Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořád je šance, že hra rozkvete jako No Mans Sky, ale u nenažraného Ubi o tom pochybuju 🤷‍♂️

  • romankubanektisc

    Po shlédnutí Gamesplay, kde Aleš doporučuje vyzkoušet demo, jsme do toho šel. Vzpomněl jsem si na prezidenta Nixona a jeho hlášku "Musíme skousnout zuby". Skousl jsem zuby a demo vyzkoušel. Vcelku se to dá, ale pak jsem musel místo pirátské, vyvěsit bílou vlajku a rezignovat. Narazil jsem na bug... Asi budu pokračovat, ale dám tomu čas.

  • Tomuhle bych sest nedal. Vzdyt je to odpad. BF je o parnik dal a je o 10 let starsi. Tohle je horsi ve vsem. 3/10 max. Pro fandy piratu 4/10.

  • Ta hra by si jistě zasloužila další AAA navíc :D 

  • Thanquol

    S textem verdiktu souhlasím. s čím dlouhodobě nesouhlasím a nepřijde mi relevantní je číselné hodnocení, kde se jakoby udělá číslo pro obě strany, respektive průměr z těch dvou hodnocení. Chybí mi v tom čísle a možná i recenzích obecně zde nějaký vlastní názor. je to trochu jak zavolat si na Fedex kde vám přečtou co je napsané v Trackingu.

    Asi tak proč už zde recenze, respektive výstup z ní ala verdiktu čtu jen a pouze jako takový fantomovy fetiš doby minule.

  • Reeki

    Já vám nevím, ale napsat o hře, že je to nezáživný grind a dát i přesto 6/10 to je fakt ninimálně zvláštní. Dle toho co jsem  viděl  a nebylo toho málo, tak  si tento AAAA skvost více  než 4/10 nezaslouží a to jen protože her  na piráty není mnoho. 

    • Derp_1337

      Ty by jsi dal 4/10 , v diskuzí níž by Jarda dal 8/10. A když si to zprůměruješ, tak to dává 6/10. 😉

      Hele, ne fakt, nesmíš to číselné hodnocení brát až tak smrtelně vážně. Lepší je přečíst si text a udělat si vlastní názor. To ti řekne mnohem víc než nějaké abstraktní číslo, které udělil jeden konktrétní člověk.

      • Reeki

        Souhlas máš recht 

  • Jednoznačně 8 z 10 hra je boží 

  • Makaronka2

    Skvělá recenze! V porovnání mi u ostatních recenzentů přijde, že si jen tak dohráli příběh a plácli na to nějaké číslo. Tady je vidět, že opravdu nějaká snaha o to vidět tu hru CELOU a hodnotit ji nezaujatě v porovnání s tím, co se o ní psalo, byla.

    Za mě je to taky taková podivuhodná šestka. Skull očividně není úžasná hra, ale zároveň je to docela závislačina. Jestli u toho vývoje vydrží, tak tu další Sea of Thieves bude :) Ten přeci jen taky nezačínal velice slavně.

    • twicer

      Taky mu dost pomohlo, že byl celou dobu v game passu.

  • Unrealik

    Jen poznámka bokem - dobít a dobýt jsou dvě významem odlišná slova (na Bonuswebu je také pořád zaměňují...).

    • Nevšiml jsem si v článku, že by tato dvě slova byla někde zaměněna. Kanóny jsou dobity, pevnost je dobyta.

      • dworkin

        Jestli vono to nebude tím, že to někdo v mezidobí opravil.

        Co myslíš?

        • 😱

    • Dokonce i nabít a nabýt :)

  • michaelfoucault

    Ty vole, hře za 4/10 dali 6/10... 

    • medveddd

      Na meta má zatím hra v průměru 62 na PC a 63 na PS :)

    • Stavím sa o kilo bôčiku naloženého v cesnaku a paprike, že si si len pozrel hodnotenie a neprečítal tekst! 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit