Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Někdy přes vydáním F3 od bethesdy, se povídalo něco o psaném scénáři F1 pro film. Zajímalo by mě v jakém koši to zůstalo. Ale zase na druhou stranu bylo to před F3, asi po vydání si řekli, že značka už nemá takovou prestiž :-)
    • spíš se nenašel někdo, kdo by to zrealizoval... jinak co se týče zpracování a vzhledu, tak Book of Eli, mi přijde, že se nechal tak trochu inspirovat právě F3
      • Nevim no... Book of Eli, by nebyl zas tak marnej film, kdyby byla lepší režie a líp sepsanej scénář. Nápad, celkem dobrej. Ale jak řikám, to je asi všechno. A že by to nějak vystihovalo-kopírovalo značku Fallout, se teda říct nedá. Spíš jsem ten film viděl, že banda lidí co nevim jak přežila jadernou válku a že kvůli tomu ještě k tomu všemu slunce, kvůli chybějící atmosféře, nebo jak to bylo spálilo všechno co bylo na povrchu.. Mno budiž, to by ještě nějak tak šlo. Ale scénu kde je "Černej fanatik" - Denzel uprostřed ulice a všichni po něm střílí a on jen stojí a střílí do nich pistolkou a všechny sundá... a přitom ho ani jeden nezastřelí? To byl náznak, jakože on je vyvolený, nebo co to KURVA bylo :D Jedinej dobrej nápad byl, že tam vznikali "ghoulové" (lidi co požírali mrtvoly) a díky tomu byli vyšinutí a klepali se jim ruce. Ale zase na druhou stranu, co když se někomu klepe ruka normálně a nežere lidi? Pak přijde do baru chce vodu a týpek na něj, ukaž ruku.. začne se mu klepat a on ho střelí do hlavy, nebo co kurnik :D PostApocaliptickejch filmů je docela dost - doporučuju kouknout na the ROAD, s Hugem a Theronkou. Je to fajný a depresivní. Jinak k tomuto filmu nemám co vytknout, kdyby jim někdo dal nějaký prachy a práva od Interplay(aha teďka značku má vlastně Bethesda), tak si myslim že by udělali něco slušnýho. Protože už jen nápad s Valutem sponzorovanej tim a tim je vážně dobrej a je to přesně ta myšlenka Falloutu - Neuvěřitelně komický, ale možně reálný.
  • Paráda, absolutní paráda! :))
  • Dobrý pokus, ale na můj vkus málo patiny, vypadá to až moc nevěrohodně. Samozřejmě, je to jen amatérský film, ale i tak si mohli dát větší práci s make upem a kostými, které vypadají až moc čistě V prostředí po jaderné válce, kde je málo vody a nezdravá potrava určitě nebudou lidi vypadat tak strašně upraveně, čistě a rádobystylově.
    • Zvlášt ten Vault dweller s 10 .... ten jako by z toho obtloustlýho vaultu právě vylezl :D
      U roštěnek se se špínou nepočítá :DDD a vypočítavý ghůl ... no ten byl celkem slušný .
      Ale prostředí OK .... jo tohle prostě na Malé straně neuděláte :D . *11*
      • Na Malé straně můžete natočit fan film Metra 2033 *2*
  • Všichni vymydlení, čisté šaty, sněhobílé zuby - takhle si tedy postapokalyptický svět po jaderné válce nepředstavuju. *7*
    • smejki
      myslím, že zrovna v tomhle má amatéřina hodně velké právo kulhat
      • Amatérština má právo kulhat v herectví, ve výpravě, ve speciálních efektech, ale ne ve vytvoření atmosféry. Zajímavé je, že v tom "filmu o natáčení filmu" si štáb pořád stěžuje, jaký je v té poušti vedro, ale v tom vlastním filmu to vůbec není poznat! Lidé, pochodující po rozpálené poušti, dokonce ani nejsou zpocení - vypadají jako manekýni z reklamy na prací prášek nebo antiperspirant. Jestli to měl být záměr a v tom je právě ta lekrace, tak to moc není poznat.
  • ja chci druhej dil :D
  • Zajímalo by mě, jestli 122 vaultů z nichž většina sloužila k sociálním experimentům je myšlenka ještě od Interplay, nebo až z toho snímku. Každopádně k Falloutu pasuje jako prdel na hrnec a mnohé se tím objasňuje. *4*
    • Jo, je to už od F1. Odkazy na to jsou snad v každé falloutí hře.
      • smejki
        nikoliv. jde o myšlenku z tvorby F2...

        aby to nevypadalo, že cucám z prstu - http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=57755
        • Tak dobře, už si to tak nepamatuju. Díky, za opravu. *4*
  • RavenHolm
    Je to myšlenka Interplay. Přečti si úryvky z Fallout Bible a dozvíš se spousty zajímavých věcí:)
    • Byls rychlejší. *4*
  • smejki
    Nápad s vaultem 10 je dobrý a po vizuální stránce to je taky slušná práce. Tím ale klady končí... Fallout není pubertální taškařice
    • Naopka, Fallout se vždycky vyznačoval skvělym černym humorem a radši teda takovouhle "pubertální taškařici", než nějakej psychologickej trhiller..
      • smejki
        ano, černým a (v F2) ztřeštěně pythonovským humorem. Sorry, ale já tam téměř nic takového nevidím.

        (O humoru v F3 radši pomlčím, protože ten je až k pláči.)
    • Kdyby se hrálo na vážnou notu, tak by to pro ně bylo jistě složitější. Tohle by se dalo natočit z různých pohledů do epizod. Napadá mě třeba den překupníka, vraha, bandity, brahmíny třeba postupně v jedné epizodě. Prostě podat to stylem živých záběrů ze zdevastovované krajiny se všemy plusy a mínusy. Příběhy se mohou prolínat a težko odhadnou jak se celá situace dopadne.
      • smejki
        nemluvím o vážnosti, mluvím o primitivním humoru
        • Pozor máme tu intelektuála.
          • smejki
            jen mě nepřechval
            • smejki
              jsi hodný, dostaneš cukrátko
            • Když já musim moc se omluvám muj lorde.
  • nuuuudaaaaaa *6*
  • super ;]

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit