Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • odpurci her at sem nelezou nebo aspon nepisi komentare, porad jim neco vadi (nasili ve hrach). ztraceji pojem co je to hra.
  • je to uplne silene, ale takovych svobodnych her je malo. nasili rozhodne nepodporuju, tak na odreagovani to bude urcite dobre ,)
    • *ale
  • mirekdusinojc
    Koukám, že po dvou neúspěšných kopiích GTA se teď snaží udělat parodii na GTA. No určitě to vypadá zábavně, i když úvod videa si mohl průvodce odpustit. Je fajn, že ve hře můžeš zmlátit nevinné chodce jakéhokoli pohlaví nehorázným způsobem, ale vždycky jsem měl za to, že tuhle featuru si užívají hlavně děti a debilové. Co se ostatního obsahu týče, tak je samozřejmě kůl a strašně hustej, ale pokud to nebude podpořený dobrým příběhem, tak i otevřený město, ve kterém můžete provádět spousty p*čovin, brzo omrzí.
    • Ze stejného důvodu mě nechytla Just Cause 2. A útočení na civilisty je svinstvo vždy a všude; jak si kdo svoji úchylku ospravedlní je věc druhá. *4*
    • To je fakt, ale já dvojku projel... i pár lidí jsem zmlátil - a nepovažuju se za debila i když nevím jak mě vidí okolí... a musím říct že jsem u ni vydržel hlavně kvůli příběhu... což je ale vzláštní jelikož ten stál více či méně za ho*no!... ty vole, proč já to vlastně projel? Když vezmu dvojku tak tam taky byly skvělé vedlejší úkoly, ale všechny byly zabity tím debilním jízdním modelem! No, to je fuk! Od příběhu mo nečekám... podle mě zas budou všechny postavy vyloženě nesympatické a přemachrované, ale pokud se povede jízdní model tak by to na chvíli vydžet mohlo, protože ty úkoly ve dvojce fakt byli prd*l... jen se to nedalo hrát!
  • A kčemu je taková hra to,že tam vraždí a ničí vše co mu príjde pod ruku nejspíš hra pro psichopaty.Asi aby si kompenzovali vlastni neuspech.
    • Za prvé: psIchopati se píšou s Y! (psychopati); za druhé: no a co že se tam vraždí všechno živé... děláte (tím myslím všechny co tady pořád držkujou) jako kdyby bylo GTAčko a mu podobní o něčem jiném! Jediný rozdíl tady je v tom že tohle se nestydí za to že je to úplná blbost! Pokud ti tohle příjde pro psichopaty (jak píšeš) tak by ti taky mělo pro psychopaty připadat i to GTA nebo Red Faction Guerrilla... tam taky neděláš nic jiného než že jenom střílíš a zabíjíš lidi nebo ničíš budovy (sami si přiřaďte co k čemu patří).... ještě že jsem takový kliďas, vole! *1*
      • jenomže v GTA jsi si za střílení a mlácení všech okolo vysloužil patřičnou pozornost policie a příště jsi si to rozmyslel
        • Tak to nevím... třeba v GTA IV bylo přejíždění lidí tou nejzábavnější čiností - díky skvělému modelu fyziky aut a chodců... a taky díky tomu že se tam nedalo dělat nic jiného! Akorát tamto si hrálo na realistickou hru - tohle ne! SAMOŽŘEJMĚ TÍM NECHCI OBHAJOVAT / PODPOROVAT PŘEJÍŽDĚNÍ A MLÁCENÍ LIDÍ, TO POZOR! ČLOVĚK MUSÍ UMĚT ROZLIŠIT CO JE REALITA A CO NE! POKUD TO NĚKDO NEDOKÁŽE... TAK TO JE PROBLÉM A VŮBEC BY O TAKOVÉ HŘE NEMĚL UVAŽOVAT! Ale rozpoutat tak brutální debatu u Saints Row mi přijde hodně divné! Každý kdo do téhle hry půjde s tím musí počítat, že tam bude násilí, krev a sprosťárny... na tom je ta hra založena a taky pro to se bude hrát! Nejde pořád dokola hrát BioShock a hodiny dloubat nad psychologickým rozkolem Andrewa Ryana... někdy po těžkém dni ve škole / práci chcí vzít laser a navést pár raket na policajty, gangy nebo jiné svinstvo... A NEBUDU SE ZA TO OMLOUVAT! *5*
  • už jsem se na to video koukla 2x a nemůžu se dočkat i ten jízdní model vypadá.... ovladatelněji! je sice fakt že tyhle nerealistické hry moc nemusím (mám rádši realistické/taktické hry - brothers in arms - aktuální díl bude hnus!; gtaiv (realistické); arma2 atd...), ale tohle bude super relax... teda pokud to nepřestřelí s obtížností u vedlejších misí a vyhrajou si s jízdním modele... taky by mohli odstranit ty pořád dokola se opakujcí posily nepřátel, které se pořád oběvují a nejde jim zmizet! samozřejmě myslím pc verzi.... snad ji neodbydou! mooooc se těším... jo a ještě by mohli propracovat příběh, protože ten ve dvojce... to byla vůbec první hra ve které jsem nefandil hlavnímu hrdinovi! Vlastně jsem nefandil nikomu - všichni byli naprostí psychopati, snad akorát ten jeden černoch byl docela sympaťák... takže: vyladit jízdní model (vlastně úplně přepracovat! protože díky němu už do dvojky nejdu po druhé - to byl hnus!) a otížnost + posily, pak vyhrát si s příběhem a budu spokojený.... nebo si prostě zahraju Mass Effect 3 i kdyžř to už nebude takový relax... sorry za tak dlouhý kometář *5*
    • jo a taky by tam mohli dát parkur (nevím jak se to píše)... sandbox parkurová městská akce z moderní doby... to by nemuselo být marné i když to bude úplná blbost:)
    • El-Bravo
      Plně sdílím tvé názory a nevadilo mi číst tvůj koment celý *1* *3*
  • Ciastocne som ta videl prvky z Just Cause 2 hlavne ten pohyb toho pajaca,akokeby bol skopirovany fest....ale hlavne fyzika aut je tiez diskutabilna,je to proste len arkadovka nic viac, to si radsej pockam na GTA V
  • El-Bravo
    Vypadá to pěkně a zábavně :) ale uvítal bych malinko realističtější model řízení aut x)
  • Nepřesvědčilo mě to, byť to vypadá docela hezky. Já bych z takového bláznění tolik odproštěného od reality asi neměl moc radost. V GTA 4 působí veškeré "go postal" akce mnohem intenzivněji, díky větší uvěřitelnosti a tím pádem i většího kontrastu mezi normálem a bláznovstvím.

    Ale některé prvky v SR vypadají hodně zajímavě.
  • SR je prostě strašně ulítlé. Je to GTA klon a vždycky bude pozadu.
  • Aneb GTA: Postal?
    • mesto pusobi dobre, ale mlaceni lidi trebaze se jedna o hru je pro me hnus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit