk zablbne s kamarádama.
    • nightborne
      A víš, že je jde skládat dohromady, žejo? Ty gemy, myslím. Proto jich padá takový hafo, aby sis z nich pak složil nějakej vážně dobrej ;).
      • Dohromady to skládat jde. Ale po 1,5 mega co jsem za to vyhodil jsem nevytvořil nic, co by bylo zajímavé. Je úplně jedno, jestli uděláš legendary lvl 30 nebo legendary lvl 105 gem. Rozdíl je ve statech. A jestli to přidá 15% extra dmg as electricity nebo 25% je už fakt jedno, lategame to stejně krájíš. Efekt nuda o ničem tak nebo tak.
        • nightborne
          Můžeš se třeba snažit trefit kritový gemy, aby sis udělal crit build a podobně. Jo, je to jednoduchý, ale účelný, a cpát tam loot systém jak z Path of Exile, tak zas hodiny zíráš do inventáře, a to nebyl účel týhle hry, řek bych. Ale tak znáš to, sto lidí, sto chutí =).
          • To máš pravdu. To za mě by bylo lepší mít gemy na zajímavé alternativní mody. Když už je gem legendary, tak mi může dovolit třeba dual wieldovat minigun nebo granátomet. Wang na to konec konců má. Mít prakticky stejné efekty jako normální bílý gem, akorát většinou po třech místo jednoho není moc legendární imo.

            Spíš mě štve i to, že to prostě nejde filtrovat. Po půlce hry jsem měl asi 500 gemů, protože jsem hrál některé části 2x na coop a na singl ... a v tom najít třeba jen +dmg gemy, nebo jen ammo save chance gemy je prostě na půl hodiny, zvlášť když je těch efektů víc a potřebuješ je porovnat.
  • To taková nemohla být už jednička? Teď tak nějak k dvojce nemám důvěru. Možná počkám na slevy, tak za cenu do 5 USD budu mít chuť dát tomu šanci.
    • Ale chápu, že nějaké konzolové ovce nad tím budou slintat, protože na těch jejich krabicích na hraní stejně pořádné hry nevychází. *1* Tak nějak s tím souvisí i věk cilové skupiny uživatelů konzolí - holčičky dostanou Barbie s domečkem a čivavou, kluci konzoli. Že konzoli používají i starší ročníky, je spíš smutné.
      • Ty vole, ty jses ale OBRKKT! Je smutne, ze starsi rocniky jeste drzi tohle trapne PCMR saskovani... :D
        • solomon.short
          jak koho :)
        • To protože máme vkus. *1*
      • Lupulin
        jen škoda že to na konzole výjde až příští rok... *15*
        • To přece není nijak v rozporu s mou poznámkou. Jednička měla tak konzolovité ovládání, že mi z toho bylo špatně od žaludku. Konzolovitým dětem se dvojka může líbit z gameplaye nebo recenze, byť to na krabice vyjde později.
          • ty jsi prisnej.. skoro by se dalo rict krutoprisnej
      • Konzolové ovce? Ty jsi ale tupounek *7*
        • Běž si hrát s Barbie, troubo. *1*
  • za sebe 7/10 je to slabší než jednička po cca 5 levelu jsem to vypnul a odinstaloval.
  • Hnisavec
    jednička bola nuda ako Brno takže neviem neviem či sa dá verit recenzii...fascinuje má ako hlavne pcčkári oblubujú tieto vymastené sekanice typu Serious Sama, ktoré sa od doby Doooma nikam nepohli. Ako jasné raz za čas ako odreagovačka fajn ale kvalitatívne to takému Last of Us nesiaha ani po paty
    • Nechápu jak můžeš srovnat dvě ůplně odlišné hry!!!!! Tady něco hodně zahnisalo *1*
    • Veskoslav
      Hnusavec. Chápu, že mozeček velikosti slepičího, ale srovnávat survival TPS, kde je kladen důraz na příběh a klasickou arénovou řezničinu, to vážně může jenom blb jak ty. Ani bych se nedivil, kdyby jsi seděl v tramvaji a řval na řidiče, proč už jste se neponořili.
      • solomon.short
        souhlas, jen nechapu proc urazis slepice. narozdil od madarskeho zhnisana jsou ta zviratka uzitecna. davaji maso, vejce... atd.
      • Ano, je tam kladen důraz na brakový příběh. Každopádně je to jedno, Hnisavec si jen potřeboval pobrečet pod hodnocením.
    • a přijde mi zcestné srovnávat first person střílečky a survival 3rd person akci jako je Last of Us. To ani nejde, jde o úplně jiný žánr. To je jako žrát citron a stěžovat si, že nechutná jako kaki.
    • Mě teda SW 2013 skvěle bavil a to jsem ani nepoužíval střelné zbraně (krom pár výstřelů raketami na ty obry ke konci hry, jak se jim ničily body na těle), celé jsem to odehrál jen s katanou a jejím vylepšováním a ani tak jsem se nenudil. Byla to konečně nějaká střílečka "ze staré školy".
    • Femto
      Zase taková nuda v Brně fakt není...
      • To je fakt, je tam nuda mnohem větší. I když ubytovna Pohoda je zážitek.
        • solomon.short
          co za smutnou zivotni prihodu te donutilo zavitat zrovna tam? to je zase druhy extrem proti tomu co tu zminuje Femto...
          • Já vůbec netušil, že je to takový peklo. Už ani pořádně nevim, proč jsem tenkrát musel v Brně přespávat, každopádně to zrovna nešlo u kamarádů, takže mi jeden z těch idiotů poradil tohle strašný místo, s tim, že je to nejlevnější ubytování v Brně. Brzy mi došlo proč, když přímo na recepci (nebo jak to nazvat) řešila banda cikánů ceny heroinu. Řeknu to takhle. Za svůj život jsem přespával na divnejch mistech - v barácích na spadnutí, ve švýcarskym squatu, v přepravnim kontejneru, dokonce i v jeskyni. Ale tohle bylo první, kde jsem se fakt obával o svoje zdraví.
            • "Brzy mi došlo proč, když přímo na recepci (nebo jak to nazvat) řešila banda cikánů ceny heroinu."

              Tak to je silný *kafčo*. Zajímalo by mě, jestli je tohle skvělé místo bohatě dotované státem. Určitě ne. *15*
            • Protože s jinou nemam zkušenost, neb po tomhle zážitku jsem dospěl k závěru, že až nebudu mít kde spát, radši si zajedu za město do lesa.
            • Taková ubytovna je ale v každým větším městě. Tak proč to vztahovat k Brnu.
        • Femto
          Sry to neznám, já mám oblíbené trošku jiné podniky. Castellana Trattoria, Kohout na víně, La Bouché či kavárničky - V melounovém cukru, Caffé del Saggio. Když tak zkuste, pokud máte radí jídlo či kávu a žijete v Brně, nebo tam máte cestu.
          • solomon.short
            Abych se ale Femta zastal, na restaurace ma vybrany vkus
          • solomon.short
            jen doplnim... pokud nejste bukvice, ani tam nelezte...
            • Femto
              jasně, proč ne, klidně i na kafíčko, pokud má člověk sexualitu vyřešenou, tak není problém používat eufemismy *3*

              Jinak mi definuj normálního chlapa?
            • nightborne
              Zásadně jen a pouze kapučko s čokýnou.
            • Normalni chlap nerekne ze chodi na kafco *1*

              Nebo budes tvrdit, ze rikas: "Skocime na kafco?"
            • Femto
              jenom bukvice si rády pochutnají a popijí dobré kafčo? V tom případě si jenom bukvice užívají života? Ok, krásně zakomplexované vidění světa, že mě to nepřekvapuje na internetu...
  • Veskoslav
    Za mě zatím solidní 9. 7,5/10 za hru (mám zatím ale jenom 40% po 6 hodinách)+0,5 za technický stav+1 bodík za to, že jsem si to mohl koupit na GoGu:)
    • Takže bys tomu dal 11,25/10?
      • Veskoslav
        Co tahle se naučit číst.... *7*



        7,5-hra
        0,5-technické zpracování a stav hry
        1,0-možnost GoG (bez DRM ochrany)
        =9,0 celkem
        • Femto
          "1,0-možnost GoG (bez DRM ochrany")

          *15*

          Ty jedeš draku *3*
  • Souhlas, já se taky náramně bavím. Sice pokud bych si měl vybrat, krapet víc se mi zalíbil DOOM, ale naštěstí si vybírat nemusím. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit