Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim
    Už jste si někdy dali rejži s hermelejnem?
  • To pozor mám v práci kolegu pražáka a ten říká: Přijdu dýlejc. Tady to chápem, že nejspíš přijde později ale ono to může znamenat cokoliv :D
  • Witcher 3 > Skyrim > Risen >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>DA: Inquisition
  • Pořád se neumím rozhodnout jakou kart si vzít na zaklínače jestli bude stačit gtx 980 nebo gtx titan x :( ceny jsou rozdilné ale zas nwm jestli to s gtx 980 dam uplně na max :(
  • Taky nemám rád vulgarity, obzvlášť z úst něžnějšího pohlaví. Alžběta je s tou svojí kombinací pražské mluvy a vulgarit dlouhodobě neposlouchatelná. Nemám ji rád, podcasty s ní přeskakuju.
  • Jsem rád, že na takové věci vůbec někdo poukázal. Od vydání W3 mi totiž přijdou všichni jako hluší a slepí a nikdo o žádných chybách nechce nic slyšet. Pro mě jsou nejzásadnější tři - neschopný a neskutečně hloupý kůň, nejhorší plavání (ovládání) v dějinách herního průmyslu (společně s GTA), automatické zapínání a vypínaní combatu (pro mě fakt nepochopitelná debilita). No a pak by se dalo pokračovat s ne příliš povedeným UI (v pozdějíšch fázích hry při hromadě alch. receptů a receptů na výrobu je neskutečně otravné cokoli tam hledat, to nemluvím o polovičatém třídění v inventáři), interaktivita s prostředím téměř žádná. Kamera se také moc nepovedla, nevím proč při používání zaklínačových smyslu musí být tak blízko. Dále když bojuji s něčím létavým, tak se na to ani nepodívám, protože kamera prostě má nastavený limit a já se orientuji jen podle červených teček na monitoru (Aard FTW). Level questu? Jsem po cca 50 hodinách level 22 (včera korunovace ve Skellige), hlavní příběhové questy jsou level 14 a ostatní zaklínačské level 29+ a k tomu mi zbývá cca 6 questů o Gwentu, který nesnáším. Jestli je cap 100, jsem zvědavej, jak se tam dostaneme, když za questy je minimum expů (mimo ty zaklínačské). *1* Kdybych chctěl, krásně bych na W3 mohl aplikovat Vávrovo 100+1...
  • Já doufám, že až za 20 let vyjde Vávrovo Kingdome Come, někdo se do něj pustí kvůli podobným hovadinám stejně ostře a dají mu to v recenzích pořádně sežrat.
  • Dragon's Dogma > Witcher 3 > Risen > Dragon Age : I > Skyrim

    Tož moje stupňice sandbox fantasy rpg v posledních letech. DD jasný vítěz. Atmosférou, combatem a hlavně hratelností. Na první místě je ve hře vždy hratelnost a Dragon' s Dogma jí má suverénně nejlepší...
  • 13_11
    Slýchám i ,,vejkend'' :-)
  • Keyz
    "Co se týče DA:I byla to moje zatím nejoblíbenější hra a srdcovka a opravdu jsem nečekala, že ji Zaklínač 3 překoná."
    *15*

    Na to se snad nedá co říci. To opravu nikdo nečekal, že generické RPG založené na komické romanci něco kvalitativně překoná. A "Ejhle!". Ono se to stalo....

    A rozdílem třídy.
  • ringmancz
    skousnu toho hodně, ale kejč? to jako fakt někdo říká?
  • jakub.horsky.7
    Takže máme začít všichni mluvit jako h .o .v. a .d.a. ? To snad ne, to nemyslíš vážne, že ne ? *16* *16* Ty vole flame na tebe
  • ales.smutny
    Tak jestli jsi četla Level, tak vis, ze jsem pozitivní a nadšený byl. Ale gauč skeptiku, je gauč skeptiků :) Ani Zaklínač není dokonalý a tak neškodí poukázat na věci, které mi vadily. A kdybychom si jen notovali, byla by to nuda :) Ze je to vynikající, pohlcující hra je bez debat.
  • Díky za tento speciál. Naprosto souhlasím s Milošem Bohoňkem a s jeho názory, mluví mi z duše. I jeho recenze je super. Trochu mě překvapil Aleš Smutný, čekala jsem, že bude víc pozitivní a nadšený, nicméně jsem si kvůli jeho článku o Zaklínači koupila Level a toto číslo je úplně parádní. Co se týče DA:I byla to moje zatím nejoblíbenější hra a srdcovka a opravdu jsem nečekala, že ji Zaklínač 3 překoná. Ale musím říct, že nikdy jsem nehrála lepší hru. Zaklínač 3 je pro mě něco neuvěřitelného.
  • Hele jak co, v Souls mám přes sto hodin a nejsem u konce a stále mě to baví.
    ALE hraji to po nocích a jsem jak zombie, v mém pokročilém věku už nemůžu jak študák přes den nebo celý víkend.

    U ostatních her beru hranici 20 hodin jako limitní. Až budete mít ženy a děti, ten čas už prostě není, ač by dětinská duše uvězněná ve starém těle chtěla sebevíc :-)
  • PreidaQ
    No z diskuze jasně vyplývá, že Magister_Peditum začal o hruškách mluvit jako první..
  • Uz mam lvl 4 a stejne si nemuzu nic vyrobit
  • tanbou si kokos, nebo ho ze sebe jenom delas. ty mluvis o jabkach a on o hruskach
  • někdo tam musí být jako protiváha těm slečinkám

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit