Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BoB.2
    Předpokládaná doba dohraní s tímhle ovládáním asi 856 hodin.
    • Asharak
      Main line
  • vzdycky sem si přál mít komentář v tom boxu na hlavní stránce pod článkem *9*
    • Ale nějak ti to nevyšlo...
      • Jimei
        jen počkej až příde Jindra *5* ten te velmi rychle sesadí
        • Tak na krále nemám ani já, to je jasné. *3*
    • na to musis byt registrovany ne? :)
      • nemusis .)
      • Jimei
        )-: tak nekdy jindy.. :D
    • Malleth
      +1
  • Mechwarrior_bw
    tak už chýba iba ovládanie pohlavným údom...
    • tak toto si fakt zabil *1* *1* sa ešte furt smejem *1* toto mám najradšej keď pozriem iba nadpis článku a potom nejaký zabitý koment *1* *1* *1* díki *1*
    • BoB.2
      Ne ale třeba prudkým trhnutím pÁnve dopředu použiješ ŘEV. *5*
      • Fakt to funguje. Jednou jsem prudkým trhnutím pánve sjel ze sedla na štanglu a ŘEV byl a jakej...v tu chvíli bych asi zničil naráz polovinu Skyrimu *4*
  • To musí být asi tak záživné jako hrát BF3 na Touchpadu...
  • Myslím, že raději budu nadále u her sedět a mačkat čudlíky.... *1*
  • Trol.diskuzni
    Skyrim + Kinect = Super-multi-f*cking-cool-gangsta-hyper experience, f*ck yeah! *5*
    • no ja nedavno dostal tydenní ban pro nejakou pitomost a tenhle blbeček tady spamuje ostošest, mel by dostat ban tak na rok ne? *8*
      • Jimei
        ne
      • Takovej je život. Já dostal jednodenní ban za to, že jsem postnul článek o sojce obecné okopírovanej z Wikipedie.

        BTW a na jak dlouho by měl dostat BAN Jindra?
        • Jimei
          Jindra to myslí dobře... za to že je blbej až na půdu dostat ban nemůže
          • Irisis
            Já myslim že to je barvitá postavička místního webu, podobně jako bejval BLEK na rootu.
    • 120% true muthafacka bro!
      • Trol.diskuzni
        Oh yeah, I'm gonna kick my ass like Chuck Norris has done, totally p*ssed off by these f*cking freaking news! *5*
  • Taková makačka, to už bych se rovnou mohl jít proběhnout ven na čerstvý vzduch. *1*
    • Asharak
      jen kdyby tam lítali draci a za rohem by stála pevnost co :)
  • Ted uz vim, proc nedabuji herni postavu. Pokeca si s kinectem a je spokojenej. Chudaci sousedi jestli tam "hopsa" treba s konem po skalach
  • k čemu je to dobrý?
  • Asharak
    Jo, je to pěkné. Říkal jsem že kinect je ta věc, která se snaží udělat hry lepšími *4* Takže jo, nebylo by špatné vychytat mouchy a třeba při nějakém kinect 2 s ním hrát modifikovanou hru.

    Ale tuhle zprávu bych čekal v bleskovkách než jako hlavní článek *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit