Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • člověk se tomu musí smát *1*
    a s tím že na krabici je něco od games.... to by mě zajímalo mohl by to tady někdo z redakce komentovat ? případně zjistit proč to tam EA má ? protože to je na žalobu za lživou reklamu
  • Autor článku něco bere? Jinak si tenhle paskvil (recenzi) nedovedu vysvětlit. Rozhodně to neni hra, která by si zasloužila 5/10. Koukám že autor se svezl na vlně nenávisti jako další stádo fňukalů (viz. hodnocení uživatelů na metacritic) ze stupidního fakebooku nebo kde se ta nenávistná gayakce rozjela.
    Za mě 9/10.
    • diky tobe a dalsim
      http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ
      tu muze fungovat tadle dlc akce a podobne ptakoviny.Chapes ze nas zkousi zda to sezerem?
      Simcity 6 bude jeste vic serezana a nachystana na dlc balicky.
      Proste cekat pul roku koupit za 200
    • Mas pravdu 5/10 si nezaslouzi po tech lzich co vysli najevo jako ze na serveru se pocita simulace a pod. pritom je tam jen kvuli DMR a komunikaci s Originem tak max. 2/10
      • Lhani od vydavatelu/vyvojaru je dneska uplne bezne. Neni to dobre,neni to v poradku,ale je to tak. Dostala snad kvuli tomu nekdy nejaka hra mene bodu?
        • Zjevne ze blyska na lepsi casy. A osobne nevim o zadnem jinem pripade, kdy by ty lzi zasly tak daleko.
    • To rozhodne!!! Ja byt tebou, tak to zenu na nejvyzsi mista. Mimochodem, kolik veci si tak zhruba denne nedovedes vysvetlit?
      • Když vidim, že neumíš ani správně napsat slova nejvyšší, tak je mi jasný, že mám co dočinění s imbecilem... "nejvyžší" ...demence
        • Tak troll v kombinaci s grammar nazi je teda paradni mix :) no, hlavne si davej pozor at ti nepraskne cevka. Jeste neco ti poradim ...kdyz uz pises o nenavisti, tak by bylo dobre mit u toho cistou hlavu ...s krvi podlityma ocima a zatmenim v palici to nema ten spravny efekt (muzes mi to zase opravit).
  • zajimalo by me, jakou verzi jste recenzovali, kdyz jsou screenshoty v ENG a prodava se komplet lokalizovana verze?
    • Oni tu hru nehráli :DD Jenom tu kritizujou ;)
    • Pokud mas pri instalaci origin v eng, tak ase ti nainstaluje eng verze...
  • Keyz
    http://www.rockpapershotgun.com/2013/03/13/simcitys-sims-dont-seem-that-smart-after-all/

    Naprosto komická videa *1*

    Btw divné jak si NPC hledají práci. Tuším, že v Tropico někde NPC makalo a když jsem barák zboural tak makal jinde anebo byl bez práce.
  • Velmi dopuručuji http://www.kamremake.com/
    knights and merchants remake neni s novou grafikou, ale je vylepšený fanouškama na max.
    je tam nová budova a nový rozlišení, spousta map, novy a jednoduchý hraní online
    ďabelsky zábavná a návyková záležitost *14*
    • Doufám, že se tam někde setkáme muj nick je czechboss. *1*
  • zdeeneek
    Stesti, ze to nevyslo i na konzole. To uz by tu vsichni breceli, ze je hra zmrsena kvuli konzolim, protoze ty by vetsi mesta neutahly. Konzole prece brzdi rozvoj PC, jak vsichni vime. *1*
    • Kdyby to vyslo na konzole, tak tam budes mit misto na mape presne na dva baraky, hra ti bude tvrdit, ze v nich mas 10M obyvatel, a okolo budou behat dva, ktery budou vytvaret zacpu na silnici.
    • Samozrejme, zrovna rano jsem si skopl palec a rikam, au kua beztak zase kvuli tem konzolim *1*
      • Keyz
        Tak konzole je na nadávaní ideální.
        Můžeš nadávat na HW, a navíc mají celkem dobrý tvar který lze dobře nakopnout.
        To u velkého PC moc nejde. Tedy jde ale neletí jen se převrátí.
        • walltar
          Navíc u PC je problém nadávat ... většinou pokud je nějaký problé, který nejde vyřešit tak to není chyba PC ale chyba v operátorovi. Kdežto konzole je hotová krabička z obchodu, kde jakýkoliv problém můžeš řešit max tak koupením nové.
          • Nebo např. reklamací, kdy u Xboxu konkrétně přijede pán (v horším případě pošleš poštou), konzoli si veme a v celkem rozumném čase máš plně fungující náhradu. Např. jeden můj známý reklamoval starou ver. xboxu (hazjdekl) a dostal za ni černý slim. Zdalka to není tak kritické.. :) Já mám svou krabičku především teď už jen na NHL13(pc-NE) a fight night round (pc-NE) a pár dalších funny věcí, které prostě na PC nejsou, takže stále, i když už né tolik má uplatnění :) Hráči hrajou, chudáci si drží svoje a zmůžou se jen na nadávky směrem ktomu co zrovna nemají.. To bude asi celá věda.
  • když ma nekdo zajimave a vyvinute mesto placnete sem obrazek at se pokocham :) co sem si vygooglil obrazky daji se tam delat docela hezke veci
  • Keyz
    Překvapuje mně jak dobře to běží dle ohlasů.
    Přitom to je podobné SIMS 3 které se nahrávalo mnoho minut a vůbec to bylo celé na prd když tam byla všechna vylepšení atd.
    Komické jak hra jako SIMS která má být pohodová vytáčí tím hovadským načítáním.
    Tohle vypadá o mnoho lépe.
    • walltar
      Jo načítání sem se hodně bál ... protože zrovna v SC4 bylo přeskakování mezi městy fakt na na nervy. Tady když se přepínám do města co má kolem 100K je načítání pořád pod 10sec.
      • Keyz
        To je zásadní posun.
        Opravdu jsem zvědav zda vylepší a opraví věci které hráči chtějí. Pak by se to mohlo nějak posunout.
        Spolupráce mezi městy dle ohlasů pořád nefunguje a zrovna v recenzi na hrej říkají jak funguje když si chceš poslat hasiče z dalšího města :)
        - Škoda,že tam není armáda. Ovládat tank bylo skvěle.Prostě jel co je předním neřešil.
        • walltar
          Jo s těma hasičema je to nějaké divné ... mě do města jezdí hasiči z cizích měst i pokud sem je tam nepřidělil. Stejně tak policie, popeláři atp. Musím zkusit jak to vypadá, pokud je přidělím na mapě.
          • Taky mne to prekvapilo, ale pak jsem si vsiml hlasky nahore (jak ti pise treba o utoku UFO atd) - ve smyslu "Kilitarsti hasici dobrovolne vyjeli k pozaru do sousedniho Triogu." "Kilitarsti popelari dobrovolne vyjeli pomoci Triogu od jeho problemu s odpadky."
            Treba ti popelari mi vyjeli jen tehdy, pokud meli uklizeno sve mesto a jeste jim zbyval cas do konce pracovni smeny (se sberem konci v 19h pokud se nepletu pak uz se jen snazi dostat do depa).
            Jinak vadi mi, ze pripadne zacpy neuvolnuji pruh pro zachranny system s sirenama, kdyz mi stoji hasic pred horicim panelakem v kolone a hledi jak hori je fakt supr, jen proto, ze je chudak v protismeru a musi dojet na konec krizovatky aby se mohl "spravne natocit".
  • jooo takže takove pecky hrajete na PC *1* *1* *1* *1* *1* ja to furt rikam konzole jsou budoucnost
    • Trapnej troll, nekrmte ho *7*
    • Ermm... hry na tvoje milované konzolky se dělaj na PC *2*
      • No tak to je argument *1* Tim jsi chtel rict ze PC je dobry jen k delani her ktery se hrajou na konzolích, nebo co?
        • smejki
          ne, tim jsem jen chtěl říct, že je to pitomej argument, pokud hájim herní povahu platformy, protože to o ničem nevypovídá.
      • smejki
        A auta se dělaj na (mj. i) na CNCčkách *2*
        • walltar
          A iPhony dělají děti v číně ... btw o čem se tu bavíme? *1*
          • smejki
            asi že by tím pádem čínské děti měly mít lepší příjem signálu než iPhone *1*
            Nevím, zeptej se Senaria, co tím chtěl říct.
  • tahle hra je spíš stavebnice, lego kde si stavíte svoje pidimestečko, nebo spíš pidictvrt, není to žádny simulátor jak bylo prezentováno, tudíž jsme byli oklamáni. Simulace vubec nefunguje.
    Navíc ta hrackarska grafika se mi uz vyložene hnusí. Vypadá to jak lego.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit