Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trol.diskuzni
    Pokud se na to díváš takhle, souhlasím... Já to více beru jako zajímavý pohled na využití kinectu (pokud neberu to tancování). SW univerzum jde mimo mě... (krom Jedi Academy, supr hra)
  • Pan_Klobouk
    Ted si trochu pripadam jak na ceskym Eurogameru.

    Komentáře: 40

    A ja jich v diskusi vidim sotva polovinu. Tam to mazou a banujou, tady... to mate jen rozbity, ci jak? :)
  • Malleth
    Možná je to zajímavější, ale pořád jde o další ubohej pokus vyždímat něco s už tak dost znásilněný značky SW. Proto si podle mě nezaslouží existovat.
  • michaliuz18
    si taky vychcani a mudry by ma zaujimalo jak uzasne sa smejes ty a zakoktavas sa , ak ne asi mas 180 IQ ze hovoris plynule :D
  • Trol.diskuzni
    Tak spasení herního průmyslu z toho nebude... Ale pro mě je to pořád zajímavější než DLC do ME nebo COD 58. *4*
  • Malleth
    Podle mě to vypadá jako blbost pořád.
  • Trol.diskuzni
    Docela bych si na to přečetl recenzi zde na Games... Doufám, že bude. Možná i videorecenze by bodla, ale jako chápu, že jsem se defacto na jednu právě teď v tom Replayi dodíval *1*
  • Ringwraith
    Mě překvapilo, že to působí docela solidně.

    Protože jak říkal Petr Poláček - starší videa vypadaly jako velká blbost.
  • Trol.diskuzni
    *smazáno
  • Trol.diskuzni
    KOTORy jsou stonásobně lepší než všechny filmy dohromady... (a to jsem ani jeden nedohrál, takže jsem se nejspíš ještě o dost připravil)
  • Ringwraith
    Já mám 20+- a viděl jsem jen prequel trilogii.

    A KotORy se mi líbily mohem více.
  • Trol.diskuzni
    *Supr, nejsem zabanovaný...

    Tukan byl dneska docela vtipný, to bych vyzdvihl. A recenze toho SW kinect též docela zajímavá... Zajímalo by mě, jak to funguje v reálu.
  • Trol.diskuzni
    No, nemyslím si, že jsi o něco přišel... Žádné knihy z SW univerza jsem nečetl, ale filmy jsou těžký průměr, všechny.
  • Mám 36 a s úspechom som sa tomu vyhol, strašne ma vytáčajú trkotajúci roboti.
  • Trol.diskuzni
    *1* *1* *1*
  • zeptej sa otca ked som mu do riti zasuval tak to na mna pokrykoval
  • Trol.diskuzni
    Taktéž musím mlčky souhlasit... *1*
  • Trol.diskuzni
    No, s tím musím mlčky souhlasit...
  • Trol.diskuzni
    No, leda by jí to tam nějak projektovali do mozku... No, doufám, že ne, chudák já!
  • Možná jí tam ukazují tvou fotku. *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit