Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zase ten odstřelovač :D už říkali že nechcou udělat realistický simulátor ale zase né pravý opak , chtěji ať to vypadá realisticky a ať je to zároveň zábavné. Ano máš pravdu ale není to jediná mise v singleplayeru.Nevíš kdo stojí za sniperkou ani kolik má let nebo jestli nemá tak dobrý zrak , ale zase by nebyla sranda kdyby vaši přátelé jen jeden po druhém popadali na střeše pokryté květináčema. *2*
  • Nějak moc mě to nevzalo. V sp to bude něco jako BC2, takže nic moc. Čekám mínusy od zarytých fanoušků BF
  • Tikov
    :( odstřelovač, který je schopný sice trefit osobu z výškového rozdílu, ale na stejnou vzdálenost ve stejné výšce není schopen zasáhnout tři klečící pitomce (navíc když má oproti nim výkoný náboj- který dokáže projít zdí, neprůstřelnou vestou a pitomcem v ní)
    nesmrtelnost střelce na nadchodě je ohromující (stejně tak co možná největší ignorace nepřítelem)- bohužel příliš CoDovité, z prvních záběrů to vypadalo nadějně.
    Snad aspoň nezklame MP
  • grafika a zvuk vyborny, jsem fanda, ale ruku na srdce .. krome naskriptovanych casti, kterych doufam bude co nejmene, to zatim moc dobre (co se tyce gameplaye) nevypada ...
  • Nechávají si to na později protože tvrdí že až uvidíme MP tak zešílíme no uvidíme *1*
  • atmosféra teda parádní :) těšim se moc... ale podonost s cod sérií je jasná ...
  • trolo
    graficky to vyzera super. ale preco sa pri kulometoch nehybu nabojove pasy? alebo sa mi to len zda? no ale aj keby bol singl nashit tak MP bude pecka. dufam ze ukazu coskoro nieco z MP
  • Nádhera , nádhera , nádhera a tečka , kupuji hned *1*
  • Holy fucking god
  • Přehnané.
  • Tak toto BOLO výživné.
  • PARÁDA ... se těším jak malej kluk (ale asi stejně víc na multi než na singl :-)
  • masakr, uz se tesim

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit