Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nahodou to hlasove ovladani je vyborny napad, skoda ze to nedali primo do hry, aby hrac mohl vystrihnout ukazkove FUS-RO-DAH vlastnim hlasem :D kdyby to rozpoznavalo jednotlive slabiky draci reci a dala se vytvaret ruzna komba nebo slozitejsi draci vety tak by to byla bomba :)) Jediny problem by byl v tom ze by se muselo vyresit alternativni ovladani pro hrace co by to jeli ciste na gamepadu
  • Jazz
    A ještě pár novinek o téhle sračičce! *14*
    • Je to přece desítková hra. :-D Čemu se divíš. Trailer a značka prodávají a dělaj hodnocení, to je známé. :-)
    • Skyrim is da best, f*ck yeah! *5*
  • To mu to dlouho netrvalo že? Kdyby Bethesda raději implementovala tohle nativně místo toho aby se zabývala vývojem patche díky, kterému lítaj draci pozpátku což dozajista trvalo 2x déle.
  • rhomola
    Vůbec to nevypadá špatně. Zkusil bych si to. Já sice nikdy nebyl přítelem konozolí, ale počíítám, že až děti povyrostou, stejně se tomu nevyhnem *3*
    • Masa-san
      kinect už ma podporu od Microsoftu na PC - beta ovladače pro Win 7
      a řekl bych, že ta ukázka je na PC nikoli z konzole, takže žádný strachy klidně se dá zůstat věrný PC *4*
  • Masa-san
    Tohle se mi hodně zamlouvá, Rád si zahraji, ale také mám rád pohyb, pokud bych to mohl spojit tak budu happy *4*
    krom toho na Kinect toho zatim moc není
  • Taková makačka, to už bych se rovnou mohl jít proběhnout ven na čerstvý vzduch. *1*
    • Asharak
      jen kdyby tam lítali draci a za rohem by stála pevnost co :)
  • Myslím že je to celkem dobrá rozcvička *2* , konec huntování zad sezením u PC a řečí že dneska mladí nemaj žádný pohyb. Stačí hoďka deně a jste fit *1* . Už vidím jak to doktoři doporučujou místo rehabilitace *1* . Jen tomu chce ještě trochu vychytat chyby. Třeba lukostřelba je hrozná.
    • smejki
      to by to muselo být implementováno přímo v enginu hry. Jak tak tohle sleduju, tak je to jen primitivní - detekuj určitý pohyb/pózu -> pošli aplikaci message KEYDOWN
      • Masa-san
        No to jsem si také myslel, ale co ty povely jako štít, kouzla a dlouhý meč ? ..
        Jinak by to samozřejmě sedělo na převod gestikulace na ovládací klávesy ( př. mávnutí rukou - tlačítko myši)
        • To je pořád to samé, je to jen druh vstupu který se převede na nějaké makro či je přímo nabindován na poslání signálu zmáčknutí klávesy.
          • Masa-san
            No je rozdíl mezi tím,
            když řeknu Long Sword a program mi z inventáře dá long sword podle jména itemu, nebo řeknu fast heal program sám identifikuje, že jde o Léčivé kouzlu a equipne mi to kouzlo do ruky
            a mezi
            pouho pouhým překladem hlasových povelů na nabindováné klávesy.

            U toho povelu long sword/fast heal/flames musí identifikovat přesně danou položku z databáze kouzel a itemu podle povelů k nim přiřazených , takže už je to trochu složitější než jen "zmáčkni W, když dám nohu dopředu".
            Obdobným způsobem by to bylo i zapracováno do hry kdyby to bylo přímo v enginu ...

            otázkou však zůstává, jestli ten chlápek neudělal trochu podvůdek a například nepoužil shortcuty kde by například shield znamenal zmáčkni 1, což by mělo za následek vybavení čehokoliv na pozivi "1" místo správného itemu.
            • Masa-san
              Jak říkam, není možné 100% říci jak to udělal autor videa, ale teoreticky se to dá udělat takhle.

              Osoba > Kinect > Kinect SDK > aplikace pro překlad povelů na - ID itemů / makra/ ovládaní přiřazených kláves >> Plugin ve hře na equip itemů dle ID
              =
              velice laický zjednodušený model na plné ovládání Skyrimu hlasovými povely a gestikulací včetně equipu itemů dle jména

              ID všech itemů z Skyrimu je volně na netu,
              olvádaní kláves by neměl být problem,
              Jediná věc, která by mohla být trochu výzvou, je propojit výstupní data z překládací aplikace s pluginem za chodu hry.
            • Urcite to ma predbindovane jak pise smejki na nejake hotkeye. Jinak by to asi ani fungovat nemohlo, aby ti to dalo spravny item do ruky.
            • smejki
              osobně bych řekl, že používá hotkeys.
  • Ted uz vim, proc nedabuji herni postavu. Pokeca si s kinectem a je spokojenej. Chudaci sousedi jestli tam "hopsa" treba s konem po skalach
  • Myslím, že raději budu nadále u her sedět a mačkat čudlíky.... *1*
  • http://www.skyrim.sk/index.php/tipy-triky/50-manelstvo-ako-si-niekoho-vzia
    ja odpadnem ako STROM *1*
    čIN čIN čIN MAMA JA SA OžENIM

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit