Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jestli v každým díle bude ten deme** Vojtík, tak je to poslední díl, co jsem viděl. Je tak trapnej, že se na to nedá dívat.
    • Opravdu by měl zajímalo jakého *píp* napadlo, tam toho *píp* dát. Je vidět, že se opravdu blíží Armagedon. Nevím proč, ale strašně mě připomínal Kazmu - stejně trapný.
    • blahorodie
      Presne tak, mna stvu aj tie ich umele debaty.Chyba tomu prirodzenost,ale co uz.
      Sledovanost maju,poradit si nedaju *7*
    • Mně jeho humor sedí. Je tak trapnej, až je dobrej.
    • Trol.diskuzni
      Souhlas, kolego...
  • Umaroth
    Jako o postalu III si myslím to co bylo v recenzi řečeno, ale tohle si proste zadnej recenzent nemuze dovolit, natoz kdyz je to vysilane v TV, to mi pripadá ze mi rika ze jsem postizenej jenom kdyz se na tu recenzi dívám, to bylo proste moc ! A toho blba co tam kecal o profesionálním hraní tím jeho ''vtipným'' hlasem a výslovností, známého z jůťůb bych programu vyškrtnul, bylo to trapné.

    PS: acheivement unlocked : alžbeta bakalář...to bylo dost dobrý !!! ještě ten origo xbox zvuk...dost dobrej nápad ! *4*
    • No a pokud s ním souhlasíš (Postal 3), proč by si to neměl dovolit, respektive co by si neměl dovolit? Když je hra dementní, jako že je, proč by to neměl říct v televizi? *8*
      • Umaroth
        jde o způsob jakým to řekl, né o to že to řeků
        • Když už taková kritika, tak buď konkrétní. Taky na tom nevidím nic, co by mělo být závadného.
  • Autor recenze Postalu 3 by se měl stydět. Nejenom za to hodnocení, ale především za ty trapný slinty, kterými to zdůvodnil. Nadávat lidem do debilů a přitom sám během recenze prokázat IQ naprostýho debila, to je opravdu umění. Absolutně neprofesiální, naprostý recenzentský odpad!
    • Já sem se ani vlastně z tý recenze skoro nic nedozvěděl krom toho, že sem nejspíš mentálně zaostalej a toho, že se souboje odehrávaj na malym prostoru:D
  • Trol.diskuzni
    Ty voe, Mikoláši, kam jsi ji to tentokrát vzal?! V té pofidérní čajovně ji těžko přefikneš! *5* *6* *7*
  • DarkHawk
    Postal má svoje místo v síni nejbrutalnějších klasik.. hned vedle takových titulu jako třeba Manhunt od Rockstaru.

    Jestli chcete odradit dětské diváky od takových her. Nedělejte to už takovým způsobem, že prohodíte ke hře pár blbých žvástu a dáte ji 0%. Tohle se fakt nesluší.
    • A ty jsi tu trojku hrál? Já bohužel ano a dal bych jí tak -20%, 0 je až příliš mírná. Anebo bych odpověděl otázkou z recenze (tu jsem si kvůli řvounům tady speciálně pustil ještě jednou). Přijde ti vtipný, když někdo bleje? Mně třeba ne. Postal 3 je sh*t a celá "značka" je postavená na tom, že někteří lidi jsou blbý a jejich humor zamrzl ve školce. Viz tahle diskuse.
    • Postal byl s*ačka vždycky, samoúčelným násilím jen zastíral fakt, že jako hra stojí za ho*no. Za nějakou "klasiku" bych ho fakt neoznačoval.
      • DarkHawk
        Je to prostě klasika. Tím komentářem dokazuješ akorát to, že si uplně mimo, tak jako ten recenzent.
        • Tak samozřejmě pokud jsi hrál Postal v pěti letech a byla to tvoje první hra, tak ti ten pseudohumor možná připadal děsně cool a zařadil sis to do nějaký nostalgický kolonky jménem "klasika". Ale extrémně trapná s*ačka to je odjakživa.
          • CrocoRay
            Kromě toho násilí a humoru tam šlo hledat spoustu tajných lokací, skryté postavy, zbraně a další easter eggy, jak už jsem v jednom svém příspěvku napsal. Když všechno tohle ignoruješ, pak ti opravdu vyjde jenom taková podprůměrná střílečka. Mě ale první dva díly Postalu spolu s datadiskem ke dvojce bavily právě díky tohoto humoru, kontroverze a prozkoumávání mapy a jejích skrytých zákoutí.

            Jinak ten humor by určitě pětileté dítě nepochopilo, to si jenom hraješ na intelektuála a povyšuješ se.
            • DarkHawk
              To taky. Dost volnosti pohybu a bylo pořád co dělat.
          • DarkHawk
            Ne moje první hra to opravdu nebyla. V té době letěli 8bitovky, sega,Nintendo.
            A mezi nejbrutalnější klasické hry Postal odjakživa patři. Není to jen moje pomyslná kolonka. Je na čase aby sis schoval ty svoje sra*ky pro někoho jiného, když neumíš napsat objektivní kritiku. Je to prostě dobrá řežba. Jestli ti to není po chuti tak ok, ale nemusíš mi to tu cpát.
        • Takže jakýkoliv jiný názor než ten tvůj je mimo?
      • Mechwarrior_bw
        prvý diel ma bavil, v kombinácii s izometrickou, kreslenou grafikov a tiesnivou atmosférou to malo niečo do seba. Lenže nasledovala "full-3D" dvojka, pridali prvky pre ... povedzme jednoduchších ľudí a všetko pozitívne bolo odrazu preč. Podobný pocit som mal pri prechode z vynikajúceho Blood 1 na Blood 2.
  • Jazz
    Zas ten trapnej čůrrrák a dokonce i v Replay ?
    To u mě dosti klesli.
    • Trol.diskuzni
      Kdo že to? (nemám sílu na to hledět celé...)
      • Asi myslí masterminda.
        http://www.youtube.com/watch?v=ICpEDCV7zME
        • Kdo to je? Nějaká internetová celebrita? Já z těch českých znám jen JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. Henryka Laholu... a taky Trola.Diskuzního *15*

          Na nějaký video se mi čučet nechce, tak jestli může někdo jen pár slovy popsat co ten týpek dělá a jestli je to blb, tak proč...
          • Trol.diskuzni
            No jo, kdyby mi aspoň někdo vysvětlil, v čem ta hra má být tak boží... Já jsem hrával přes MP SW: Jedi Academy a to byla paráda (tím myslím ve své jednoduchosti, prostě rubačka hlavně s lightsabery :-)) ), ale tohle mě nějak neoslovuje ničím.
            • Trol.diskuzni
              Jj, to byly časy... Single jsem žral (i když už si ho moc nevybavuju) a multiplayer byl podle mě klasického stylu (prostě ty typické módy, jak jsou všude), ale měl své kouzlo (některé mapy, hlavně ty zasněžené, vypadaly fakt hezky).
            • Ringwraith
              Academy je pecka, tu jsem dohrál několikrát za obě strany. MP jsem bohužel neměl příležitost.
          • Trol.diskuzni
            Jj, TheWorld'sGreatestFanOfSkyrim... To aby mě někdo náhodou nechtěl nařknout z přečinu, že Skyrimu nefandím (a taky proto, abych si zlepšoval karmu u redaktorů). *5* *5* *5*
            • Ringwraith
              Tak víš jak.. vyšel TOR a ten se vpodstatě trollí sám. *15*
            • Trol.diskuzni
              Kdybych měl režírovat nějaký reklamní spot na games.cz (něco ve stylu "Z diskuzí na našem webu se již nevrátíte stejní!"), určitě bych tam nějaké tvé příspěvky dal (spolu s jinými zdejšími experty) a jsem si jistý, že o návštěvnost by bylo na dlouhá léta postaráno. *5*
            • Trol.diskuzni
              No já bych řekl, že co si tak všímám, příliš v ratingu oblíbenosti (zvláště v poslední době) nezaostáváš. *3*
            • Ringwraith
              Že jsi celebrita. *3*

              Myslíš, že jsem jeden z "klasiků"? Že bych se mohl objevit v reklamě na kávu...
            • Trol.diskuzni
              No já bych řekl, že povědomí o nás diskutujících mají docela solidní, protože jsem byl dokonce zmiňovaný v jednom z podcastů (a všichni vypadali, že ví dobře, kdo jsem *13* *1* ) a pan Poláček se vyslovil, že "to byla diskuze (k recenzi Trine), kde se on a pár takových těch klasiků nevyskytovalo".

              Co z toho tedy vyplývá podle tebe? *3*
            • Ringwraith
              Sakriš, to mě nenapadlo... myslíš, že redaktoři už mají tzv. "mental notes" u některých jmen a jen si řeknou "to už zase postuje tenhle blbec"... *11*

              Petře, Martine, Lukáši odpusťte mi moje hříchy! Budu klidně odříkávat Skyrimnáš až mi ruce k sobě srostou!

              *1* *1* *1* *1* *1*
          • Trol.diskuzni
            Hehe, já a celebrita? To těžko, ale pokud to nebylo myšleno ve zlém, tak dík. *1*

            Mastermind - No, bude stačit, když řeknu, že smyslem jeho recenzí je polovinu času mlít o tom, že je možno si v nastavení menu změnit jas hry a druhou polovinu řeší, jestli (v případě příslušné hry) Bulletstorm vyslovovat Bžulzderm nebo Balitšturm? *5*
            • Ringwraith
              WorldsGreatestSkyrimFan? Nebo tak nějak, ne?

              Jo na tu někdy opravdu chvíle nastanou... *5*
            • Trol.diskuzni
              Nezahazuj, já mám též druhou pro příhodné chvíle *15*
            • Ringwraith
              Zapoměl jsem kliknout "jako anonym"... ale tak že bych zahodil dvojitou přezdívku... mááá ííí yo.
            • Trol.diskuzni
              Hurá, Ringwraith se vrátil, konečně! Zrovna jsem tě tak chtěl dneska oslovit...
            • Ringwraith
              Kámo, kdy já tady myslel někdy něco zle. *15*
              No, asi včera když jsem seřvával toho hvězdičku. *1*

              Jo a díky všem, tak už vím kdo to je...
          • PreidaQ
            Vypadá to, že ten člověk se snaží navodit humor vyzáží idiota, cíleně špatnou angličtinou a přitepleným hlasem. Celé to působí megatrapně a já nechápu, proč jsou takovýhle lidé často oblíbení *13*.
            • Mechwarrior_bw
              v úplných začiatkoch bol dobrý, hlavne preto, že vtedy sa ešte nevedelo či sa jedná o skutočného idi*ta alebo niekoho kto to len hrá... niektoré z jeho recenzií boli doslova výborné ale postupom času, pritvrdil, snažil sa byť vtipný za každú cenu a vtedy už bolo kúzlo nadobro preč.
        • Trol.diskuzni
          Jo aha, díky! A on tam měl v tom replayi nějakou "profi" recenzi nebo co? *15*
    • Že to říkáš zrovna ty...
  • Nenapadá mě jediný slušný výraz, kterým bych ohodnotil toho rádoby vtipného Vojetýho.tíška. Být tam ještě o 15 sekund dýl, tak bych to vypnul. Toho bych chtěl potkat v Postalu III.. pak by mi to přišlo možná chvíli i zábavný!
  • Nevim jak vy, ale já si všimnul že Al Žbjeta má fakt velký...
    ...uši, skoro plachťáky... takový radary...
    • mně se zase líbí, jak pořád kouká zamilovaně po Tukanovi :)
  • MidnighT91
    Jinak trine 2 je super oddychovka...
    • splash
      Jj, plánuju si co nejdřív koupit na xko!
  • matty-the-gamer
    Ty nepovedený scénky: "sice malej, ale aspoň tvrdej" *15* Tak z toho jsem nemohl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit