Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • Take jsem to dohral 2x, stejne jako dvojku. Ale tohle nema s trojkou moc spolecneho.
      • Hanzales
        Divam se na to z pohledu zákazníka, který má FC3 koupený. Že je to datadisk s úplně jinou tématikou jsem si tak nějak stihnul všimnout ;o)
        A FC3 mně s pauzou baví hrát i podruhé, co no :)
    • Trojka ? Znova ? Dyt je to neustale se opakujici ukoly se stale stejnym poctem anonymnich nepratel, se tremi druhy skinu a nesmyslne sbirani nepotrebnych veci po mape. Jediny, co je na hre slusny je ta volnost, ktera je ti ale stejne k nicemu, kdyz je ten ostrov tak genericky udelanej.
  • Ta hra se mi jeví, jako magor hra z 80 let *1* Nevím, nějak mi to připomělo Doom, Dukem Nuken *1* *1* Těším se........
  • No povodny Far Cry 3 mi fakt pripada over hyped. Otravne behanie po ostrove hore dolu, stale obsadzovanie outpostov a dokola obsadzovanie anten s unavnou rovnakou animaciou. Fakt nebyt tam Vaasa tak je to uz uplna nuda. Inak ten engine teda tiez nezaznamenal nejaky vyraznejsi posun od FC2. Inak mi to cele , s tymi domorodcami, velmi pripominalo Boiling Point. A v tomto DLC Blood Dragon zasa vidiet ze sa silno inspirovaly Terminatorom a RoboCopom. Nevyzera to uplne zle ale mohli trochu ubrat na farbach.Takto to vyzera fakt uletene a straca to atmosferu.
    • Posun udělal a to směrem dolů mí příjde *9* Far cry 2 se mě graficky líbil víc,především ten oheň se mi zdál hezčí a zasekávání zbraní se mi taky velice líbilo,když se ty zbraně opotřebovávaly atd *4*
  • Co to ma spolecneho s FC3? Budou tom servery s nejbeznejsi funkci "Hledani hostitele" nasledovanou "Realace byla ukoncena pro nedostatek hracu"? Anebo tim uzasnym MP kde si nemuzete vybrat na jake mape nebo i cooperativni misi budete hrat? *1*
    • BelaJBB
      V coope má host právo voľby mapy.
      • ano pokud te to nahodou vylosuje jako hosta muzes si mapu menit, ALE taky se muze stat ze si ji zmenis a osattni hru opusti protoze chteli hrat jinou je to proste dementni system pokud nemas 4 kamose kteri chteji ve stejnu chvili hrat stejne mise je to na palici v podstate si to vubec nezahrajes v kuse jak to jde za sebou...
      • BelaJBB
        Neodolal som a ten unikátny God mód prikladám http://imageshack.us/photo/my-images/577/duchr.jpg/
        Pardon o vlákno vyššie to malo ísť.
  • MidnighT91
    Díval jsem se jak to zapnul brácha a po tom, co skončila sekvence ve vrtulníku a následných 5. minutách jsem odešel. Za těch 5 minut tam totiž tak 300x vyskočila rada a já nemám čas koukat se, jak místo hraní 300x po sobě musí zmáčknout Enter...
    Edit: Ale abych jen nekřivdil tak tam všechno moc hezky svítilo...
    • Jsi koukal špatně, právě i z toho tutoriálu si ta hra vcelku vtipně dělá srandu :)
      • MidnighT91
        Jo už mi to došlo, brácha ho jen rychle promačkal takže jsem si ho nečetl...
    • Hanzales
      Možná jsi měl přijít až po těch 5ti minutách, kdy už by měl odehraný ten tutorial ;o)
  • Takhle nějak způsobem hraní mohly vypadat A:CM...
    Škoda, ale aspoň tadyto vypadá pěkně, ale budou z toho asi šíleně bolet oči.. :D
  • http://www.vg247.com/2013/04/09/uplay-hacked-far-cry-3-blood-dragon-leaks-onto-net/
  • Kinet1c
    shrniem to jednym slovom, blbost
  • me se to líbí mnohem víc než treba fc3 který jsem ani nehrál.
  • Když na titulním sshotu vidím ty velké pulty, tlačítka a budíky ... pánové vývojáři asi nemají moc velkou fantazii. Je to třeba věc nározu, ale takhle si budoucnost určitě nepředstavuji, takže pro mě žádné scifi, ale návrat do fantazií průměrných amerických filmů v roce 1980. Budíky, deset velkých tlačítek a zabudovaný CRT monitor. Už dnes pro ovládání stačí jen tenká obrazovka bez jakýhkoliv tlačítek. Tak možná jsem puntíčkář, ale když scifi ...když budoucnost...
    • To ale, pokud vím, nemá být dnešní vize budoucnosti, nýbrž vize budoucnosti z minulosti, konkrétně těch 80's.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit