Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • předobjednat na službě Origin

    takze steam nebude ?
  • clovek, kterej si do kompu dobrovolne nainstaluje spyware (origin) kvuli hre, je u me de(trapna cenzura)bil
  • To jsou zase keci. Origin je tu pár měsíců, Steam několik let a vy mi tu budete tvrdit, že oba bojují ve stejné váhové kategorii. Samozřejmě že ne, samozřejmě že i Steam měl na začátku pořádný masařky a stále má svých mouchy. Znovu opakuju, že Origin zeprve začíná, stejně jako kdysi začínal Steam, na kterej se nadávalo úplně stejně. Asi to bude jen horečka sobotní noci, která dříve či později přejde. Neříkám, že úplně, ale všem už teď musí být jasné, že budou-li si chtít legálně zahrát hry od EA, bez Originu se neobejdou. A řeči o tom, jak je dneska překlientováno, je zcestný. Normálnímu člověku stačí používat Steam a Origin a má vystaráno. Nebo je snad normální chodit pro rohlíky každej den do jinýho krámu?
    • smejki
      "Znovu opakuju, že Origin zeprve začíná, stejně jako kdysi začínal Steam"
      no a z toho vyplývá, že bude stát alespoň za řeč, až ten steam dožene. zatím má jen ušmudlaný ksicht od prachu, který na cestě před ním zvedl steam.
      • Také začínál s totálním monitorováním všeho, co máš v PC?
        • Sorry, Reakce @Teo
      • Už jsem to dneska psal několikrát: Steam začínal úplně stejně, a kam to dotáhl!
        • smejki
          no však já to nepopírám. Ale není trochu trapné udělat tak blbou kopii již stávajícího? Rozhodně to není srovnatelné se situací, kdy uvedeš něco nového, funguje to divně a postupně to ladíš.
          • Ne, to jistě není. Já přece netvrdím, že jde o super službu, ale taky neříkám, že stojí "a priori" za houby. Má svůj smysl stejně jako má smysl Steam, který je ve vycházení vstříc zákazníkům o poznání dál. Jsem osobně zvědav, kam se Origin (ne)posune.
    • Jen pockej,za chvilu prijde se svym vlastnim kllientem ubi,acti a dalsi *3* .
      • Mě osobně Steam ani Origin nijak netankujou, protože zaplaťpánbůh za to, že žijeme v době, kdy existují alternativy. Jiní digitální distributoři/konzolewarez/nehrát.
        • Mno jestli dalsi vydavatele pujdou ve slepejich EA a jejich hry budou ty jejich klienty vyzadovat,tak muzes tem alternativam zamavat *3* .
          • I potom si ale budeš moct vybrat aspoň to, koho hry budeš hrát *1*
    • sirWallace
      Ano.. je normalni si rohliky cas od casu koupit jinde.. a vis proc?? Protoze kdyz bude mit pekar jistotu, ze at se deje co se deje, ja vzdy prijdu pro svuj rohlik k nemu, prestane se snazit, rohlik mi zdrazi, nedopece ho a nasype tam sul na posyp silnic .)
      • No vidíš, takže Origin je nakonec velmi vítaná konkurence, protože konkurence... Co? Ano, zvyšuje kvalitu služeb.
        • sirWallace
          Vsak s tim ja souhlasim.. proto nechapu, co ma znamenat veta s rohliky na konci Tveho prispevku.. Mozna jsi tam jen chtel misto slova do jineho, napsat do stejneho.. pak by to davalo smysl :)
          • to, že odmítáš něco, co je v produktu zbytečný, nemá pro tebe žádnou hodnotu a jsou s tím spojena samá negativa, není žádná póza.. Pokud si skutečně zjistíš, co Origin je a nepapouškuješ ostatní, tak nevidím problém v tom, když někdo řekne, že to v kompu naprosto nechce, protože EA z podstaty nevěří, že se získanými daty bude nakládat v souladu s etickými normami. Přeci jen, bavíme se o EA, kterou hráči vnímaj jako velký zlo..
            • pokud se to rozhodnou dělat i další společnosti (Ubi, Acti, Deep Silver, Bethesda) bude v tom neskutečnej bordel a budeš mít v pc víc klientů, než her. Toho bych se nerad dožil, naopak doufám, že se budeme vracet znovu k osvědřenýmu způsobu (jedna aktivace a zbytek offline), až zjistíme, že cloud je ve hrách jeden velkej fail.

              Řeknu to znovu - největší nepřítel vývojářů není pirátská scéna, ale špatná cenová politika!! I když jak se koukám kolik se prodalo krabicovýho Portalu 2, kterej doteď stojí cca pět stovek, tak někdo si to může dovolit a přece vyjde vyřechtanej.
            • Protože chce stejně jako všichni vytřískat z lidí co nejvíc peněz, což jde z prodeje jejich her přes Steam a spol. kvůli procentům ze zisku špatně. EA najelo na svou vlastní distribuci a má na to svaté právo. Že to nedělá zrovna košer, to je věci jiná.
            • @Teo
              To já bych spíš tušil, že to naopak EA velmi tvrdě nutí všem svým poddaným.
            • Dal bych ti pusu *1* Líp bych to nenapsal.
            • Já nevím, mě EA zatím nijak neublížila, ale samozřejmě chápu, že někoho Origin děsí, protože kouká i tam, kam nemá. Je to zkrátka každýho volba, a proto nemá smysl tu dštít síru na EA, protože ta svý služby naštěstí nikomu nenutí. Kup, anebo nech bejt.
          • To byla reakce na ty výroky dole, že existuje 9 nebo kolik digitálních distributorů a jaká že je to hrůza. Já nemám problém s tím chodit každej den do stejnýho krámu pro rohlíky, když jsou ty rohlíky dobrý. Když dobrý být přestanou, jdu jinam.
            • Jasně, ale tak přeci když mám hry rád, tak se zajímám primárně o ně. Když EA vydá hru, která se mi fakt líbí a kterou si chci zahrát, tak si ji koupím a vůbec neřeším nějakej Origin, protože si chci hlavně zahrát. Ale kdepak, to by ve zdejších diskuzích nesměli být žádní pozéři. Vyjde Mass Effect 3 a spousta lidí se nedostane dál než k Originu. Tomu říkám skutečně krátký vedení. Přijde mi to jako jedna velká póza, která se vůbec nedotýká toho podstatnýho: her.
            • sirWallace
              Jasne.. ale to se bavime o rohliku za dve koruny.. Ne o hre za patnact stovek.. ale diky za vysvetleni
  • Jsem zvědav, co mi vydrží déle jestli odpor Originu kvůli dotěrnosti a nekupování jejich produktů (Warez ftw) nebo moje svědomí a poddání se stádu.. *12*
    • Jasně, nepoužívání Originu je hotová anarchia a výraz uvědomělého člověka, který tak bojuje za lepší svět *7*
      • Dobře, že ses ozval. *4*
        • Nebudu používat Origin, protože nejsem stádo, ale budu hrát Mass Effect 3/cokoli jiného stejně jako milion dalších lidí na světě - což je pěkné stádečko -, ba co líp, stáhnu si to z warezu stejně jako další stádečko. Tvrď mi dál, že tebe se stádo netýká *1*
          • smejki
            pwned
            • Znám význam slova pwned, jen mi nebylo jasné v čem mě "vypwnil". No takže radši než "Fight da powa" zaujmeme benevolentní přístup a prostě se tomu podřídíme.

              I když to podle všeho stejně tak dopadne, protože lidé zaujímají přesně tenhle přistup a to už buď kvůli nevědomosti nebo prostě tuto podmínku služby ignorují.
            • smejki
              ne, je to jen hezké shrnutí problému všech "fight da powa!" jedinců. Středobod téhle debaty je ale skutečně někde jinde. a význam pwned se dá nejlépe vygooglit.
            • Jinak nevím, co je pwned, chytá se pojmu "stáda" a tím mi mlátí o hlavu i když hlavní problém je v invazivním pojetí Originu. Každý jsme součástí nějakého stáda a jestli berete toto zaškatulkování vás osobně, tak to se omlouvám.
            • To víš, že jó...
          • Jasně, takže jsme nakonec zabředli do debaty nad tím, jestli je lepší stádo sparťanů nebo baníkovců *7* Na to ti kašlu. Mě šlo jen vypískat tu tvou naivní hru na to, že nejsi součástí stáda...
            • Tak hlavně, že jsme se domluvili.. *4*
            • Tohle já vůbec nepopírám. Komu to vadí, ten si zkrátka Mass Effect 3 nekoupí. Komu to nevadí, ten jo. Život je volba.
            • jí* podíval se, co máš*
            • Nejde mi o stádo, jde mi o donucovací způsob jedné firmy, aby sis nainstaloval jejich Službu, která ti bude denně lézt do kompa a monitorovat ti věci, do kterých ji nic není a to jen proto, že si chceš zahrát její hru.

              Taky si každý den necháváš do bytu pouštět někoho, aby ti opsal věškerý majetek, podíval se co máš ve skříních a všechno si poctivě zdatabázoval? Však proč ne, je to jen statistika a hrubé sbírání dat.

              Neuvěřitelné tohle.. *6*
          • Problém je v tom, že ME3 se mi v ničem nepříčí, nemonitoruje mi s*ačky v PC a není mi od pohledu nepřehledné a proti srsti. Děkuju za názor.
            • Z mého příspěvku vyplývá, že jde o to, jakého stáda se staneš součástí, ale očividně jsi to nepochopil.
            • Hmm, o tohle ale v mé reakci na tvůj "stádní výrok" vůbec nešlo...
  • presunuto a smazano
  • sirWallace
    Nejde to.. hry only PC nejdou vydat.. nejde nejde nejde nejde :) Tady je videt, jaky to jsou alibisticky kecy !
  • Jo, tak to si nechám líbit! Co se týče traileru, tak snad si nikdo nemyslel, že to je ze hry?! *3* Jako maximálně ještě tak modely budov, ale ostatní jak se hýbalo, to je ještě hudba budoucnosti *2*
  • Ještě, že napsali, že to je v podstatě render, protože v dnešní době člověk už někdy nepozná jestli to je ingame záběry nebo ne :D
    • Tak to mas asi lupy na optice *1* .
    • smejki
      EDIT - špatně čtu. smazáno
  • Mě na originu vadí akorát že je strašně nedodělanej a při spouštění klienta se mi na 20 sekund zasekne celej počítač. Co se těch nedodělků týče tak mi chybí to co mám na steamu rád. To jsou achievmenty, počet nahraných hodin, srovnání s okolní komunitou a hlavně FUNKČNOST! Ne že si projdu v battlefieldu frontou o 5 lidech a nespustí se to protože se originu nechce.
    • Mně teda Origin počítač na 20 vteřin nezasekne. Disk si zachřoupe, když mě loguje, a vteřinu na to je zticha. A SSD to není. Teď jsem to schválně zkusil.

      To, že se BF nespustí je spíš chyba Battlelogu, kterej nějakej chytrák musel umístit do browseru. Stejně tak mě ze fronty nikdy nevyhodil. Co už spíš, tak když jsem si to na poslední chvíli rozmyslel a operaci zrušil během připojování k serveru, tak jsem často musel hru shodit přes taskmanagera. Ale to je opět chybou Battlelogu.
    • to neni nedodelanost, behem tech 20 sekund origin scanuje tvuj system a odesila data o hrach, softwaru a historii browseru, tak jak to maji napsane v EULE.. sekne se proto, abys to behem toho casu nemohl prerusit nebo vypnout :D
      • Nezapomeňme na složku s pr0nem. Ale něco na tom bude, Origin mi při pouštění rozjel všechny disky, na rozdíl od Steamu, který rozjíždí jen ten svůj *1*
  • Vytvořte si nejoblíbenější město na světě ... naše zrcadlo pak obydlí spousty hráčů SIMS .....
    Jo bez Online komunity to nepůjde ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit