Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jurb83

    Ked je Black Flag slabsim dielom AC serie, tak ja som zidovsky cinan z Bornea

  • Jednoznačně 8 z 10 hra je boží 

  • Makaronka2

    Skvělá recenze! V porovnání mi u ostatních recenzentů přijde, že si jen tak dohráli příběh a plácli na to nějaké číslo. Tady je vidět, že opravdu nějaká snaha o to vidět tu hru CELOU a hodnotit ji nezaujatě v porovnání s tím, co se o ní psalo, byla.

    Za mě je to taky taková podivuhodná šestka. Skull očividně není úžasná hra, ale zároveň je to docela závislačina. Jestli u toho vývoje vydrží, tak tu další Sea of Thieves bude :) Ten přeci jen taky nezačínal velice slavně.

  • Derp_1337

    "Black Flag, to je jeden z těch slabších dílů"

    To jsi nedal. Předpokládám, že jsi to vůbec nehrál, když jsi plácl takovou blbost.

    Pravě že to je naopak. AC Black Flag byl jeden z nejlepších dílů. Před ním se umístil akurát AC2 a jeho datadisk Brotherhood. Ty díly s Eziem Salvatore jsou všeobecně uznávané za nejlepší díly vůbec.

    Když to srovnám třeba na Metacritic, tak AC Black Flag má lepší obojí metascore i userscore než AC1, AC3, Odyssey, Valhalla, Mirage, Origins a spousta dalších dílů.

  • Dokonce i nabít a nabýt :)

  • Unrealik

    Jen poznámka bokem - dobít a dobýt jsou dvě významem odlišná slova (na Bonuswebu je také pořád zaměňují...).

  • medveddd

    Na meta má zatím hra v průměru 62 na PC a 63 na PS :)

  • Stavím sa o kilo bôčiku naloženého v cesnaku a paprike, že si si len pozrel hodnotenie a neprečítal tekst! 

  • michaelfoucault

    Ty vole, hře za 4/10 dali 6/10... 

  • Už když to poprvé oznámili tak jsem čekal že to bude s h i t.

    No, nečekal jsem že jim to potrvá 11 let, ale výsledek nepřekvapil.

    Viděl jsem srovnávací video s Black Flag a to je jeden z těch slabších dílů, a vedle tohohle vypadá jak naprostej masterpiece.

    Ale jinak nad Ubi nelámu hůl úplně, Valhalla i Mirage mě vcelku bavily.

  • Inquisitor

    Tady je komu se nechce hledat aktivace 8 hodin

    https://register.ubisoft.com/skullandbones-trial/en-US

  • Inquisitor

    Každý může posoudit sám, je k dispozici 8 hodin zdarma. Nic jsem neočekával a za mě velká slabota. Nejsem ubisoft hater, asasíny si rád zahraju, ale tohle se vážně nepovedlo. Hra zastarala dříve než vyšla, jak graficky, tak hlavně po hratelnostní stránce.

    No když to srovnám s výletem na Kokořín...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit