Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prej střílečka se má hrát s dvěma joysticky... *7*
    • Nj nic moc s joystickama, ale to PSVita je libový:))
    • jindra.veliky
      tjn lamaci...bych vzal misku a ty jejich joysticky bych poradne prohnal *1*
  • alzbetka je nejhezci divka na svete *14* *14* *14*
    • NEJHEZCI JE REITAK . ANDREJ GALBAVY : MILUJU TE REITAK *14* *14* *14*
      Kluci sme Gay komunita a hrajem BF3 : hledej nick v battlelogu : @ndy2305,Reitak,Brilant...
      Mame partu a prefix : LAMA
      .
      Jsme Homosexualove ale vojaci jak ma bejt *5*
  • morik
    Když mám chuť zavítat mezi dnešní mládež, stačí mi vždycky se podívat na tento pořad, kde vystupují dva přerostlí adolescenti, na kterých je vidět, že kdyby jim někdo spálil scénář, tak bych si užil nehynoucí ticho, které by rušili pouze vyplňující hlášky jako: noo, ehm, máme dnes hezké počasí apod.
    Zkrátka, objektivní člověk si musí položit otázku, proč se ještě tento pořad nepoložil. Já jsem prozřel, neboť tajemství této šou je možno odhalit již po prvních třiceti vteřinách tohoto poloneonacistického dílu (44*2). Ano, je sobota po o. Slangový výraz moderátora vyjadřující situaci, kdy člověk dokončil druhé hlavní jídlo dne, jež se konzumuju okolo poledne, je tajemstvím všeho. S plným žaludkem se totiž projevuje vstřícnost a flegmatičnost diváka, takže divák s kusem žvance se na tento podívá, bez jakýchkoli následků na jeho televizoru či manželce.
    Proto já, osoba, která drží vánoční hladovku, můžu prozřít. A vy nemusíte jen sedět a závidět mi moji prozřetelnosti, můžete ji mít také. Vyndejte nyní potravu ze svých úst, nad záchodem si strčte prsty do krku, ledničku spalte na dvorku a zabetonujte přístup do spíže. A aby vás to nelákalo spalte si peníze a platební kartu. A uvidíte svět takový, jaký je.
    • Amylee.Anderson
      "A uvidíte svět takový, jaký je." A dostanu k tomu dva zdarma, když se podívám hned?
    • Heh di radši čumět na uplně stupiditní teleshoping s hnusnym fuchsem a nekritizuj..
      • CrocoRay
        Ty nejsi ten xxx, který předtím psal, jak je to trapný pořad? Já se jen ptám, třeba vás je tu fakt více *4*
        • Nn to je asi nějaká kopírka :D já ten pořad celkem beru...
    • Protože ten němec co dokáže mluvit o mixování ovoce v reklamě z minulého století jako o něčem převratném, přičemž dokáže rozeřvat publikum babiček, nejspíš jen za drobný peníz, je o tolik lepší, vždyť má náušnici! Sice hochy a slečny v RE-Play by Cole Phelps strčil do kapsy, ale přeci jen, jsme v Česku, tady to je tak s každým pořadem... :) Nekoukat na to a je vyřešeno. No a vánoční hladovka je skvělá, ale ona se drží až na štědrý den... fakt... takže ve vašem případě můžete dle vás sledovat RE-Play celý rok! No není to báječné?
    • GlaDOS
      Většina tvého výlevu (přesněji řečeno 2 poslední odstavce) jsou nicneříkající. S prvním odstavcem trochu souhlasím. Dialogům chybí trocha lidskosti a je vidět, že odříkávají naučené repliky. Jinak je tvoje negativní reakce vzhledem k uvedeným argumentům přehnaná. *12*
      • smejki
        seriously taken trolling? Dios mio!
      • Jeho reakce jsou vždy přehnané, zřejmě to má být účel, ale aspoň se u nich člověk zasměje *15*
    • *1* Pěkně řečeno, kolego!
      • je takovej sladkej *14* *14* *14* *1*
  • Tak ja se zase musim RePlaye zastat. Ja to skvelej porad a porovnavat ho s Game Page nema smysl. Je totiz na uplne jine (vyssi) kvalitativni urovni. Moderatori jsou taky hodne dobri a oproti puvodni moderatorske dvojce (Modrak + nejaka baba) je to obrovsky kvalitativni posun. Tukanuv humor muzu uz od dob Volejte Sefredaktorovi a nasledne Score Live. Betka je moc sympaticka a mila divka a jeji "mainstreamovy pohled" na pocitacove hry do takoveho televizniho poradu zkratka patri, pricemz slovem mainstream neminim nikoho urazet. Sama Betka se tak oznacila, tusim, v jednom ze zdejsich podcastu. _____Vypovydajici hodnota recenzi je na to, na jak omezenem prostoru se pracuje, dostacujici. Nekdy dokonce lepsi, nez videorecenze tady na games, kde jsou nekdy brany jako takovy doplnek k textove recenzi. To je ale dane uz zvolenym formatem. Videorecenze (pokud netrva 10 - 15 minut) vam zkratka neprozradi tolik informaci, jako standartni textova recence - zase ale vidite gameplay..._____Vyslovnost nekterych anglickych slovicek mi obcas vykouzli usmev na tvari ale urcite mi to netrha zily natolik, abych si delal poznamky a pak to mohl vyblit na zdejsi diskuzi. Obcas mi prijde, ze sem pisou opravdu jenom chronicti stezovatele, nebo jindrove (ano, pouzil jsem jeho jmeno jako nadavku). _____ Nakonec drobne info o me osobe pro zapalene amaterske sociology, kteri jsou schopny podle kvalit poradu odhadnou cilovou skupinu na pubertaky od 10 do 15 let: Jsem muz (24), studuji VS, ziji s pritelkyni v pronajatem 1+KK v Praze. Deni ve svete her sleduji pouze na ceskych portalech (drive Score), hraji na PC a Wii.
    • Moderování Re-playe má poslední dobou hodně sestupnou tendenci. Mikoláš působí unaveně a rozlítaně, Bětka zase znuděně. A jak píší i ostatní, jejich dialogy jsou škrobené, nezáživné a nudné. Ne, že by mi to zase tak vadilo, ale napsat že Re-Play je kvalitativně na úplně jiné úrovni, než konkurence, je naprosto mimo.
      • Nerekl bych, ze je to naprosto mimo. Maximalne mirne nadnesene... :-) V sobotu jsem videl jak Game Page (po hodne dlouhe dobe) , tak RePlay a spoustu dalsich ptakovin, pac lezim nemocnej v posteli a jine aktivity nez cumeni na telku nejsem schopen. Charisma cele grupy moderatoru/recenzentu Game Page nedosahuje ani na jednoho z konkurencniho paru. Vypovidajici hodnota recenzi za RePlayem taky pokulhava. Navic se mi v minulosti stavalo, ze slovni recenze hru uplne strhala, ale nakonec dostala treba 80 ze 100. Strasne studio, znelka, roztristenost a celkove zkratka spatna prezentace poradu. Pusobi to na me tak, jako by se Game Page zasekl vyvojove tak pred peti lety. A pokud jste fanousky moderatorskeho remesla, doporucuji kouknout treba na Medusu, Musicblok a podobne porady pro mlade. Treba si potom budete Tukana a Betky vice vazit... :-)
    • Mechwarrior_bw
      áno, je to pořad určený čo najširšiemu publiku a recenzie majú svoju úroveň (či sú lepšie ako na tiscali s tým by sa dalo polemizovať, ja si myslím, že nie - už len z časového hľadiska - 4min vs 7-10min). Inak už minule som písal, že za veľké plus replaye (podľa pár dielov dozadu) považujem snahu o nekompromisné číselné hodnotenie (ohodnotiť MW3 známkou 6z10 je niečo nevýdané). Žial niekedy sa im recenzia príliš nevydarí (ako imho aj recenzia na SS3) ale inak vpohode.
  • Je to reakce na prispevek od pilgrima..
  • A stejne kdyz si k tomu showcasi prectes nejake commenty, tak jsou to vetsinou same horny bullsh*ty
  • Víte proč se všichni bojí Jindry Velikého z 3.A?
    Protože má tátu v 9.B *1*
  • MidnighT91
    Fall of Setarrif... Jak to že se autoři nestydí (po úžasný jedničce, dvojce, mno a po community patchi i trojce) vydat něco tak neuvěřitelně ______ to slovo ještě nevymyslely...
    • smejki
      -
    • Jednoduše ... protože to nejsou autoři.
      • MidnighT91
        Myslel jem to tak že autoři Arcanie přece musí vidět jak mizerná je jejich hra oproti starejm dílům od Piranha Bytes...
  • *7* *7* *7* Proč se tak strapnuješ.
    • matty-the-gamer
      Kdo (nebo co) se ztrapňuje? *4*
  • Ať už tenhle mega trapnej Re-Play zruší, je to úplně zbytečnej pořad jako Gamepage... *10*
    • MidnighT91
      A tohle je mega trapnej komentář od úplně zbytečného přispěvatele...
      • Zalez...
      • no je fakt ,ale ze Re-Play vazne nic extra neni. Nerikam ,ze jsou porady o hrach zbytecne ,ale preci jen bych prosil aspon nejakou uroven. A ano Alzbety taky nadrzenej nejsem. Takze ani tahle koza to nezachrani.
        • matty-the-gamer
          Tak za 1. Alžběta tam vůbec není proto, aby jste z ní byli nadržení( ikdyž si myslím, že je hezká *3*) a za 2. Nevím co očekáváš, podle mne je pořad zajímavý a kvalita je na místě.
          • Samozřejmě, že je tam Alžběta proto, že je to kočenka a má nalákat puberťáky:). Kdyby to byla stokilová ošklivka, tak ji tam rozhodně neuvidíš...
            • CrocoRay
              To je pravda, že pěkné holky mají jiné zájmy, ale ty se vesměs o hry nezajímají vůbec. Alžběta myslím psala už před delší dobou do časopisu Gamestar, který ale skončil, o hry se zajímá i nadále a přijde mi tak trochu jako takový nerd. Ale osobně mi je jedno, kdo pořad uvádí, pokud mi je ten člověk sympatický, umí moderovat a je vidět, že se v těch hrách vyzná.
            • Amylee.Anderson
              Nevim, já bych tý "ošklivější" víc věřila to, co jí ohledně her leze z úst. Osobní zkušenost, hezký holky maj trochu víc jiný zájmy.
            • CrocoRay
              A tož, já bych se zase na takovou stokilovou kundu i podíval. To by nebyl špatný reklamní tahák a možná by i někoho nalákali: "Chceme vám představit naši nejtlustší a nejhnusnější moderátorku a hromadu kvalitních herních videorecenzí k tomu....samozřejmě dabované již zmíněnou obludou." *1*
            • Souhlas, treba Nikasaur z LoL (League of Legends showcase) neni nejhezci na svete ale rozhodne je neuveritelne vtipna, ma styl a je to nerd.
          • nevim jak to vysvetlit ,ale treba recenze se mi nelibej. Mnohdy videorecenze at uz na TGames nebo Eurogameru maj vetsi uroven a vahu nez ty polotovary co jsou v Re-Play. Jako treba co me bouchlo do usi byla treba mluva typu Krejtos z God of War. Proboha proc reckej hrdina se musi nutne vyslovovat anglicky?
            • Proc se musi reckej hrdina vyslovovat anglicky? Protoze hru udelali americani a presne tak ("Krejtos") ho ve hre oslovuji? Kdyby chteli, aby se to rikalo "kratos", oslovuji ho "kratos" ;)
            • tak ono jde o to, že ty recenze ani tak profesionální jako na Games či Eurogameru být nemusí, kdo se zajimá víc o hry a sleduje herní weby, tak mu to určitě přijde takové nezajimavé a nic moc neříkajicí, ale vem si, že to sleduje třeba fotřík nějákého dítka, který mu chce koupit nějákou hru k Vánocům, tak koukne na Replay a podle toho se třeba nechá inspirovat.. pro nás hráče to určitě nemá takovou váhu.. jako nemůžete čekat nějáký super recenze jako jsou na webu.. ozvlášť, když se u nás v ČR ta herní scéna nežere tolik jako v USA (větší herní trh,více obyvatel) např. kde mají nějákou tu herní tv.. Spike tušim, že se to jmenuje.. já jsem rád, že se občas kouknu na ten Replay, pořád lepší než nic neříkajicí Gamepage, ten jsem měl rád, když jsem byl malý, pak už to šlo něják do kytek..

              Tukana mám rád už od Volejte šefredaktorovi, kdy tam se Zvelebilem dělali chujoviny a Alžběta je prostě pěkné spestření pořadu.. klasika moderatoru muž/žena, které je ve spoustě pořadu, i když Alžběta třeba není nejáka profi hráčka, což spousta lidem taky vadí whatever, zajimá se o hry, nějáký přehled má, je pěkná, moderování už ji taky celkem jde.. to jako čekáte nějákou Oprah nebo co? :D já jsem na naše televizní "standarty" s tímto pořadem spokojen, sice né se všim, ale nic co by mně vyslověně kakalo..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit