Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    C&M nebyla dlouhá hra a tohle ještě kratší ? .. uh oh.
  • Jack1947
    Prostě zbytečná hra co zapadne...
  • Dohráno a musím říct velké zklamání, i když pominu čistě subjektivní změny jako design postav, zaimplementování poměrně častého qte a jiných gamepadových bazmeků jako je balancování na římse, kde variaci na analogy pro pc udělali jako wsad+myš. Hlavní příběh je od jisté mise velmi předvídatelný, herní doba mnohem kratší než u C&P. Jeden by řekl, že když už mají perfektně vymakané mechanismy z předchozího dílu tak nepůjde nic pokazit, ta hra není špatná, ale zasloužila by si lépe napsané mise a delší herní dobu. Je to škoda, protože tahle série má v posledních dílech nejlepší vyšetřovací mechaniky se kterými by se mohla rovnat snad jenom vynikající L.A. Noire, se 7 se ztotožňuju a strašně jsem chtěl, aby to bylo na 9/10
  • Minulej díl byl masterpiece.
  • Minuly dil, ktery tu mimochodem dostal 8/10, me velmi zklamal a uz to ani nebyla adventura. A tenhle dil ma byt dle hodnoceni horsi? Tak to se trochu bojim.
  • to by z toho byl Lovecraft - atmosféra staré Nové Anglie a do toho kosmické hrůzy, prastaří mimozemštané atd.
  • Vogon
    Sherlock Holmes...ve vesmíru! Proč to nikoho nenapadlo dřív?!
  • To bych si buď musel vzpomenout na email a heslo, nebo se znovu registrovat a za to mě to nestojí. To tam hoď jestli se ti chce.
  • Draken69CZ
    Tady se to hází do bleskovek.

    http://diskuse.tiscali.cz/games/bleskovky/obecne-1/
  • podle steamspy se prodalo slabejch 8000 kusu, ty nizky prodeje budou urcite kvuli piratum... oh wait, ono to neni crackly a stejne ten kakanec nikdo nekupuje...
  • Nevím kam to hodit... Humble bundle kódy:

    Neverwinter Adventurer's Helper Pack + Exclusive Lord of the Labyrinth Title
    3pAxMpdp

    Warframe PC Booster Pack
    1AC8-1E0B-09FB-53CC

    WildStar E3 Pack
    1UDC59TRC3FDUQBW35WI
  • Takoveto opatreni jim naopak muze prinest penize na dalsi vyvoj, ktere se v tomto relativne okrajovem zanru rozhodne moc nehrnou...
  • Jack1947
    Je to menší studio, takkovéhle nesmyslné opatření mu klidně může zlomit vaz. Pár pirátů je ze židle rozhodně nevytrhne.
  • Jack1947
    *13*
  • Draken69CZ
    Njn promarnil jsi svou šanci *15*
  • Lukass
    JJ tim ze hru slohnes jim fakt pomuzes vydelat, tolik protirecenei v jednom prispevku sem dlouho necetl.
    Jenom dobre ze to smejdi jako ty nemuzou slohnout
  • Jack1947
    Když si chudáci pod sebou podříznou větev, je mi to spíš líto...

    Je pravda že asi nebudu mít co hrát já blbec sem si nesyslil hry jak důchodce- žebrák tady co dávali zdarma to je hrůza. ( Nebo naopak až , bude sucho a oni to narát prolomí nebudu vědět co hrát dřív).
  • Jack1947
    Jen ho nech, spíš cpát Denuvo do takovéhle hry kdy studio nemá moc peněz může snadno zbankrotovat.Jen kvůli tomu aby zabránilo více pirátům to je postavené fakt na hlavu.
  • Přesně tak to funguje *7*
  • Draken69CZ
    Tvůj život ztrácí smysl co? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit