Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mato1987
    "budgetová grafika" Grygar 2013
    tlieskam, väčšiu chujovinu som v živote nepočul.
    • 59 plusek... tleskám, větší chujovinu jsem v životě neviděl
    • Jenom dalsi pissalkovska fluskule, kterymi si tak radi vypomahaji.
    • Vsetky hry by mohli mat taku budget grafiku :)
    • ucho
      tak když je to budgetová hra, tak by mohla mít i budgetovou grafiku :)
    • Keyz
      Hlavně co je blbý, je proč když se tohle vyčetlo, tak proč není u her kde to je vidět ještě více? ME3, Skyrim + "zážitkové" hry. Tam to je často extra hnus a to mají první zmiňované rozpočet jako prase...
      • Erien
        ME3 mělo na svoji dobu naprosto dostačující grafiku, mě přišla povedená. Nevím co se ti nelibí. Skyrim bych vůbec nevytahoval s velikosti světa, by to v extra grafice nejelo nikomu. Stačí když tam dám HD textury a lepší nasvícení atd. Tak na 560 TI což byla karta při vydaní Skyrimu půl roku stará, to jede tak akorát.
      • Mato1987
        fakt strelil vedla s tým tvrdením, stáva sa. Ale je to presne tak ako píšeš, obe hry čo si napísal mali megalomanský rozpočet a grafika tam bola horšia ako v minecrafte.
        • Erien
          Ano horší než minecraft. Prosímtě bež si hrát s maminkou paci paci, srovnávat rozpočet otevřené hry s obrovským světem s uzavřenou střilečkou ještě remakem.
    • smejki
      1:30 ráno,na gamesech mrtvo.
      postnuto před 14 minutami, 16 plusek. Seems legit.
      Hoši vy tu po nocích fakt řádíte jak profi záškodníci. *1*
      • Tohle nemá cenu řešit, tipuju to na stejného m*gora co stalkuje veskoslava, musím uznat že je vytrvalý taky bych chtěl mít tolik času abych po nocích rozdával +- na games *1*
      • Mato1987
        nerozumiem, o čo ide?
        • smejki
          ano
    • michaliuz18
      dobra blbost, ak je podla neho toto budget tak ja som ptakopysk perry

      http://forums.guru3d.com/showpost.php?p=4669968&postcount=598
      • ucho
        a naní náhodou budget to, že na to neměli tunu peněz jako u AAA her? to neznamená, že to musí být zákonitě hnusný. někdo dokáže udělat za málo peněz hodně muziky... v jistých aspektech ale můžou být ty omezené finance znát...
      • Mato1987
        tak on to asi hral na low na jeho notebooku ... Ja si smelo dovolím tvrdiť, že shadow warrior 2013 vyzerá lepšie väčšina dnešných moderných vojenských strielačiek, ktoré sú momentálne k dostaniu .
        Ja osobne som hru hral na ultra aj so zapnutým vyhladzovaním a krajšiu hru okrem crysis 3 som tento rok nehral.
        • "krajšiu hru okrem crysis 3 som tento rok nehral" Mato 2013

          tlieskam, väčšiu chujovinu som v živote nepočul.
          • Mato1987
            podmostová ochechuľa, nekŕmiť !
  • michaliuz18
    velmi dobra a kvalitna hra, no po case omrzi , stereotyp a vsetko dokopy
    a rovnako ako aj serious samovky som nedohral ani toto, mozno inokedy ved savy mi ostali , neham si to na herne sucho alebo ked budem mat naladu si zastrielat:)
  • Keyz
    Byl tam srandovní bug kdy králík provozoval sex se vzduchem. Měl animace jako když to dělá s dalším králíkem ale byl sám :D
    • shadowwarrior tak shadowfuck? *5*
    • jj, ja jsem prave prve potkal samotnyho kralika v akci a vubec jsem netusil, co to dela :D az pozdeji jsem pochopil, kdyz na to byli dva
  • Keyz
    Super pařba. Navíc borci jsou aktivní v opravách a dost toho vyřešili.
    • Mato1987
      jj hlavne optimalizáciu :)
  • Veskoslav
    Za ty peníze nejlepší nákup, co jsem letos udělal. Hra skvělá, narážky skvělé, smrtící králík je bestiální a na nejtěžší úroveň to můžete rovnou načíst z poslední pozice (od té doby nestřílím šoustající králíčky či jakékoliv králíčky). Takhle kdyby dopadl každý remake, tak jsme v herním nebi. Děkujme tedy tvůrcům, že jednu z legend FPS žánru převedli do 21. století v tak pěkném provedení. Kdyby měl někdo zájem a urgentně to chtěl koupit na Steamu a nechtěl čekat na slevy, tak mi napište, mám nevyužitý kupón na malou slevu, tak by to někdo využil:)
    • erikse
      Proc tolik minusu, vsak nenapsal nic spatneho
      • Lebo je to velkokot ;)
    • Trisska
      Ahoj, já bych měla zájem. Moh bys mi ten kupón poslat poštou?
  • Paul_cz
    Ty výtky na lacinou technickou stránku nechápu, hra vypadá skvěle, hýbe se taky skvěle, bugy neobsahuje (nebo jsem na ně nenarazil)... ?
    Ale dobrá recenze na skvělou hru.
    • C-BEAM
      ten ich engine je hodne pozadu, niektoré shadery vyzerajú strašne a maskovať ich za bloom efekty nepomáha, skôr naopak. Z kvality mnohých modelov kričí budget a kvalita textúr kolíše ako na hojdačke.

      Ale to nič nemení na fakte, že hra je vďaka zvolenému prostrediu esteticky príťažlivá !
    • Keyz
      Z blízka to tak slavné není to je pravda (xichty nepřátel, je vidět čára kde se dělí jednotlivé končetiny po useknutí apod), ale efekty jsou OK. Jasně rád bych tam viděl Teselace apod ale takto to je taky OK. Rozhodně lepší jak hooodně konzolových portů.

      - To je navíc komedie. Zde se píše horší textury ale u konzolových portů na PC to nevidím často napsané i když to vypadá někdy dost hnusně.
  • oktavius66
    Díky za výbornou videorecenzi *3* . Na Remake je ta hra fakt bomba... rozhodně jedna z nejlepších FPS rubaček jakou jsem hrál !
  • Black_Hand
    hmm, by me zajimalo, jestli si lukas pri hrani vzpomnel na jedi knight 1 (dark forces 2). pomer pouzivani mece vuci zbranim by odpovidal ne?
  • Ale notak Lukáši.. co všechna ta krev? Bezúčelné násilí? Primitivní rádoby vtipné prupovídky hrdiny? U jedné hry to vadí.. u druhé zase ne. Kdo se v tom má vyznat? *5*
    • Prav e som to chcel napisat. Asi ma Lukas schizu a pri SW bol prepnuty do dark modu.
    • janchor
      Každý, kdo chápe kontext.
      • +50?? - tak uz vieme kto tu plusuje a minusuje - je to trapne trápne mimochodom, to si kazdy moze cez anonymizery tu nahadzovat hlasy, i ked neviem naco je to dobre - mozno nejaky druh uchylky
      • Ehm - v tom pripade autor nepochopil kontext GTA V.
  • když napíšu že nechci hrat za aziata a že se mi nelibi zasazeni hry do japonska ješte to neni rasizmus cenzore *11*
    • Je fakt, že hrát za asiatku, kdy by hra byla zasazena do prostředí Sibiře, by bylo rozhodně lepší. *1*
    • Ne to určitě není, jen to ukazuje na nějaký duševní problém.
      • Kozy
        ?
        • ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit