Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Pro mě spíše zklamání, dalo se to dohrát za asi 8hodin prostě krátké a ty akční vsuvky tam ani být nemuseli, potom nezbytné qte *7* ( vlastně akční vsuvky byxli QTE) a podle mě odfláklý konec opravdu 7/10. Je ještě hodně. Případy byli zajímavé jen na předchozí Crime and pumnishment to moc nemělo.
  • který šulek tohle psal? hra je super snaží se dát co nejvíce kdyby neměla rozpočet jak gtaV tak by si psal jinak!!
  • Hrál jsem všechny tři poslední díly a opravdu mě bavily. Příběhově nejlepší Testament, dobře vyladěný C&P a teď o něco akčnější a omlazený DD. Hře bych dal rád klidně 10/10, ale nejvíce mě štve její délka. Kdyby za par korun vyšly nové případy tak bych si DLC rád koupil. Pouze kvůli délce hry(krátké) 8/10
  • Po delsi dobe jsem precetl recenzi na games a byl jsem spokojenej
  • Jack1947
    Tak tak.
  • To je spíš jen takové povzdechnutí, vývoj, respektive co si žádá trh, se nedá zastavit. Já mám prostě radši přemýšlivé adventury bez těchto prvků *3*
  • Jack1947
    Tak to jo no.Betatest češtiny je věc jiná - to se dá chápat že tam se utratilo podstatně více času.
  • Jack1947
    Tam to pití džusu bylo hrozné. To některé QTE byli fakt na pěst.
  • Ne diky konzolim. Ale diky mode. Ukrajinci zdeformovali svou vlajkovou lod do teto podoby pod vidinou priziveni se na komercnim uspechu "noveho" Sherlocka Holmese (viz filmografii Guye Ritchieho ci serial Sherlock). A jak jinak chces zdynamizovat adventuru, nez pres QTE?
  • Tak už i žánr adventur, alespoň co se týče AAA titulů, je v úpadku díky konzolím a spoustě tupých vohnoutů, kteří místo aby byli nuceni u hry přemýšlet tak radši mačkaj tlačítka ve zběsilém sledu.
  • PLuto.petr
    Fakt 82 hodin. Tentokrát je číslo uváděné na Steamu celkem odpovídající realitě. Ale jak jsem říkal, dělal jsem betatest češtiny, takže jsem některé části hry procházel několikrát. Samozřejmě, že hra jako taková se dá dohrát v pohodě v rozmezí 10-15 hodin.
  • ano, pokud to má šmrnc jak v Heavy Rain.
  • "... přibyly však QTE pasáže, které by hře měly dodávat hře více akčních prvků."
    QTE jsou akční? A opravdu někoho baví hra vestylu zmáčkni I pak rychle Q, podrž T a teď klikej jak zběsilej až si zničíš myš?
  • Jack1947
    STeam není směrodatnej už vůbec... 82hodin fakt ?? *7*
  • PLuto.petr
    To už jsou čtyři měsíce? Ten čas strašně rychle letí... Podílel jsem se na betatestu češtiny.
  • 20.2. ???
  • to by ale neměl completionist, a ten je za splnění všech misí to nezíská ani přeskočením puzzle, musí to dohrát, musím říct, že některé qte jsem přeskakoval, třeba houpání na provaze, nemusí si to hrát na tomb raidera a když už tak ať to udělají normálně a ne qte
  • PLuto.petr
    Důkaz, že si nevymýšlím - http://www.e-pluto.cz/sherlock.jpg
  • PLuto.petr
    Hrál jsem Devils Daughter i Crimes & Punishment krátce po sobě a rozlehlostí je to skoro stejné. U nejnovějšího dílu ale hráč nemusí projít všemi částmi hry. Podle toho, jak se mu daří či nedaří vyšetřování, tak může některou, třeba i celkem velkou, část vynechat...
  • PLuto.petr
    Já jsem třeba v The Devils Daughter strávil 82 hodin, což je trochu mimo uvedené statistiky *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit