Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Tak pak se nabízí otázka. Proč to proboha hraješ a proč sis to proboha pořídil?

  • Nejsmutnější je, že do Origins díky lineárnímu příběhu šlo daleko víc péče s animacema, než do dalších dvou dílů. Díky tomu že příběh v Origins neměl větvené dialogy tak nebylo potřeba jich tolik naanimovat, a tak je naanimovaná většina formou opravdu povedených cutscén. A Bayek dokonce gestikuluje a hýbe obličejem i při dialozích přímo během hraní, s random NPCčky. Origins je celkově stále asi nejvymazlenější díl z prequel trilogie. Odyssey byla naprosto tragická, většina cutscén jak kdyby vznikala za dob Oblivionu co se gestikulování týče, a Valhalla se to snaží částečně napravit, ale furt je ta počítačová umělost znát.

    Ubisofti by měli další díl AC odložit na nějakou dobu, udělat z něj další částečný restart a vymazlit ho podobně jako Origins. Ono to tak přirozeně fungovalo s předchozími díly. Většinou jste měli trilogii nebo antologii postavenou na stejném základě (AC II - Revelations, AC III - Rogue, AC Unity - Syndicate) a vždy pak byl nějaký restart.

    Upřímně, vůbec nemusím asijskou kulturu, né že by mi vadila, ale nemám k ní žádný vztah, je mi cizí, ale když lidi chtějí pořádnou ženskou hrdinku a nějakej ten návrat ke kořenům, tak by mohli šáhnout na sólovku Shao Jun, čistě na Next Gen by to mohla být Game of the Year záležitost, kdyby udělali příběh lineárnější jako v případě Origins. Dejte několik dní ACčku voraz, ať se lidem žije do paměti Valhalla jako skvělé vyvrcholení momentální trilogie a pak udeřte prostě novým zrestartovaným a svěžím dílem, na kterém ty roky práce budou znát.

  • Po 13cti hodinach 4/10 ... jediny co se podarilo je grafika, Anglie vypada paradně.... ale svět je proti odyssee mrtvej, cesty prazdy, v lesich zadny lvi :)...., hloupejsi lucistniky jsem nevidel(+ nechapu, postavy s prakem utikaj, lucistnici ne...)... otravnej loot(rozbijeni kupek kamenu kvuli materialum)... Jak mluvi 18cti letej bezzemek se svym kralem je dost zvlastni teda... divna kamera, i kdyz mam FOV na 110 obcas se ztracim, u drivejsich dilu jsem tenhle problem nikdy nemel...(16:9 na 1440p, 28monitor) ... jo a vikingove me osobne neberou, nikdy jsem se k seversky mytologii moc nedostal, tam mela odyssea oproti valhalle pro me velky plus... a ted teda jsem v prvni pevnosti (bez questu) a taky se vam zda, ze se tam objevujou vojaci odnikud? po asi pul hodine je porad plna vojska... 

  • A nejhorší je pustit se do hrání Valhally při rozehraným RDR2. Ten svět je tak nějak podivně generickej a prázdnej (přestože je naopak přeplněnej tunou obsahu). Rockstar ten svět umí udělat mnohem uvěřitelnější a přirozenější. Ve Valhalle vidím stokrát stejnej klášter, stokrát stejnou vojenskou osadu...Do toho se postavy hýbou tak nějak "divně", plus tuna drobných detailů jako ten levitující štít a luk. Zvířata se chovaj nepřirozeně a jsou tam jen jako výplň( ne jak v RDR2, kde můžeš zpovzdálí pozorovat jak smečka vlků obklíčí medvěda, nebo jak vlk smutně vyje u mrtvýho "kámoše", nebo jak orel uloví králíka/hada, mezi sebou zápasící jeleny, psa kterej se běží z deště schovat pod střechu, kde se oklepe,...). RDR2 má taky skvělý nazvučení všeho možnýho, to jsem zjistil, že taky tý hře hodně přidává. 


    Neříkám, že je Valhalla špatná, baví mě a v příběhu se chci posouvat. Zasazení a kulisy jsou lákavý. Ale pořád je to spíše generickej svět s generickým obsahem. Já bych hře dal hodně slabých 7/10

  • Corvus

    Mě  by ani tak nevadilo to, co vadí Adamovi, ale ty questy bych prosil překopat a vyhradit tým lidí jen na úkoly po vzoru CDProjektu. Pokud se inspirují Zaklínačem, tak právě tady by měli okamžitě začít. Jsou s (ne)náplní questů asi tak 15 dílů (15 let) pozadu...

  • Jarisko84

    Uplne suhlasim... ubi robi hry ako na pase bez emocii a bez detailov proste nie je cas piplat sa s tym... pamatam ked zacinal r6 sige tych glichov a bugov co tam bolo (kto si pamata opacne nohy :D) tak isto division atd... rockstar sa stym piplaju a vysledok je vidiet vysoke predaje aj daaavno po vydani ...

    Mna hned zarazili tie levitujuce zbrane a stity na chrbtoch... ked uz nie v hre tak aspon v animaciach to mohli spravit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit