Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je vskutku krasne ze reklamu ktora ma dlzku 10s. mozem preskocit za 9s. Dakujem za tuto pekelnu iluziu volby.
    • Jaká reklama?
    • Když klikneš vlevo dole na tu ikonku přeskočení, tak nemusíš čekat.
  • Jako Long Tall Sally vrtulníkový song z Predátora, vyzbrojovací scénka parafrázující Komando, začátek jako z Terminátora, celkově hudba a stylizace do 80tek, hodně vtipný tutoriál (Press A to show your ability to read) a celkový pocit toho, že všechny staré dobré akčňáky s Arnoldem a Slyem přímo tečou z monitoru... Nevím nevím, možná to hraje tvrdě na mé nostalgia googles ale já začínám být docela natěšený :)
  • kdyz si srovnam Far Cry s Far Cry 3, vychazi z toho trojka bidne. Prilis lehke souboje. Enemacka AI sice predvadi pekne kousky, ale pominu li, ze je hlucha, slepa a strili panu bohu do oken, je hrozne predvidatelna (pritom Far Cry, Half life 2 i FEAR to mel zmaknuty na vybornou. Na moc dlouho me hra nechytla. Od dalsiho hrani me odradila nutnost lovit, abych vubec mohl mit sebou nejakou lekarnicku a sekundarni zbran...
  • Odulin
    Zrovna se to rozbaluje:D

    Upd.: Mně se to zatím líbí. Tutoriál s humorem, příběhové scénky v retro grafice s humorem..uvidíme. Původní FC3 jsem spokojenej dojel a tohle vypadá jako humorně šílená odbočka na FC3 enginu a hratelnosti...proč ne:))
    • Asi se to nehodí a nejspíše mě umínusujete, ale prosím tě kde si to stál ? Děkuji za odpověď...
      • Musíš více brouzdat mořem internetu jako správný pirát,jinak nic nenajdeš! *2*
        • Odulin
          :)) Taktak.
  • Hehe, tak se jde ten hack vyzkoušet *15*
  • Nějak jsem si při pohledu na ty videa vzpomněl na Terminator: Future Shock
  • kubi-wan
    Jen jedna otázka: Proč to sakra neudělaj jako novou značku? Jasně, neprodávalo by se to tak, jako když na to prdnou značku FarCry... ale i tak? TOHLE že je FarCry? Ne, pánové, myslim že neni a dost by mě zajímalo, kdo dostal ten nápad "Hej, víte co by bylo super? Udělat z tropickýho FarCry retro sci-fi střílečku!" WTF?
    Ale jinak se mi to líbí.
    • MrSanta
      Vypadá to, že zachovají styl, minimálně co do relativní svobody volby konání hráče. Osobně se mi to zdá blíž, než rozdíl mezi Crysis 1 a 2. Myšleno v rámci hratelnosti.
      Navíc to vypadá, že tenhle ostrůvek bude taky, vzato kolem a kolem, tropický *1*
      • Tohle bych nechal hrát lidi z Id software kteří už věky dokola vydávají jedinou hru pod různými názvy. Konečně taky jednou nějáká hustá hra která mi přivodí haluzné noční můry a svalové křeče :)
  • BelaJBB
    Vcelku to neprekvapuje Uplay je deravý ako ementál. Pobehujú tam v FC3 coope deti čo si nacheatujú nekonečno streliva poprípade granátov a potom sa hrajú na raketometčíkov, alebo majú na prste mozoľ od tlačenia na ľavý button.
    Včera som zažil zákusok a to neviditeľného hráča - pobehujúci strieľajúci samopal. *7* Mám z toho aj screen.
    • Ty radsej nastartuj Borderlands 2, potrebujem helfnut s par challengami co bez partaka nespravim :)
      • Máte místo? :-)
  • prudislav
    geniální tutorial :-D Jinak stejně bude určitě ohromnej patch v den oficíálního vydání jak bývá u ubisoftu zvyklem - obvzlášť když instalačka je na uplay serverch měsíc před ofiko vydáním
    BTW: pomocí stejného hacku unikla dříve Betrayal episoda pro AC3 a Trials Evo a pravděpodobně i další ubi hry které byly pirátsky přístupné před oficílním vydáním(ACB)
  • A ted si vemte jak by to vypadalo s physx :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit