Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 😱

  • Pořád je šance, že hra rozkvete jako No Mans Sky, ale u nenažraného Ubi o tom pochybuju 🤷‍♂️

  • dworkin

    Jestli vono to nebude tím, že to někdo v mezidobí opravil.

    Co myslíš?

  • romankubanektisc

    Po shlédnutí Gamesplay, kde Aleš doporučuje vyzkoušet demo, jsme do toho šel. Vzpomněl jsem si na prezidenta Nixona a jeho hlášku "Musíme skousnout zuby". Skousl jsem zuby a demo vyzkoušel. Vcelku se to dá, ale pak jsem musel místo pirátské, vyvěsit bílou vlajku a rezignovat. Narazil jsem na bug... Asi budu pokračovat, ale dám tomu čas.

  • Tomuhle bych sest nedal. Vzdyt je to odpad. BF je o parnik dal a je o 10 let starsi. Tohle je horsi ve vsem. 3/10 max. Pro fandy piratu 4/10.

  • Reeki

    Souhlas máš recht 

  • A bôčik? 

  • Ta hra by si jistě zasloužila další AAA navíc :D 

  • Nevšiml jsem si v článku, že by tato dvě slova byla někde zaměněna. Kanóny jsou dobity, pevnost je dobyta.

  • Derp_1337

    Ty by jsi dal 4/10 , v diskuzí níž by Jarda dal 8/10. A když si to zprůměruješ, tak to dává 6/10. 😉

    Hele, ne fakt, nesmíš to číselné hodnocení brát až tak smrtelně vážně. Lepší je přečíst si text a udělat si vlastní názor. To ti řekne mnohem víc než nějaké abstraktní číslo, které udělil jeden konktrétní člověk.

  • Derp_1337

    Hele, klidně můžeš Black Flag považovat za jeden z nejslabších dílů. Máš na to právo. Ale je to čistě jenom tvůj subjektivní názor.

    Většina hráčů se prostě shodla na tom, že to je jeden z nejlepších dílů vůbec.


    Příště nepiš tvoje subjektivní dojmy zavádějícím způsobem (nevydávej svůj osobní názor za nějakou všeobecnou "pravdu") , a pak nevznikne žádný problém.

  • Derp_1337

    Hele, já nemluvil jenom o nějakém hodnocení od kritiků, tzv. "meta score". 

    Ale já bral i v potaz tzv. "user score". To je hodnocení, které dávají samotní hráči. A to často vypovídá mnohem víc než hodnocení "recenzentů" či "kritiků".

    A jak jsem již napsal, Black Flag to vyhrál i v "user score" (hodnocení hráčů).


    Pokud to považuješ za "nejslabší" díl, tak na to máš právo. Je to ale jenom čistě tvůj subjektivní názor. Většina hráčů to považuje za 3. nejlepší díl.

  • Derp_1337

    Haha, omlouvám se. Sypu si popel na hlavu. 😱

  • twicer

    Taky mu dost pomohlo, že byl celou dobu v game passu.

  • michaelfoucault

    Bůček nežeru...

  • vonTossis

    Ezio Auditore da Firenze. 

    Nulla é reale, tutto é lecito.

  • Thanquol

    S textem verdiktu souhlasím. s čím dlouhodobě nesouhlasím a nepřijde mi relevantní je číselné hodnocení, kde se jakoby udělá číslo pro obě strany, respektive průměr z těch dvou hodnocení. Chybí mi v tom čísle a možná i recenzích obecně zde nějaký vlastní názor. je to trochu jak zavolat si na Fedex kde vám přečtou co je napsané v Trackingu.

    Asi tak proč už zde recenze, respektive výstup z ní ala verdiktu čtu jen a pouze jako takový fantomovy fetiš doby minule.

  • blaiddtom

    pre mna je to rovnako najslabsia hra zo serie a to som velky fanusik piratskej tematiky(stale ale solidna)... vies nie kazdy potrebuje aby mu nejake bezvyznamne ciselka a "kritici" hovorili co ho ma bavit a co ma byt pre koho dobre...niektori z nas, aj ked nas je uz malo, si dokazeme na hry spravit vlastny nazor po dohrani

    ale chapem je doba kedy sa ludia radsej hadaju na internete a nechaju ovplyvnovat masou nez by hrali a realne sa pri hrach dokazali este bavit

  • Black Flag jsem dohrál komplet a stojím si za tím co jsem napsal. Existuje totiž taková věc zvaná subjektivní názor, víš? Dokonce jsem si kvůli němu koupil tehdy grafiku (280X) když to stávající 560Ti nedávala. Není to špatná hra, skvělej soundtrack, Kenway má vcelku charisma, ale bylo to příliš roztahaný a bylo tam strašně moc filleru. I ty lodní bitky se mi ohrály. Raději mám ze série kompaktnější Eziovky, nebo Unity. Valhalla a Odyssey byly sice roztahaný fillerovky taky, ale Eivor a Kassandra mě bavili víc než Kenway.

  • Reeki

    Já vám nevím, ale napsat o hře, že je to nezáživný grind a dát i přesto 6/10 to je fakt ninimálně zvláštní. Dle toho co jsem  viděl  a nebylo toho málo, tak  si tento AAAA skvost více  než 4/10 nezaslouží a to jen protože her  na piráty není mnoho. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit