Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Profesionální práce. Sakra z Falloutu by se dal stvořit seriál. *5*
    • Zajímavé, že doposud to nikdo nezfilmolmoval..
  • Pokud vim tak modra je jenom nuka cola quantum. Tak nevim kdo je tu ko..t
  • Opravdu pěkný. Pokud se jednalo pouze o fan film, tak skvělá práce.
  • ta myslenka s vaultama se me fakt libi. idealne aby ve hre byly vsechny a vsechny se mohly projit. vcetne 69.
    • Ta myšlenka je tu už od počátku série. Projít všechny nelze, to by musela herní mapa obsáhnout celé USA. *3*
      • A co jim v tom sckra brání (... aha člověkohodiny na grafiku :( ) ? Když budou ve falloutu zase použitelná vozidla , tak by mohla být rozloha klidně přes celé státy .
        • smejki
          jinými slovy "simulátor nudy"
        • Zdravej rozum, nejspíš :)

          Nevím, do jaký míry to myslíš megalomansky, ale přejet vozidlem v takovým Fuel z jednoho konce mapy na druhej je otázka až 2 hodin. A ta "obří" mapa by se na plochu spojenejch států vešla řádově v stonásobcích *3* I kdyby Vaulty shlukly na několik plácků alá Wasteland okolo DC, tak dlouho by u hry těžko někdo vydržel. Nemá o tom smysl moc spekulovat, je to z hlediska gameplaye blbina na sto způsobů *2*
          • Nemusi to byt preci naraz. Ke vsemu je to taky Bethesda! V EOA, ktera se take v kazdym dilu venuji jine zemi/provincii (Hammerfell, Morrowind, Cyrodiil, Skyrim). Takto uz bych si to naplanovat jiste slo. Ono daggerfall mel rozlohu 6x jako ČR a nemel jsem s tim tehdy zadny problem :) (ale chapu, ze to je uz vazne moc, rozloha morrowindu byla fajn).
  • To je neskutečný, tolik kritiku. To jsem fakt nikde neviděl. Vždyť je to amatérský film, tak co by jste chtěli proboha. *7*
    • Přesně tak. Docela rád bych viděl filmek od některého ze zdejších frajerů - zdá se, že mají peněz a času dost a jsou to malí Scottové, Lynchové a Scorceseové, tak ať se předvedou i jinak než jen zdejších anonymních diskuzích.
  • Vyborna prace. Vic takovych filmu :)
  • normálně jsem musel zamáčknout slzu v oku :) fakt paráda... jsem si vzpomněl na zlaté časy F1 a F2...
  • Amylee.Anderson
    Tak tohle nemělo chybu :)
  • Je to nadprůměr na amatérské filmy . Samozřejmě na profíky typu Carpenter to nemá .
    Po pár letech praxe by ovšem mohli pokročit *3*
  • Není náhodou modrá Nuka Cola Quantum?
    • jo je

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit