Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lynch
    U těch rad „Jak se stát profi hráčem“ jsem se skvěle bavil. *1*
  • Veskoslav
    Nechť nasadit kočku jako tlumič a toho debilního recenzenta zastřelit.
    • DarkHawk
      Lepší volba by byl rozzuřený jezevec.:)
      http://www.youtube.com/watch?v=FK9spSIX-I8
      Jinak na metacriticu má Postal 3 user score 78%
      • Mechwarrior_bw
        51 % (78% má dvojka)
      • Veskoslav
        Co třeba prvně zmlátit lopato, pak pomočit a nakonec upálit benzínem?:-D
        • DarkHawk
          To jsou nejproslulejší popravy s Postal 2. *1*
        • CrocoRay
          Já je vždy zapálil a pak uhasil močením. To se pak ty škvarky plazily po zemi a já je milosrdně dorazil ranou palicí do hlavy, před tím jsem je ale nechal i minutu dvě trpět a chvilkama na ně dál močil (datadisk ke dvojce). *1*
  • MidnighT91
    Patrik to posral vole xD... Master Mind je mocnej pablb na jeho místě teď lezu kanálama a Postal je ta nejdebilnější hra s jakou jsem měl tu čest, fakt v debilitě Postal nic nepřekoná, narvat hlaveň M16 kočce do prd*le a používat ji jako tlumič? Autory bych zavřel do polstrované cely...
    • Veskoslav
      A tebe bych radši utratil, představa, že máš potomky, co stejně smýšlí *1* (stejně blbé jako to, co jsi napsal ty....)
      • MidnighT91
        Aha ty bys utrácel lidi za to že se ti nelíbí co napsaly hmmm to taky svědčí o tvém charakteru, místo urážení cizích si nejprve zameť před vlastním prahem kdiž se ti něco nelíbí tak raději napiš co... Nejseš ty náhodou ten Master Mind jestly ano tak po tomhle výstupu bys měl uvažovat o změně nicku protože teď každej ví že to k tobě až neuvěřitelně nesedí... Co třeba unthinking mind nebo prostě stupid mind...
        • Veskoslav
          Když někdo nepochpí oč běží v Postalu 1 a 2 a zavíral by tvůrce někam, tak to o Tobě vypovídá docela dost...Nebo si mslíš, že to je vážná hra, kde člověk normálně používá mývala na zabíjení muslímu s AK47 nebo nasazuješ kočku místo tlumiče?
          • MidnighT91
            Promiň u tvého posledního příspěvku nemůžu kliknout na reagovat... Jasně že je to jak píšeš, v tom s tebou souhlasím ale koukni na Manhunt ta hra je extrémě brutální na vybití zlosti jak dělaná ale taky má určitou úroveň a dohrál jsem ji už několikrát, má nějakej cíl, cílem postalu je dojít pro mlíko a zase zpátky s utrženou a shnilou kraví hlavou v rukách...
            • MidnighT91
              Máti je totální negramota přes pc a vážně ho umí tak maximálně zapnout :) ale otec ne, nicméně jsem měl svůj vlastní počítač a otec my ho kontroloval ale asi ho nenapadlo že si hru schovám do složky hudba (jen příklad už si nepamatuju kde jsem to měl) navíc neměl potřebu kontrolovat co hraju protože když mi dával pc tak mi jasně vysvětlil rozdíl mezi hrou a realitou a měl důvěru v to že nejsem blbej... Za ty hrubky se omlouvám ale není to tím že by se to na mě podepsalo ale tím že čeština není můj rodnej jazyk a ještě ji nezvládám tak dobře jak bych chtěl... PS Nezáleží ani tak na rodičích ale na samotné mysli člověka co hraje... Někdo si zahraje postal a bere to jako hru ať už mu je 8 nebo 40 a někdo si zahraje cod a pak postřílí 70 lidí... Za to nemůže špatná výchova ale narušená mysl hráče kterej se tak buď narodí nebo se mu v životě stane něco (traumtická situace) co ho přiměje to udělat protože si myslí že je to správné...
            • Veskoslav
              Když jsou tvoji roče počítačoví negramoti (neber to jako urážku, jenom prostě pc umí zapnout a vypnout, občas něco ve Wordu, napsat mail, ale to je tak vše). Existují programy, co zabrání spuštění programů bez hesla, existují programy, které ukazují, co a jak si dělal či brouzdal. Prostě jsi mohl jednoduše napsat, že jsi mněl rodiče kterým to bylo naprosto jedno, co děláš. Bylo by to snažší a myslím, že Tě to poznamenalo, děláš chyby v i/y *1*
            • MidnighT91
              Kdiž jsem hrál postal 2 tak my bylo tuším 11 a rodiče o tom neměli páru tohle se uhlídat nedá protože jak děcko pustíš k pc ať už s internetem nebo bez něj tak si může hrát co chce a nikdo se to nemusí dozvědět, to vím z vlastní zkušenosti postal jsem dostal od kamaráda a pak jsem ho měl schovanej hluboko v útrobách HDD a rodiče netušili že kdiž se nedívají tak kopu do policajtů chčiju jim po hlavách a nakonec je poliju benzínem a zapálím... Naštěstí jsem nebyl blbej a nijak se to na mě nepodepsalo takže jsem se potom nebavil tím že jsem zkoušel nacpat kočce do zadního vjezdu petardu...
            • Veskoslav
              A děcka by to snad neměla hrát ne? Je to vina rodičů, že jim do dovolí:) Sice je nadlidský výkon uhlídat děcko ohledně hraní her, ale když nědo pustí 10ti leté děcko k Postalu 2, tak je psychicky nemocný a mněl by se jít léčit.
            • Veskoslav
              Jsou to jenom kruté orgie, nic víc nic míň. Nehledej v tom proboha žádnou logičnost, prostě si tam vybiješ zlost na civilech, cajtech atd. Prostě je to surové násilí, nic víc.
  • CrocoRay
    S tou udělenou nulou novému Postalu mě docela dostali. Beru, že se spoustě lidí nemusí líbit humor téhle hry, hraní je nebavilo a subjektivně by tomu taky dali nulu, ale při profesionální recenzi? Asi jsem retardovaný a mentálně zaostalý, ale nevěřím, že by ta hra nemohla mít žádné klady a i přesto té hře někdy v budoucnosti dám šanci. Dvojka mě svojí kontroverzností celkem bavila, rovněž byla docela zábava prohledávat tajné chodby, hledat skryté zbraně, úchylné charaktery a další easter eggy, na které byste při kampani nikdy nenarazili.

    Ale Vojtík a tipy pro multiplayer mě pobavily.
  • Týý joo ten Vojtík je tak kůůůůůůll super musíím si s toho jíííít vyhonit..má můj obdiv bomba!
    • Každopádně společnost hodně klesla když dávají v TV takového exota.
      • Trol.diskuzni
        To teda... Je to fakt mega-hyper-giga-bžulda-trapné. *6* *6* *6* *8*

        Kdybych se na to nepodíval, tak bych neuvěřil!
    • Trol.diskuzni
      To bych chtěl vidět, jak si ho honí takový labrador... a nebo snad ani nechtěl. *2*
    • Ringwraith
      No, pokud tě to uspokojí, tak proč ne.

      Ale myslím, že většina by se bez té informace obešla.
      • Trol.diskuzni
        Kolego, dej si ten Replay na 7:45 cca a podívej se na tu recenzi od Masterminda... Je to fakt ultratrapné, až to bolí. *8*

        To mi snad žádný můj hater nemůže upřít, že takhle nízko jsem ještě neklesl. *4*
        • Ringwraith
          To "jak se stát opravdovým hráčem"?

          No... nechám to bez komentáře....
          • Trol.diskuzni
            Je fakt, že ač se snažím jak se snažím, najít příhodné slovo pro toto... dílo?... je nad mé síly. *8* *8* *8* *8* *8*
  • s tím Vojtíkem jste doopravdy trochu přepískli... jako Tukana a Bětku mám rád, pořád taky, ale tohle mi přijde jako absolutní krok mimo "(ne)profesionality" pořadu... Vojtík by se nehodil ani do místního fightclubu ani do nějákého LEVEL TV či Volejte šefredaktorovi, natož do TV? jako Cool sleduju rád, je to zaměřené pro mladší publikum, ale aby ještě začali lidi trollovat ve fajn pořadech a v televizi kam to podle mě nepatří, je na mě trochu moc.. :) ať si trolluje na youtube či streamu, ale co je tohle kruci?
    • Vždyť to byl jen vtip do silvestrovskýho dílu, nic víc...
      • V tom případě hodně nepovedený vtip. Byl tak trapnej, že se tomu nedalo ani smát. Skoro mi ho bylo líto. S legrací to nemělo vůbec nic společnýho, spíš chce někdo zničit pořad Re-play :) Nic horšího už tam dát nemohli.
      • ok beru na vědomí... ale já se cítil dost trapně, když jsem to viděl... nepovedené záběry mi přišly třeba fajn, ale tohle prostě ne :)
  • michaliuz18
    postal 3 a vtipna hra? ja by som ju zakazal na celom svete, take hry by sa nemali nikdy robit iba ak pre postihnutych
    • To jediné vám dávajú hrať v ústave tak si si ju znepriatelil?tak to máš blbé *1*
    • Aby nezakázali tebe.
  • Recenze na Postal 3 byla strašná... Já jsem se místy cítil špatně za toho týpka, co to recenzoval *7*
    • CrocoRay
      No mě o to více zaráží, že na začátku bylo zveřejněno jeho jméno i s fotografií a pokud se nepletu, tak kdysi psal do časopisu Gamestar a tam jeho recenze měly i úroveň a rozhodně nebyly tak bezobsažné. Opravdu nevím co ho vedlo k takovému "výkonu" jako byla tahle recenze na Postal 3..... přišlo mi to jako by si řekl, že Replay nemá zase takovou úroveň, tak proč se vůbec snažit a přemýšlet nad tím co říkat.
      • recenzoval to Bocan, dělá teď s Vávrou na tom supr realistickým RPG, tak asi proto se mu to nelíbilo *1*
        • CrocoRay
          Na to RPG jsem zvědav. Ale hlavně kvůli Vávry, který neustále kritizuje a dokázal by udělat všechno lépe. Bocan se zviditelnil až touhle nesmyslnou recenzí *4*
      • Mne to skôr prišlo, že recenzent má osobné problémy s touto hernou sériou.
        • CrocoRay
          Taky mi to tak přišlo, to však není žádná omluva. Pokud je někdo zaujatý, tak by se měl recenzování tohoto titulu vyhnout. Myslím, že by to tak bylo lepší.
          Osobně proti autorovi necítím žádný vztek a nenávist, ale ta recenze opravdu za nic nestála, byla bezobsažná, hloupá a vůbec se mi nelíbila.
          • Mechwarrior_bw
            "byla bezobsažná, hloupá a vůbec se mi nelíbila"
            ... moje pocity z Postal 3
  • Děte někam, recenze na Postal je skvělá - zábavná a přitom tuto nadmíru stupidní "hru" jasně představuje...
  • *1* *1* To bych nečekal, že zrovna lidi od herní žurnalistiky napadne jít do Crossu :-)
    Hele a čeho Bc. ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit