Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže opravdu u AAA projetku nevadí, že v cutscéně je 2x dějová postava? Opravdu to není technická chyba? S jednou kopií Geralt mluví, druhá stojí opodál a přehrává idle animaci. Až skončí cutscéna tak se jedna z těch kopií vypaří před očima a zbude jenom kopie která přehrává idle animaci.

    Opravdu je to naprosto normální a není to chyba?
  • Mopped
    Bohoněk kupodivu super, celkem házel hlody. Slečna mě zase pobavila svým kejčem a obhroublou mluvou. Je vidět, že ty konzole mají opravdu na lidi špatný vliv:-)
    Jinak dobrý speciál. S Elite bombou se to srovnat nedá, ale to už nikdo nepřekoná.
  • blixa
    Info k soutěži

    Moc se omlouvám, ale zjistil jsem, že na Hadejhru.cz nefunguje radne prihlaseni uzivatelu. Behem zitrka to opravime, nicmene pokud chcete soutezit do te doby, vyplnte kviz a pak poslete screenshot se zaverecnou obrazovkou na podcast@games.cz. Diky za pochopeni.
  • jakub.horsky.7
    Proč je Alžběta tak sprostá ? Mluva jak dlažďič *11* *10* *16* *16*
  • Magister_Peditum
    Tak fakt, že mají málo ksichtů postav, bych za technickou chybu fakt nepovažoval.
  • Plň questy, přijímej zakázky na monstra.
  • jindra.veliky
    nejde mi ve hre nic vyrobit..u vseho to pise, ze na to nemam lvl, jak si ho zvysim? chce to lvl 1 a ja mam 3
  • Witcher 3 je super, ale bude potřebovat docela dost oprav, namátkou si vybavím duplicitní postavy v cutscénách a místy evidentní teleportace aktérů.

    A taky (ze se pouštíme do osobních preferencí) by podle mne bodlo, aby pití lektvarů a otevírání truhel doporvázela animačka. Jednak by to opepřilo boje a druhak takovéhle "drobnosti" měl už první Gothic.
  • Keyz
    Pochybuji.

    Witcher se mu asi libí a když si vezmeš W3 a ten článek o Skyrimu, tak to co tam psal, většinou není ve W3. Proč by tedy psal něco co tam není? Nebo si to má vymyslet.

    Ke Skyrimu se to hodilo. Většina z toho ujížděla a on poukázal na vady. I když často řešil drobnosti jako ten hajzl, tak řada věci bylo trefná a ve hře chybná. Jako reakce NPC a ty budovy. Z venku malé a v budově máš stadión... Zde asi nemá nemá ten pocit, že by lidi ujížděli z nej RPG a přitom to bylo celé lajdácké jako ten Skyrim.

    Tedy asi tak.
  • nechápu proč tady řešíš Vávru, šlápl ti na kuří očko nebo z tebe mluví jen závist?
    Navíc měl Vávra pravdu - Skyrim byla/je kravina, kterou nezachrání ani 200 modů. O kvalitě hry svědčí již to, že ty mody vůbec potřebuje.

    Witcher 3 > DA:I >> Skyrim
  • Dan (Vávra) těžko bude kritizovat polské kolegy tak jako tvůrce Skyrimu, Warhorse jde ve šlépějejích CD Projektu, sbírá od nich zkušenosti, kontakty a spolupracuje s nimi, nemá důvod vytvářet na jejich stranu negativní kampaň, proto se nedočkáte článku 100 + 1 výtek Zaklínače 3 od Dana Vávry.
  • mam vsetky hry od Bioware, ktore este za to stali, aj od Black Isle a Obsidianu, od Troiky a inXile
    a myslim ze taky Nameless One alebo Child of Bhaal strci do vrecka aj Geralta - ten ma charakter tak Arnieho Terminatora :)
  • Jestli chceš vykastrovanej nahovno příběh bez jakékoliv identity či charakteru, tak si kup něco od Bioware.

    Takových her je na trhu víc než dost (až příliš).
  • mňa minule dostala tvrdením, že herná doba nad 20 hodín je svinstvo. Jej top hra asi bude Order1886 :D
  • ja by som si zahral group rpg zo zaklinacoveho sveta, Geralt by tam vobec nemusel byt
  • ona si nemoze hrat s kočkou...zavazny problem v W3...a skyrim je dokonala hra
  • Keyz
    https://twitter.com/DanielVavra/status/601357955523551232

    Já tam ještě nejsem ale píše " sense Chinese outsourcing here ;) "
    Tedy asi to bude ono *15* Navíc ty dveře jak tam narvali *15*. Naštěstí toho je ve hře minimum. Skyrim byl na tom postaven.
  • Magister_Peditum
    Nebyl to ten šikmej barák v Novigradu, co tam bydlí Triss? *15*
  • Keyz
    Já mám LVL 7 :)

    Také se divím, že to je nějak brzo. Klidně to mohlo být přes prázdniny. Alespoň by bylo případně se na co koukat.
  • Keyz
    Kde jinde se dozvíš info o tom, zda je Gerald fešák, co nosí za hadry, jak emočně reaguje další zajímavé info... *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit