Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • C-BEAM
    jsem rád, že v týmu je i Tim Stelmach (Thief 1/2) ale faktem je že přítomnost veteránů není žádnou automatickou zárukou kvality. Nemám od toho velká očekávání ale přeji si aby to byl úspěch.
    • del0
      Ano. Všichni víme, jak dopadl team Warrena Spectora u druhého Deus Ex pod křídlama Mrkvosoftu. *15*
  • Hanzales
    Ja se tesim at se deje co se deje a kdyby potrebovali poradit, tak ja rad :) Tise doufam, ze to nezmasovej moc (nejlip kdyby sli cestou noveho DeusEx, kde to bylo na tezkou se vsemi vyplymi pomocniky docela fer).
    Nejradsi bych vyhral nejaky eurojackpot a zacaloval jim to, aby se toho "nemuselo nutne prodat co nejvic" a primacne to bylo cilene na pametniky jednicky toho casu jeste na vonavych disketach....
    No a mozna bych najmul i nejakeho kravataka z EA a teamu rekl, aby delali pravy opak :D
  • brezinaservis
    tak to je mazec, pamatuju na hutnou atmosferu jednicky a jak me to nestihal pocitac *1* tenkrat jsem cetl recenzi v casopise CHIP a neodolal jsem, je pravda ze dnes takove hry oceni malo kdo a dela se nastavovana kase, drzim palce a budu verit ze to dopadne...jdu hned na dotaznik *14*
  • DOKONALOST... kdo je fanousek ceka a nekritizuje... vy co umite jen kecat picoviny jdete hrat tanky, nevite co je SS1 a DEUS 1
    • Draken69CZ
      Takže jak ovečka předobjednávka ať se děje co se děje?
      • jak sem proti predobednavkam, tak tady bych rad aby to lidi udelali... reagovat netřeba
        • Draken69CZ
          A v čem je tady rozdíl?
          • v čem je rozdíl předobědnat FarCry5, Asasin creed XX a System Shock 3? Neptej se tak blbě prosimtě, díky
            • Draken69CZ
              Jenom třetí pokračování aha to vše vysvětluje *7*
  • nightborne
    Sice všichni budeme předem "vědět" jak to bude stát za hovno, ale stejně si to všichni koupíme, buďme upřímní *15*
    • ale to zas ne :) třeba já jsem byl megafanoušek Falloutu a nedal jsem na něj dopustit, ale z těch first-person jsem hrál (a koupil si) jen New Vegas - i když byl hype neskutečnej, už jsem dost starej na to, abych si počkal a zjistil od ostatních, jestli to má smysl věnovat tomu čas :)
      • nightborne
        Ale tak je hra a je Hra... plně si uvědomuju svůj ovlivnitelný sugestivní a nekritický přístup, ale tohle si zkrátka koupím... protože System Shock, prokrista =))!
        • ale tak nechám si od nich posílat newslettery, ne že ne ;)
          • fallout 4 je fakt hodne dobrej, tech kecu proti nemu je plnej internet, nenech se ale zmást, doporucuju vsema deseti
  • Když to bude na konzole, moje prachy mají jisté.
    • a prvni dily jsi hral na kozoli?
      • Ne, proč?
        • ze si jsi tak jistej ze pokud to na ne vyjde tak to bude skvely. pritom predchozi dily na konzole nevysly a mely v sobe herni mechanismy ktery by s gamepadem nemusely dost dobre nefungovat - mikromanagement a sekundarni mod mysi kterym ovladas UI. tudiz by to na konzole asi musela bejt trochu jina hra. proto se divim tvymu presvedceni. odstrasujicim pripadem kdy dobra hra utrpela snahou o prizpusobeni gamepadu budiz deus ex 2 - to uzivatelsky rozhrani a celkovy zjednoduseni bylo priserny. zlatej deus 1 se svym mrizovym inventarem nebo dokonce quest logem do kteryho sis moh psat vlastni poznamky! ktera hra tohle dneska umoznuje? nechci v ss3 videt zadny zjednodusovani ve prospech mainstreamu.
      • Draken69CZ
        No možná kdyby to na konzole vyšlo nemuselo by se na trojku čekat tak dlouho.
        • Mozna by to ale pak byla jina hra. Ss byl vzdycky hodne o micromanagementu - spravovani inventare, pouzivani ruznejch naboju, hackovani, kombinace predmetu... Celkove ten sekundarni mod mysi kdy se s ni nemirilo ale ovladalo ui byl pro ss dost dulezitej a doufam ze se v ss3 objevi taky. Treba ji to dlouhy cekani prospeje. Lepsi nez aby to vychazelo kazdej rok. To cekani me naplnuje touhou. Kdyz to budu mit kazdej rok jak assassins creed tak mi to zevsedni.
          • Draken69CZ
            Jo tak to je pravda zas když to vezme někdo šikovný do ruky proč by to nešlo i na gamepady, zas na druhou stranu jestli se hráči nesmíří i s horší hrou když už se na to tak dlouho čekalo a nic podobného tu není viz. Wasteland 2.
            • No je pravda že Directors jsem nehrál , ale Wasteland 2 na mne prvé dvě hodiny působil jako hodně velká beta : Příběh roztrhaný, plitký , grafika stále u země a horší než v Last days of Gay ... scénář roubovaný na ty nejhorší sci-fi punk 80 filmy a vůbec nutkání celou tušenou osadu rangerů rovnou vystřílet , vykašlat se na hledání a začít konečně hrát smysluplný příběh . Toho jsem se až do konce času který jsem Wastelandu věnoval prostě nedočkal , takže u mne znechucení nad vyhozenými penězi a poučení pro příště - na legendy a povídačky o kvalitě se neohlížet !
  • Draken69CZ
    Už nevědí kam zasadit Bioshock tak ho udělají pod jiným názvem z budoucnosti, proč ne.
    • BangMeInBangladesh
      Jsi tak blbej nebo to jen děláš?
      • Draken69CZ
        Ty si fakt myslíš že to bude jako původní System Shock? Vážně? Ne? Fakt jo? *15*
        • i to se dá považovat za odpověď
  • i když to budou dělat částečně původní tvůrci, tak to nemusí být záruka, že to dopadne dobře. Přeci jen tenkrát to byl dvacátníci na vrcholu tvůrčích sil, dnes už jsou to dědci. Uvidím, co z toho vyleze. Každopádně SS1 a SS2 patří do zlatého fondu herní historie.
    • Zas ber v potaz to, ze za roky nabrali zkusenosti, který v té době ani zdaleka nemeli :)
      • já si myslím, že to prostě už z podstaty věci nemůže bejt ani tak dobrý jako ty starý hry:

        - muselo by to mít superultranádhernou grafiku, a to to mít nebude, tohle není superstudio nadnárodního typu
        - když to bude mít nějakou míň náročnou nebo stylizovanou grafiku, všichni to setřou
        • ano, prve co ta napadne ked povies system shock, je grafika
          daj si facku
          • Ano grafika ... ve své době a obzvlášť u titulů od Looking Glas se tradovalo : "Kup nyní a za dva roky na to budeš mít i PC , kde se to trhat nebude " ;)

            Viz - Ultima Underworld: The Stygian Abyss (1992) a Ultima Underworld II: Labyrinth of Worlds (1993) - pro znalé engine , ke kterému se z dálky přiblížil až Doom - " None of us had ever seen anything like it...!"

            Bohužel Doom si se svojí brutálně jednoduchou hratelností a mířením na ten nejširší mainstream té doby přisvojil pověst první opravdové 3D hry a tvůrce vynesl do herního nebe ... přitom jste se na rozdíl od Underworldu nepodívali ani na strop nad vámi *10*
            • je dobře že to píšeš, protože už tenkrát jsem to cítil podobně. Doom mi přišel už tenkrát jako hrozně přehypovaná a strašně plytká hra (v podstatě kopie Wolfensteina 3D, který byl opravdu tím prvním 3D shooterem). Ultimy Underworld byly skvělé hry, jen to ovládání bylo stejně hrozné jako SS1.
          • upřímně, když vyšla jednička i dvojka, byly to na svou dobu hodně pěkný hry... dneska už jsme ale jinde, a neříkej mi, že kdyby vyšla teď trojka řekněme v enginu dvojky, tak že by to mělo nějakej prodejní potenciál... já tý hře taky fandím, ale vážně si moc neumím představit, jak bych chtěl, aby vypadala - asi styl Doom 3 / Deus Ex novej? ale to jsou fakt hry s ohromným rozpočtem, tihle chlapi tolik určitě mít nebudou :/
            • jo, tahle předělávka je m*dná :3
            • nightborne
              Já si musím chtě nechtě vzpomenout na tu fan předělávku tý jedný scény do CryEnginu... tak takhle bych si jako prosím pěkně přál, aby to vypadalo celý =)).

              https://www.youtube.com/watch?v=Y2320fVm0hc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit