Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zasranej seš ty. Ty jedna pyčo!
  • Horst_Fuchs
    Tak jsem si ten zázrak pořídil v akci na Steamu a 9/10? Nesouhlasím; jako daleko hratelnější SHMUP podobného typu se mi jeví starý Steel Saviour.
    Grafika sice moderní, pěkná, ale jinak...

    Maďarský dabing v kombinaci s všudypřítomnýma kecacíma animace s anglickýma textama u kreslených postaviček, hnus (naštěstí se to dá ztlumit a animačky přetáčet)! Hudba, průměrná místy až otravná, lepší vypnout. Vlezlý obří checkpointový nápisy snad každou druhou minutu.
    Superkrátký levely a špatně vyvážená obtížnost. Na těžší pasáže krom pozdějších levelů a bossů téměř nenarazíte, na nějaký opravdu kulervoucí pasáže si nevzpomínám. Prakticky každý 3 minuty ultrajednoduchej boj s bossem, kupodivu za polovinou hry náhle skokově vzrůstá obtížnost bossů a najednou je třeba naopak neudělat sebemenší chybu, protože bez pořádně silných zbraní proti nim téměř není šance.

    Jen mírnej nadprůměr s, na poměry žánru, nevídanou grafikou. Kdyby byla k mání alespoň kooperace, ale takhle. Těch pár mrzkých euro co to stojí při slevě skutečně odpovídá kvalitě.
  • je to na steamu - priste google
  • ono to taky tak trochu vypada jako SoldnerX ... tim padem by to bylo uplne jinde. Tohle jde na prvni pohled tezko poznat. Zahraj si Stargunnera... to je pradeda JnG
  • Na pohled ano.. Ale v praxi to bohužel nezjistim, protože je to další z her, která vyšla jenom pro ty zasraný konzole *16* *16* *16*
  • Tyrian a Jet n Guns taky neměli znovuhratelnost, ale člověka to masakrování tak bavilo, že si to dal klidně znovu a klidně i po letech.
  • Já nevim, ale nepřipomíná Vám to někomu trochu Jet'n'Guns od Rake in Grass? Mě tak trochu dost :)
  • jindra.veliky
    netykej si s ni, nedovolila ti to. *11*
  • sss mam docela rad a tak jsem se tesil, ceho se doctu, kdyz jsem videl 9/10. Skoda no, v recenzi neni VUBEC NIC.

    RP prvky ? coop necoop, LAN net, doba hrani, znovuhratelnost, zbrane, bossove ( stale to same, nove prvky ) v cem je lepsi nez Tyrian? JnG? Raiden?

    Recenzent podle me nevi, ktera bije :/
  • To bych taky rád četl!
  • No naděje tu je, portovat z X360 na PC by neměl bejt nepřekonatelnej problém (XNA framework?)... Uvidíme...
  • ANO, ANO, ANO! Mohl by to někdo kdo hrál obojí s JnG srovnat? :P
  • EuroSamurai
    Troll harder.
  • Veskoslav
    Hra patří k tomu njlepšímu v tomto žánru a za ty peníze luxusní zábava. Jenom doufám, že se dočkám stejně jako u Raymena i na pc:) (Hru mám sice koupenou na Xbox, ale je určena sestřence na narozeniny:-D, ale člověk musí odzkoušet:-D)
  • nahodou ja si myslim ,ze pro lidi co si dobre pamatujou hry z 90tek si takovehle hry v dnesni dobe vazej a jsou radi . Osobne bych si ji na PC dal libit . Ja v te dobe hral na Amize a tam tenhle zanr byl hooodne oblibenej . Dost by me zajimalo jestli se tu nekdo najde kdo si pamatuje takove XP8 a nebo Wendettu 2175 .
  • holt smůla, když tahouni v oblasti enginů vyráběj hry přes kopírák a skutečně zajímavý nápady najdeš akorát v "indie" (páč už to občas ani není indie :o)

    no ale třeba takovej Batman 1 a 2 vypadá docela dobře, ne? i pár dalších výjimek se najde...
  • jdi s těma azijskéjma křápama někam.
  • Ringwraith
    Tak prozatím si člověk může krátit chvíli některým z jiných japonských shoot'em'upů, který už dávno v tichosti na Steamu vyšly.

    Případně nikdy není od věci emulovat naprosto excelentní Ikarugu nebo Radiant Silvergun od mistrů žánru, japonských Treasure.

    A možná pro některé není od věci ani stát se Hakurei Reimu v některém dílu Touhou.
  • sleepless
    Musím se přiznat, já teda nevšiml... ;)
  • sleepless
    Pokud bude dodrzeny soucasny trend, tak pravdepodobnost je docela slusna cca do pul roku :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit