Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K recenzi: Jsem rád, že se autor rozhodl neovlivnit svůj názor na hru problémy s launchem. každopádně čekám na druhou část, protože v posledních dvou odstavcích se zdá, že se autorovi už prostě nechtělo dál psát, tak to nějak dokopal. ano, města jsou malá, ano propojenost s dalšími městy je nedotažená, ano hra vypadá jako poloviční produkt, který se postupně doplní různými dlc. ale to snad neznamená, že pominu jakoukoliv reflexi nad samotnými prvky simulátoru. jaké jsou důsledky činů hráče, jak co funguje atd. atd... ale co už, města jsou prostě malá... kdo rozumí anglicky, jděte na youtube a podívejte se na wtf od totalbiscuita a jeho ženy. ti shrnuli své klady a zápory podle mě dokonale... tato recenze je paskvil...
    • a když už vypustím něco do světa, tak se aspoň podepíšu. takhle to vypadá, že autor, potažmo celá redakce, ví, že ten článek stojí za starou belu, ale prostě to chtěli mít zkrku.
      • omfg!!! total fail:D:D
        • hledal jsem jméno pod článkem, ne nad. panu horčíkovi se omlouvám. jeho neschopnost to však neomlouvá....
      • Vrook
        Jak podepíšu? Dyť tam je nahoře jméno autora napsaný.
  • Tohle je skoro tak špatné jako ta recenze Dungeons of Dredmor. *9*
  • Verdikt: Z něčeho, co vypadalo jako velmi slušný restart zasloužilé budovatelské série, se vyklubala omezená nuda. Nové SimCity možná jednoho dne bude dobrá hra. jen když budou města 4x - 5x větší, když se hry ujmou moddeři a online prvek bude fungovat tak, jak by měl.

    Čiže nikdy :D
    • online prvek bude fungovat tak, jak by měl. ... jako že tam vůbec nebude tak to potom jo *3*
      • mody pre to asi tiež nebudú keďže je jasné, že chcú mať minimálne toľko DLC ako The Sims 3
  • Ano, města jsou malá, ale nové SimCity by se nemělo hrát stejně, jako předešlé díly (tj. jedno obrovské soběstačné město). Pokud to chci rozehrát ve velkém, je třeba města specializovat: postavit město, které se soustředí na služby (policie, hasiči...) a pokrýt jimi i další města ve správě regionu; postavit univerzitní město, které bude poskytovat vzdělání celému regionu; postavit město s nadbytkem elektřiny/vody/kanalizace a ty pak prodávat dalším městům atd. Tímhle způobem to pak funguje, ale uznávám, že větší prostory pro měst bych také uvítal.
    • smejki
      v tom furt nějak není výzva. Je to jen "uplácej si čtrnáct báboviček"
    • Smetana.pavel
      Jasně, ale můžeme říct, že tohle je ZPŮSOB jak stavět město.. A chápu touhu hráču mít "megapolis", opravdu strukturované megaměsto, s malými domky se zahradou na předměstí, kde si hrají děti na ulici, přes sídliště, až po široké bulváry s nejluxusnějšími obchody, mrakodrapy bank, nebezpečnými čtvrti plnými heren, strip-barů, daleko od univerzitního kampusu, kde jsou velké parky, knihovny a celé město protíná řeka, která město dělí na west-east, odvěké to fotbalové rivaly...
  • Uživatelská recenze? *4*
  • Jako osobne DRM a velikost mest novyho SimCity taky moc nemusim, ale tahle "recenze" je opravdu dost bidna. Zvlast hru jako SimCity nelze pokryt takhle kratkym textem, autor by si mel udelat priklad treba z tohoto videa. :) http://www.youtube.com/watch?v=7-KeHtlUf2M
    • A já bych jen doplnil, že to video jsou jen první dojmy, ne recenze. *15*
      • to sice ano, ale byl to priklad, jak by se mela pokryt hra s rozsahem jako je SimCity
    • hah, tak jsem byl pomalejší *thumb up*
  • Já moc nedoufal, není to zas takové překvapení... Pozemky se budou kupovat za pravé peníze... Vždyť i EA to říkala.

    ALE DLCčka to napraví! Nebojte.... *3*
    • regant
      EA, EA - Vrať mi mé datadisky *13*
  • hznk89
    Nikdy jsem tady neměl s recenzema problém, ale po tomhle.... Ale co. Města jsou malá a hotovo
    • Vrook
      Nehrál jsem to - po všech možnejch fiaskách EA a negativních dojmech hráčů simcity, nemluvě o tom, že mě stavět města nebaví, ani nehodlám - ale ať už je recenze jakákoliv, tak malej prostor, kterej zaplníš během pár hodin a dál nemáš kam stavět, mi přijdou u tohohle typu hry jako docela velkej průšvih.
    • SnakePlisken
      Taky se mi to nelíbí. Tohle jako recenzi nepovažuji. Spíše jsou to "první dojmy z hraní". Tohle za recenzi můžou považovat snad jen na českém Eurogameru.
  • Nechci tu nikoho hanit, ale tohle mi nepřipadá jako recenze.
    • me to pripada jako recenze, ktera konci v pulce *1*
    • shmeck
      je to docela pofidérní...
      • Dozvěděl jsem se více z krátkého verdiktu, než z celého článku
  • Shrnutí recenze: MĚSTA JSOU MALÁ!!!
    • Shrnuti ctenaru: neumi cist.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit