Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Treba se povede Citivas
    http://goo.gl/knxtP
  • K SimCity bohužel nic nemám, za to se omlouvám. Chtěl bych si zahrát nějakou budovatelskou strategii, něco jako Knights & Merchants, ale v novějším kabátu. Civilizace už je na mě moc velký. Můžete poradit? Zatím jsem koukal po Anno sérii nebo Settlers...Díky všem za případné reakce.
    • anno bych nedoporučoval, duvody jsou tady niže. jinak proč nezkusis rovnou nove simcity? a taky simcity 4 dil ma prekvapive dobrou grafiku prave to hraju
      • SimCity fakt ne. Radši bych se držel toho středověku/renesance, prostě něco historickýho.
        • Anno naopak velmi doporucuji(nekonecnou hru). Schvalne si precti recenzi na Tiscali. Pokud mas rad moderni dobu tak Anno 2070,pokud mas rad historii tak Anno 1404. Herne se od sebe prilis nelisi.
          Pro me je to stale nejlepsi budovatelska strategie na trhu.
      • Black_Hand
        ocividne chce budovatelskou strategii ve vetsim meritku.
    • Black_Hand
      tropico?
  • Kdo tu lituje penez a rika si kez by pro me existovala nejaka hra tak se nebojte! Je tu zachrana! https://kerbalspaceprogram.com/
    • Kozy
      Je to sice prima, ale já se nedokážu spojit na orbitě s jiným modulem, už si z toho rvu vlasy.
      • http://www.youtube.com/watch?v=BejU0MNpPTo

        Doporucuju omrknout... ukazuje zakladni principy dokovani a mne to docela pomohlo pochopit jak ty prograde a retrograde symboly v tom target modu fungujou.

        Dockovani je snad moje nejoblibenejsi vec v celym ksp :D Diky tomu jsem doletel na Dunu a postavil svoji super zakladnu :D
    • dik za tip vypada to zajimave
    • walltar
      Já už sem pár stanic v KSP postavil, ale kdy tam půjdou stavět města by mě teda zajímalo. *8*
      • Mesta? jaky mesta? Koho zajimaj mesta kdyz muzes stavet letadla, rakety, satelity, sondy litat po cely slunecni soustave a to prosim bez hranic!

        A vubec i mesto jde... skoro :D

        http://q3.cz/images/77kss.jpg
        • Mesta zajimaji ty,kteri se na SimCity tesili. Pokud chces skvelou budovatleskou strategii,pak je tu treba Anno 2070(pripadne 1404-pokud davate prednost historii). Budovatelska nirvana.
          Nneni treba zkouset budgetove tituly(nic proti nim) *2*
          • walltar
            Tohle anno mě vůbec nechytlo ... hrával sem 1404 ale 2070 je takové nemastné neslané, jednotvárné .... no prostě nic pro mě. A 1404 bylo zase šíleně dětinské .. i když to je jen problém s grafikou. Ale celkove ty hry sou o něčem jiném než sim city a než sérii anno si radši zahraju Settlers 2.
            • walltar
              Tak dělá na tom maxis ... tohle je snad ve všech jejich hrách. Odobně se mě ta grafika nového SimCity líbí ... pokud si člověk zapne warmer filtr tak to není tak moc barevné a město vypadá jako papírový model ... i s tím rozmazáním při přiblížení.

              Jinak já si u anno sestěžuju na grafiku jako takovou té se nedá nic vytknout technicky je to hra na jedničku ... jenom ten styl mě moc nevyhovuje. Třeba 1404 mě přišlo mnohem víc stylitované, než to SimCity.

              A to jak mluví simící ... to se dá čekat, když sou to simíci. Jako peníze sou tam simoleony. Ty dvě hry sou celkem propletené takže proč nepoužít stejný hlas ... osobně sem to čekal.
            • Ano jsou uplne jine,prave proto se zminovaly:)
              btw vy dva jste asi prvni lide co znam a co si stezuji na grafiku u Anno. Me se zase nelibi grafika noveho Simcity. Tyhle realne karikatury budov(slova autoru-nebo nejak velmi podobne to nazvali),plus hlasy simiku(vsiml si vubec nekdo ze sproste vykradli Sims a ani se nesnazili zvuky zmenit?) vypadaji jako cilene na 6-lete deti. Uz pri nahravaci obrazovce jsem zbystril(hlasky typu-shanime stado lam,usmernujeme vitr...) zrovna na verohodnosti nepridaji. Ale presto se mi hra celkem libi.
          • navic i vizual je nudny, všechny budovy vypadaji jednotvarne.
            • Sorry ja nemam naladu nekoho presvedcovat o necem,at uz o cemkoliv. Jestli v Anno nevidis variabilitu ani strategii, pak te stejne nepresvedcim. A tvuj nazor ti nevyvracim
            • jo vypada krasne pokud mluvime o texturach a polygonech ale každa budova je stejna a jako celek to vypada nudne, ve srovnani treba se simcity 4 kde každy jeden baráček má jiný model at jde o tovarnu nebo obytný dum atd.
            • Tohle rict o jedne z nekrasnejsich budovatelskych strategii...
              Pokud jenom netrolujes a skutecne si to myslis,pak co nadelam? Kazdemu se libi neco jineho.
          • lol, anno 2070 je linearní hra s nulovou variabilitou (pripomina staveni pyramidy)
            • ano bavime se o nekonečne hre, hra funguje jako staveni obrovske pyramidy a neni tam žadny prvek strategie nebo variability, pokud tam nejaky vidíš tak napiš v čem.
            • Ty jsi taky dobry komik. Tedy doufam ze se bavime o nekonecne hre ane o hloupe kampani.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit