Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jenomze ta debata uz je tu par hodin a asi uz skoncila *1*
  • Joooo, teď jsi mu to teda nandal *7* Ale nad touhle "plodnou" debatou jsem se dobře pobavil, ještě to trochu rozveďte kluci :)
  • SR2 jsem vypnul hned po tom, co jsem utekl z vezeni. Nedalo se tam poradne namirit, auta pusobila silene umele, naprosto debilni nepratele *12* Ale tohle SR3 vypada, ze mi bude bavit vice nez postal 2.
  • A novej postal se může jít klouzat *12* .
  • posila
    Mlaceni/prejizdeni chodcu taky nema rad. Ale gangster, ktery odpali nepratelsky gang air strikem, proskoci naprosto nerealisticky okynkem auta na sedadlo ridice, necha se vystrelit z kanonu na aute ... to jsem jeste nevidel, pobavilo me to, a zvysilo to muj zajem o SR3 :)
  • Aha takže hra jejíž smysl spočívá v mlácením hlavama kolemjdoucích ženskejch o chodník a pak to završit rádoby funny pózou? trošku infantilní zábava na můj vkus.
  • Dneska už jsem tu tak po stopadesaté abych si pustil video a ani jednou nejelo....
  • video je zde..
    http://www.youtube.com/watch?v=YC6pSNaBKIg
  • Pro redakci: U posledních 3 novinek nejedou videa. Nebylo by tedy lepší nakonec přecejen to Youtube?
  • Tahle serie se s GTA hodne srovnava,ale vzdy je o kousek pozadu:)
  • No zadny Grand Thef Auto necekej:)
  • A já jsem to jako obvykle nestihl včas a vydeo už nejede škoda tahle hra mě celkem zajímá takže se du podívat na you tube
  • dilinja
    sem na tom stejne
  • Jinými slovy nemáš vůbec ponětí co mu odpovědět a jsi línej zapojit mozek a přemýšlet tak jsi si vymyslel že nemáš čas.
  • tvůj čas je cennej ale napsal si už druhej bezvýznamnej komentář.
  • uff... a nebo ne, nebudu ti psat nic, na co bys mi mohl jeste treba neco odpovedet.. na to je muj cas moc cennej.. :D
  • a říkáš to proč?koho to tu zajímá?chápu hra se ti nelíbí ale alespoň napiš normální názor a né takovou blbost
  • tak na tohle reknu akorat "ne, děkuji"... :))
  • je to arkádová šílenost od které nemůžeš čekat nějaký realistický jízní model a to nastupování je uděláný tak aby nezdržovalo od nepřetržité šílené akce ;)
  • Malleth
    Na mě trochu moc ulítlé, ale je vidět, že se snaží zkoušet nové prvky a to je jedině dobře.
    Za mě palec nahoru

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit