Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím kam to hodit... Humble bundle kódy:

    Neverwinter Adventurer's Helper Pack + Exclusive Lord of the Labyrinth Title
    3pAxMpdp

    Warframe PC Booster Pack
    1AC8-1E0B-09FB-53CC

    WildStar E3 Pack
    1UDC59TRC3FDUQBW35WI
    • Draken69CZ
      Tady se to hází do bleskovek.

      http://diskuse.tiscali.cz/games/bleskovky/obecne-1/
      • To bych si buď musel vzpomenout na email a heslo, nebo se znovu registrovat a za to mě to nestojí. To tam hoď jestli se ti chce.
  • Jack1947
    Cpát DENUVO do adventury je nechutná zhovadilost *11* *12*
    • Draken69CZ
      Tvůj život ztrácí smysl co? *15*
      • Jack1947
        Když si chudáci pod sebou podříznou větev, je mi to spíš líto...

        Je pravda že asi nebudu mít co hrát já blbec sem si nesyslil hry jak důchodce- žebrák tady co dávali zdarma to je hrůza. ( Nebo naopak až , bude sucho a oni to narát prolomí nebudu vědět co hrát dřív).
        • Draken69CZ
          Njn promarnil jsi svou šanci *15*
          • Jack1947
            *13*
    • Lukass
      Ste ve to co, nemohls to slohnout. Jen vic Denuva a min piratu jako ty.
      • Přesně tak to funguje *7*
        • Jack1947
          Jen ho nech, spíš cpát Denuvo do takovéhle hry kdy studio nemá moc peněz může snadno zbankrotovat.Jen kvůli tomu aby zabránilo více pirátům to je postavené fakt na hlavu.
          • Veskoslav
            No jo socánku, máš bobánek, protože ta ochrana není kdo ví jak drahá na poměry toho, že je to jedna z těch, co nejenom nejsou prolomené, ale mě jako platícího hráče naprosto neobtěžují. Holt budeš muset přestat kupovat za kapesné gumové medvídky a slazené nápoje a budeš muset investovat do her, protože Denuvo dle ohlasů z E3 bude využívána čím dál víc:)
            • Jack1947
              Tak tak.
            • Denuvo dávno prolomené je, včetně nejaktuálnější verze (ta šla cca tři týdny po vydání posledního Dooma). Zakopaný pes je v tom, že se to ve smyslu časové náročnosti/výdajů x zisku prostě skupinám, které tohle dělají, absolutně nevyplatí. Tudíž otázka času a správně mířené investice :)
          • No jo, vždyť ty jsi jim tím warezením vlastně pomáhal a teď tě chdáku takhle podrazili. Funkční ochrana která nijak neotravuje uživatele, to nemá žádnou budoucnost. *1*
            • Jack1947
              Jak vidíš tak jim to s prodejema moc nepomohlo prostě tahle drahá ochrana se nevyplatí...
          • Lukass
            JJ tim ze hru slohnes jim fakt pomuzes vydelat, tolik protirecenei v jednom prispevku sem dlouho necetl.
            Jenom dobre ze to smejdi jako ty nemuzou slohnout
            • Jde spíš o propagaci. Pokud to někdo bude chtít koupit, koupí to. Pokud to nebude chtít koupit, tak to stáhne a nebo to nebude mít vůbec. Tomu, že stahuje každý pokud to nemá ochranu snad nikdo nevěří a naopak, každý kdo by si to stáhnul, ale nemůže, tak si to taky nepoběží koupit. Docela pěkně o podobném případu mluvil D. Přibáň na přednášce. Jejich film se dostal na ulož.to, nejdřív je štavlo, že někdo kouká na jejich video, aniž by zaplatil, ale nakonec zjistil, že právě tam to vidělo hodně lidí, kteří si to nakonec šli koupit nebo je dál podporovali v cestování. Když jsem studoval, tak jsem 99% věcí stáhnul, nikdo mě k tomu nevedl a ani by mi na to nedal peníze. Dneska už jsem většinu her dokoupil zpětně na Steamu nebo GoGu. Navíc není nad vlastní ozkoušení. Např. 7.62 high calibre tu dostal v pěknš odfláknuté recenzi 3/10 nicméně už je na steamu s integrovaným modem Blue Sun nebo Hard Life, super propracovaný nástupce JA2 (daleko lepší než BiA), jen je problém se do hry bez zasvěcení dostat. Tutoriál není a k Hard Life je manual jen rusky.
            • Takoveto opatreni jim naopak muze prinest penize na dalsi vyvoj, ktere se v tomto relativne okrajovem zanru rozhodne moc nehrnou...
            • Jack1947
              Je to menší studio, takkovéhle nesmyslné opatření mu klidně může zlomit vaz. Pár pirátů je ze židle rozhodně nevytrhne.
    • Lukyz
      *1* *1* *1*
  • tomekbobek
    Snaží se to posunout dál. Ne jen se točit v kruhu, jako Call of Duty...ne já zapomněl ono to vlastně teď bude ve vesmíru :D
    • Vogon
      Sherlock Holmes...ve vesmíru! Proč to nikoho nenapadlo dřív?!
      • to by z toho byl Lovecraft - atmosféra staré Nové Anglie a do toho kosmické hrůzy, prastaří mimozemštané atd.
        • Sice spíše Praha/stará Anglie ale i to už je. Zahraj si Bloodborne, to překonává vše, co bylo uděláno dle Lovecrafta...
          • SkillJam
            Dle Lovecrafta je zatím nejlepší Dark Corners of the Earth *2* ale jsem dost zvědav na nové Call of Cthulhu co se dělá
            • @Drizzt. Tak záleží jaký jsi fanda Lovecrafta. Já mám doma vše od deskovek až po knihy v angičtině i češtině, takže nějakých 9K i se hrou jsem mile rád obětoval a věř tomu, že jsem moc jiných her na tom nehrál a nelituji.
            • lidi vy vůbec nemáte vkus jako sry. Dark Corners je slušné béčko něco mezi 6/10 a 7/10. Bloodborne je jedna z nejlepších her historie. Sen každého fanouška Lovecrafta. Navíc to není 1:1 a je to jenom částečná inspirace a vše zpracované v AAA kvalitách. DLC inspirované Shadow over innsmouth pak dotváří masteripiece a jedná se o jeden z nejlepších herních zážitků historie. Jinak je mi jasné, že odpovídají jen ti, co Bloodborne nehráli, jelikož jenom ignorant Lovecrafta byl dal Dark Corners před Bloodborne. Ona konzole za pár šušnů je pro zdejší komunitu něco nedostižného...
            • Taky jsem zvědav, co z toho nového Call of Ctulhu vyleze. Jinak hodně dobrou lovecraftovskou atmosféru má Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder. Je to adventura, která má dost nepovedené puzzly, takže hratelnost trochu kulhá (proto má horší hodnocení), ale lovecraftovská atmosféra je hutná že by se dala krájet. Pokud nevěříš, že se člověk může bát i u point and click adventury, tak si to zahrej sám v noci doma.
          • docela bych si to i zahrál, ale PS si kvůli tomu kupovat nebudu.
          • Ani ne. Za mě určitě Call of Cthulhu > Bloodborne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit