Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezká hra Jets'n'Guns jsem měl rád..
    • ANO, ANO, ANO! Mohl by to někdo kdo hrál obojí s JnG srovnat? :P
      • To bych taky rád četl!
  • Odulin
    Mám odehraných několik prvních levelů a můžu jen doporučit. Perfektní zpracování, bezchybné ovládání a k tomu zajímavé nápady. Minulej rok u mě v týhle kategorii vyhrál Jamestown, tenhle rok to vidím s přehledem na Sine Mora.
  • Stale dufam, ze sa to nejako na STEAM dostane...
    • sleepless
      Pokud bude dodrzeny soucasny trend, tak pravdepodobnost je docela slusna cca do pul roku :)
      • Ringwraith
        Tak prozatím si člověk může krátit chvíli některým z jiných japonských shoot'em'upů, který už dávno v tichosti na Steamu vyšly.

        Případně nikdy není od věci emulovat naprosto excelentní Ikarugu nebo Radiant Silvergun od mistrů žánru, japonských Treasure.

        A možná pro některé není od věci ani stát se Hakurei Reimu v některém dílu Touhou.
        • jdi s těma azijskéjma křápama někam.
          • EuroSamurai
            Troll harder.
    • Ellendway
      Hodně štěstí. Ony se na Steam dostávají už i XBOX360 hry?
      • jindra.veliky
        blbosti tam nejsou jestli se ptas na tohle *3*
  • Veskoslav
    Hra patří k tomu njlepšímu v tomto žánru a za ty peníze luxusní zábava. Jenom doufám, že se dočkám stejně jako u Raymena i na pc:) (Hru mám sice koupenou na Xbox, ale je určena sestřence na narozeniny:-D, ale člověk musí odzkoušet:-D)
  • To je snad prvni hra, kterou bych si z toho co X360 nabizi zahral.
  • spise nez nestandardni jsou nadstandardni
  • sss mam docela rad a tak jsem se tesil, ceho se doctu, kdyz jsem videl 9/10. Skoda no, v recenzi neni VUBEC NIC.

    RP prvky ? coop necoop, LAN net, doba hrani, znovuhratelnost, zbrane, bossove ( stale to same, nove prvky ) v cem je lepsi nez Tyrian? JnG? Raiden?

    Recenzent podle me nevi, ktera bije :/
    • Tyrian a Jet n Guns taky neměli znovuhratelnost, ale člověka to masakrování tak bavilo, že si to dal klidně znovu a klidně i po letech.
  • Tak to vypadá, že na vrcholu byly hry někdy kolem roku 06-08 a od té doby to stagnuje a už tu máme plošinovky jako v půlce 90. let. Příště pixelový panduláčci a renderovaný adventury :-) Jinak nic proti žánru, jen mě to poslední dobou překvapilo, čekal bych v roce 2012 jiný vývoj
    • nahodou ja si myslim ,ze pro lidi co si dobre pamatujou hry z 90tek si takovehle hry v dnesni dobe vazej a jsou radi . Osobne bych si ji na PC dal libit . Ja v te dobe hral na Amize a tam tenhle zanr byl hooodne oblibenej . Dost by me zajimalo jestli se tu nekdo najde kdo si pamatuje takove XP8 a nebo Wendettu 2175 .
    • holt smůla, když tahouni v oblasti enginů vyráběj hry přes kopírák a skutečně zajímavý nápady najdeš akorát v "indie" (páč už to občas ani není indie :o)

      no ale třeba takovej Batman 1 a 2 vypadá docela dobře, ne? i pár dalších výjimek se najde...
  • Já nevim, ale nepřipomíná Vám to někomu trochu Jet'n'Guns od Rake in Grass? Mě tak trochu dost :)
    • ono to taky tak trochu vypada jako SoldnerX ... tim padem by to bylo uplne jinde. Tohle jde na prvni pohled tezko poznat. Zahraj si Stargunnera... to je pradeda JnG
    • Na pohled ano.. Ale v praxi to bohužel nezjistim, protože je to další z her, která vyšla jenom pro ty zasraný konzole *16* *16* *16*
      • Zasranej seš ty. Ty jedna pyčo!
      • je to na steamu - priste google
  • No naděje tu je, portovat z X360 na PC by neměl bejt nepřekonatelnej problém (XNA framework?)... Uvidíme...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit