Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ajo vidíš to.. ani jsem si to v tu chvíli neuvědomil *2* Samozřejmě máš pravdu.. *12*

    Tady je to mínuskování random.. Vůbec neřešit..
  • CrocoRay
    Není tam spíše "pro koho/co"? Mně se zdá divné říkat: "Pro čeho", 2. pád je spíše "kvůli čeho"
    Ale to je fuk, sám občas v tomhle udělám chybu, ale když jich někdo udělá 5 v jedné větě, tak je to na zamyšlení.


    btw: Jen jsem upozornil na chybu a nějaký negramotný debžot mi musel dát mínus. Já to fakt nemyslel ve zlém, jen jsem upozornil *1*
  • Ono by stačilo, kdyby tam Alžběta seděla nahoře bez a tím by alespoň trochu odváděla pozornost od jejich trapného moderování, pak by ten pořad šlo i zkousnout.
  • Tak já to nemyslel ve zlém, to jsou tak banální pravidla, že si to musí přece zapamatovat každý.. :)
  • si stačí pamatovat mě - 2. a 4. (2x2) mně - 3 a 6 (opět x2) - ale nebuďte takový grammar nazis :))
  • Koho? Čeho? = Mě
    Komu? Čemu? = Mně

    ...moderátoři jsou pro (Koho?Čeho?) mě takoví "normální". Pro (Koho? Čeho?) mě osobně..

    Jednoduchá pravidla pro né tak jednoduchou češtinu :)
  • CrocoRay
    Těch chyb s "mně" tam máš pořád hodně. Já myslel, že to byl záměr, když jsem četl "mněl"....
  • ty hry byly vybrany nahodne podle hodnoceni na metacritic, takze nejsou z vlastni zkusenosti
  • Totalní indie game nářez!!!

    http://www.facebook.com/groups/130154933739745/

    http://www.stream.cz/uservideo/657347-fatal-error-spot-2
  • Veskoslav
    Opraveno, děkuji. Nevšiml jsem si toho.
  • A ty se snažíš psát?To je tak těžké si to po sobě přečíst? *10*
  • mít = měl *3*
  • rancor1223
    Možná se sem tam nějakej joke úplně nepovede (ale těch mi přijde fakt minimum) a pořád je to cílený spíš na mladší publikum (zbytek umí používat internet a na takový pořady se nekouká), ale i přes to všechno je to dobrej pořad, mnohem lepší než aktuální Gamepage
  • Tak u microportu říkáš *1* *1* *2* *2* *1* *1*
  • Lynch je blázen, Kane je možná trochu teplej.
  • Ty jsi teplej ?
  • Veskoslav
    Já jsem myslel, že to vždycky i na Prima Cooli? To je tak těžké si zaponout televizi? Nebo se snažíš trotlit?
  • Veskoslav
    Gamepage jsem měl kdysi rád, teď už to šlo opravdu do kytek (stejně jako Méduza např.). U Replay se občas zasměji a jsem rád za to, jakou formou je to prezentováno. Nic mi tam nechybí, moderátoři jsou pro mně takoví "normální". Pro mně osobně jeden z pořadů, co sleduji pravidelně.
  • Od tý doby co tam není Šárka je to nuda.. oni i ty dnešní hry sou o ničem...
  • je to bohužel tak.Replay je chudej a nezáživnej.I když poslední dobou diky chudému trhu her je nudné i GP.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit