Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Torment jsem tu řešil nedávno :D považuju ho za jednu z nejzdařilejších adventur jaké jsem kdy hrál, ale Zaklínač je napsaný imo lépe. Navíc to není áčková hra, mezi ně bych z tvého seznamu počítal leda puberťácký kýč FF7.

    Z toho co postuješ je samozřejmě daleko nejkvalitnější RPG Arcanum. Albion byl dobrý, dokonce vynikající, ale za pouhé dva roky vyšel Fallout a na Albion každý (právem) zapoměl. Ultima mne nikdy nebrala, ani Wizardry, prostě standardní high fantasy béčko. Dark Sun neznám, Xenogears je manga a manga je u mne odpad, pokud ji samozřejmě zrovna nedělá borec jako Miyazaki. Takže stejný problém jako FF7.

    Nepochop mne špatně, nejsou to zlé hry. Ale scénář Zaklínače mi prostě přijde TAK dobrý, že do stejné kategorie nepatří. A nemám na mysli ani tak hlavní linii, která je místy nezajímavá, ale na které hra nestojí.
  • Hele a ještě otázečka... Jaktože Triss v knihách nemá výstřih... Nějak jsem zapomněl.
  • WalkingWad
    Super speciál. S tím prvním dungeon se mi stalo to samé co mistru Bachovi :)
  • Lima
    "Kejč" existuje. Ňákej herec. Nicolas Kejč.
  • blixa
    Tak update - prihlasovani je opravene. Jen se prosim prihlasujte jeste pred tim, nez zacnete plnit test. Je tam jeste jedna chyba, kterou zvladneme opravit az pristi tyden.
  • septicflesh
    Díky moc za speciál!
  • del0
    Tak to si toho asi moc neviděl. Doporučuju RPG legendy - Planescape Torment, Albion, Arcanum, Dark Sun, Ultima 7, Xenogears, Final Fantasy 7...
  • Počkej, to chceš tvrdit, že je "horší" než hantec třeba? *1*
  • Možná má propracovaný soubojový systém. Ale jinak je to hloupá hack&slash komiksová slátanina.

    Witcher si díky kvalitě scénáře srovnání s obyčejnou hrou jako je DD nezaslouží. V životě jsem neviděl lépe nebo aspoň podobně kvalitně napsanou áčkovou hru. I Baldur's Gate a Fallout jsou o třídu slabší, je to jako srovnání Macbetha a Hry o trůny nebo Višňového sadu a Viewegha.
  • Risen... raděj série Gothic... Skyrim... raději Morrowind a Oblivion... Witcher 3? počkám na KC:D ...
  • http://forum.kingdomcomerpg.com/t/poll-do-you-like-large-dungeon-crawling-and-grinding-levels/23167
  • 1) "V jedničce je Geralt ošklivej" - No na druhou stranu si říkám, jestli takový neměl být. V knihách žádný krasavec nebyl.

    2 ) Soubojový systém - Mně se libí dvojka tou přípravou lektvarů před bitvou. Dává my to takový rituální smysl. Co jsem viděl na videích, tak trojka šla směrem k instant effect, bez animace. To se mi moc nelíbí...

    3) Neutralita - "Nejtemnější místa v pekle jsou vyhrazena těm, kdo si v časech mravní krize zachovávají neutralitu.“ Pak to stejně dopadne tak, jako v případě Švýcarska, že ekonomicky kolaburují s nacistickým Německem. Takže jsem rád, že Geralt volí.
  • *15* nefunkční hra s nulovou hodnotou na druhým místě.
  • má to nejpropacovanější combat skrz sandboxy RPG. desítky animací pro boje. CD Projetct se svým combatem dosahují pod kotníky DD. Hraje těžká, ale když se ji naučíš, nic tě nepřekvapí, je dobřa vyvážená zase obrovský rozdíl od W3. Leveling zase dál. Záleží čemu dáváš přednost, jestli stálým custcénema jako ve Witcherovi nebo staré dobré hratelnosti :)
  • Ristoro
    Pražský slang je to nejhorší co znám. A bohužel převažuje jak v dabingu, tak v titulkách.
  • Nic proti ostatním, ale je fajn že tam je aspoň jeden "Ne-Nerd" . Bohunek má dobrý připomínky a líbí se mi jeho pragmatismus.
  • Chim
    Já tak naštěstí nemluvím, ale do té stověžaté občas bohužel zavítám a už jsem tam slyšel i tohle.
  • po dragons dogma dark arisen pokukuju tak snad to bude tak dobre jak tvrdíš )
  • Ja mam Asus strix 980, i5 2500k (myslim, ze zatim jen na zakladnim taktu 3,2GHZ), 8gb RAM DDR3 1600mhz a na tom bezi widows 7 64bit. Odehral jsem asi pul hodiny na testovani nastaveni. Vse mam na max. hairworks zapnute, akorat motion blur vypnuto. A prvni dojmy...hra bezi dobre, ale obcas vnimam drobny skubani, to ale muze byt tim, ze hraju na tv pres 1.3hdmi 7m dlouhy kabel. Zarazi me rozdilny framerate ve videich. Nekde je to 30fps a jinde 50fps. hra jede (zatim muzu rict jen z ty pulhodiny) mezi cca 36-60fps."Vadi" mi ruzna uroven hlasitosti u ozvuceni videi a hry. Hraju 5-1 pres domaci kino (zvukovka Asus xonar dx optikou do onkyo zesilovace, vystup nastaven dolby digital), jinak zvuk ve hre samotne je super. Hraju na bezdratovym xbox gamepadu, dvakrat se mi stalo, ze ho hra zacala ignorovat (ale to muze byt vec ovladacu gamepadu, ale u w3 se to stalo poprve). Ovladani je zatim dost divoky, prilis citlivy, ale to pujde jen o zvyk. Kamera...zatim mi tam pindulak zaklinace spis prekazi, je na muj vkus moc blizko, ale verim, ze i na to si zvyknu. Takze hra zatim dobra, az se sladim s ovladanim, verim, ze uz to bude o jinem zazitku. Uprimne to ted nemam, po cca roce nehrani na gamepadu, v ruce.
    Jinak nejaky benchmarky tu (snad neporusuju nejaky pravidla tohoto webu):
    http://www.guru3d.com/articles_pages/the_witcher_3_graphics_performance_review,5.html
  • -ej- se v cestine pouziva misto dlouhyho y, takze pokud nekdo u vas rika hermelejn bude nejspis jenom obycejnej hidiot

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit