Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kotty
    Az na toho exota (Tukana na mysli nemam *1* ) v prvni puli, to byl po dlouhy dobe dil, u kteryho jsem se skvele bavil. Diky a doufam, ze v tomhle roce budou dily jeste lepsi. *4*
  • Postal vzbuzuje kontroverze, to se teda divím :))
  • blahorodie
    Ten Vojtik, tak tomu by som dal do drzky .
    Sak pre Boha ten clovek potrebuje odbornu pomoc !
    *8*
    • Veď on to robí naschval aby nasieral takých jak si ty *7*
  • Pan_Klobouk
    Diskusi jsem jenom prolitnul, ale to se nikdo u Postalu 3 (krome kvality "recenze" a udelenych 0/10) nepozastavil nad zjevnou skutecnosti, ze ji zmakli z ruske wa*ez verze? To se muze, tohle? A jeste do televize? ;)
    • prosimte proc tu hvezdickujes slovo warez ? to je sproste nebo protizakone to napsat normalne ? lidi probudte se stejne polovina z vas (vcetne me) si nejakou hru sem tam stahne (minimalne pro to ze demoverze uz se prakticky nevydavaji) tak si tu nebudem hrat na nevinatka :) spatne by bylo kdyby nekdo warezeni propagoval ale bat se napsat i to slovo to je zase druhy extrem
      • Pan_Klobouk
        Kolego klid, zanech konspiracnich teorii, hvezdickuji preventivne a hvezdickuji od doby, co jsem musel prvne hvezdickovat. Ne vsechny vyrazy jsou zde na foru totiz povoleny. Netusim, zda warez, WAREZ patri mezi ne, ale prevence... jsem zvedav, jestli tohle proleze. Se zakonem ani svedomim to nema co delat, kdo rika, ze nikdy nic nezpiratil, pirati dodnes.
    • ty seš ale trolo, ruská verze neznamená automaticky warez, hlupáčku... se podívej na ruskej steam, maj o 50% nižší ceny a liší se tam i data vydání, prostě jinej region / jinej mrav..
      bez důkazů někoho napadej.. plesk!
      • Pan_Klobouk
        Spis mi zkus vysvetlit, proc RP recenzuje hru v rustine? Ano, vysla tam driv, ale v dobe recenze uz byla k mani i v EU a predpokladam, ze anglicky? Takze?
        • No jo, příště je potřeba se pozastavit, proč recenzují hry v ANGLIČTINĚ. To bude celé nějaká levota, to je jasný... Respektive teď jsem nějak zapomněl - mezi těmi jazyky je přesně jaký rozdíl? Kromě toho, že ty neumíš rusky a oni ano? *5*
          Btw Postal III vyšel nejprve v Rusku, na objednávku Akelly, která vývoj platila. U nás to, pokud vím, nikdo oficiálně nedistribuuje. "V době recenze" myslíš včera, když dali na web reprízu pořadu, nebo před třemi týdny, když (tipuju) museli mít recenzi hotovou, aby mohla jít na Silvestra do televize? *7*
          • Pan_Klobouk
            Hele ja se jen pozastavil nad tim, ze tohle je snad prvni recenze hry, ktera zatim nevysla ani u nas, ani ve svete a v dobe recenze (jak to asi myslim? ze by v dobe, kdy to autor hral a recenzoval? prestoze nekteri tu vyjadrili obavu, zda-li hru vubec videl, informacne to bylo hodne vyzivne) byla k dispozici pouze v Rusku a na wa*ezu. Procpak RP podobne horlive a zavcas nerecenzuje i jine hry? V rustine, nemcine, francouzstine?

            Co se ale musi nechat, RP nejakou popularitu a fanousky asi mit bude, docela se bavim nad mnozstvim tech "zachrannych" hypotez (a nekdy hodne legracnich) proc to bylo rusky a v azbuce. Protoze RP si hry na recenze kupuje a kupuje je v Rusku, jelikoz usetri. Protoze spatne hry chce zvlast zesmesnit a jak lepe, nez ze je hraje rusky, Rusy prece nemame radi atd.

            No nic, ja si budu dal myslet svoje, ale vy neustavejte a vymyslejte dalsi teorie. Kdyz nic, alespon se neco dozvime a zasmejeme.
            • Hele, asi takhle: nepíšeš to jim, píšeš to do diskuse na Games, takže pliveš vcelku anonymně a relativně za zády na ten pořad úplně stejně, jako se ho jiní zastávají, čili jsi stejně k smíchu, jako my *5*
              Jinak v RP mi přijde, že mají recenze velmi brzy, na hitové hry vpodstatě vzápětí po vydání, takže buď jedou z warezu všecko, nebo prostě mají podporu vydavatelů / distributorů, na to bych vsázel spíš. S ruštinou v Postalu na to ostatně upozorňují i v recenzi, že je to úmyslně, já mám například z warezu verzi anglickou už nějakou dobu, tak je to možná naopak: kdyby jeli z warezu, ruskou by neměli, oficiální tehdy jiná nebyla, ha?
            • tak na ně podej trestní oznámení trolo
        • Buh vi, kdy tu recenzi pripravovali. Myslis, ze to hral tri dni pred vysilanim Re-Playe? Vzdyt on to tam snad i rika, ze si to radsi nechali v rustine.. !! Jen z hecu...
        • v EU nevyšla a proč REPLAY recenzuje hru v ruštině? není nic lepšího, než se zeptat přímo nich, nicméně zkus se zamyslet (jestli to půjde....)
          - vysílali silvestrovský pořad (měl být vtipný nebo něčím vyjímečný, proto tam dali i toho morona vojtíška....)
          - možná narážka na Rusy, které my Češi moc v lásce nemáme odjakživa spojené s velmi špatnou hrou...
          - ...
    • Měli ruskou verzi, ale to neznamená, že to byl warez:).
      • Pan_Klobouk
        J4ck0B & USER47: Mate recht, chlapci... mnohem pravdepodobnejsi je, ze si zajeli do Ruska Postal 3 koupit, nebo ye jim ho poslal strycek Vana, nebo ze jim ho poslali Running with Scissors s tim, ze Ceska republika je vlastne Rusko.
        • Nebo že by si ho prostě z Ruska koupili a normálně nechali poslat, protože tam vyšel dřív? *7*
          • Pan_Klobouk
            Vsak tak jsem to taky myslel, ze jim ho poslal strycek Vana = že by si ho prostě z Ruska koupili a normálně nechali poslat. To neni jako "mam to od strycka z Ameriky = stahnul jsem to z wa*ezu", ted ses odkopal. ;)

            I kdyz ale prepnu do seriozniho modu - opravdu myslis, ze to probehlo stylem "mame veliky zajem mit recenzi Postalu 3, kdo vi kdy dorazi do Evropy a jestli se u nas vubec bude prodavat/nekdo ji doveze. Takze musime rychle objednat/nekoho sehnat v Rusku a koupit, prinejhorsim naladime rusky Steam, tu hru musime mit. Tusime ze bude vynikajici = prvni ceska recenze jsou body pro nas. Nebo pripadne tusime ze to bude neuveritelny propadak = naparime tomu 0/10 a vyrobime desne vtipnou silvestrovskou recenzi, to se divaci potrhaji. Tak jako tak to pro nas nebudou vyhozene penize a promrhane usili."
            • Koupit hru z Ruska asi nebude velkej problém, a určitě je to pro tvůrce televizního pořadu schůdnější možnost, než poslat do celostátního vysílání recenzi z warezu.
        • http://steamcommunity.com/stats/Postal3/achievements

          ty seš tak hloupej, až to bolí, to je hra přímo pro tebe!
      • Přesně tak! Pravda je, že u ruských verzí je to dost pravděpodobné, nadruhou stranu si nemyslím, že by Re-Play zašel až tak daleko ;-)
    • A jak si poznal, ze je to warez ? ..prosim te
    • Mně se zdá, že to ani nehráli, koukli na youtube a ohodnotili. Viděl jsem tam hodně podobný video.
      • No hele, jestli vono náhodou to video nebylo ze stejný hry!! *1*
  • GlaDOS
    Vůbec se mi nelíbí, jak se Re-Play snaží zavděčit dětské části publika, i když je docela velká. Dokazuje to nasazení trapného Vojtíška a v sobotu to bylo zase video se "vtipnýma" bugama, které bylo stáhnuto z jakési zapadlé části youtube. Slibují rubriku retro ale mám pocit, že pokud to půjde takto dál, bude v každém dílu zase něco vtipného z youtube a nebo retro ve stylu "tři roky stará hra je vážně opravdu tvrdé retro. Děti si nebudou stěžovat tolik na grafiku a my můžeme říct, že pár let staré hry jsou úžasné a považujeme je za opravdové retro."
  • Takováhle recenze na Postal 3 může bejt fakt jenom u nás . Palec dolu
  • Vojtík :D :D
  • CrocoRay
    Při přečtení některých příspěvků v této diskuzi by mě i docela zajímalo, čím si zrovna ten jeden zablokovaný zasloužil zablokovat *4*
    • Nebylo to nic závratného, na diskuzi pod RIPlay klasika. *4*
  • matty-the-gamer
    Ta recenze na Postal III byla teda hodně divná. Jinak celkem fajn díl, doufejme, že her jako Rayman origins a Trine bude víc a víc. Stejně byl nejlepší vOJTÍK... *15*
  • Ellendway
    Vojtík je dobře vytrolil :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit