Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Atmosfera na jednicku to se musi nechat. Skoda ze enemy si nabiha jako v cod a prestrelky jsou jak v cod (zabijete 100miliard nepratel) a ta AT4 nebo co to bylo jak vymlati celou stranu toho baraku je celkem legracni ale budu brat ze nahodne trefil nejaky vybusniny co tam mel ten sniper:D
  • Duka jsem dohral nekolikrat ale naprosto netusim jakou situaci myslis. At vzpominam jak vzpominam nepamatuju si zadnou skriptovanou sekvenci, ale to samozrejme neznamena ze tam zadna neni.

    Wiki o Half-life
    "Unlike its peers at the time, Half-Life used scripted sequences, such as an alien ramming down a door, to advance major plot points. While most contemporary first-person shooters relied on cut-scene intermissions to detail their plotlines, Half-Life's story is put forth entirely through scripted sequences, keeping the player in control of his first-person viewpoint."
  • Přijímáš mou omluvu? *1*
  • Tak tvrdí to.
  • To bude jako takhle dlouhý? *7*
  • No jó to musíš číst pořádně příspěvky. Ale jinak 12ti hodinový video bych si nechal líbit. *1*
  • Cajk
    Bbblody screen! So real:))
  • Je fakt, ze sem zrejme chybne spojil skripty AI (enemy, NPC) a udalosti v prostredi levelu. Ale myslim, ze to od sebe nema zase tak daleko. Bych to uz neresil. Proste v singlu to bez techto "nahodnych" udalosti nejde, pokud ma hra mit atsosferu.
  • Spades
    gameplay... ne video :D
  • Tikov
    na kolik bych hledal skripty v Doomovi pravda nevím, ale v Dukenovi ('96) již byly s jistotou (dva roky před HL ('98))- konkrétně mám na mysli ten výbuch zdi v jednom z prvních levelů
  • Tikov
    pardon špatná reakce, prosím smazat
  • nejde o to jak strili ale kdy a proc .. proste 5x to projdes a 5x bude strilet stejne a ignorovat ostatni vojaky i tebe (to ze vystreli kdyz ty spustis skript ve skutecnosti neni reakce na hrace) ... proste ho nechat reagovat podle toho jak cil vykukne, probehne atd a dat tam nejaky faktor uspesnosti zasahu a je to .. udelat to slozite neni a pusobilo by to lip .. btw 50 stop je asi 15 metru na co se trefis do terce velikosti cloveka obaleneho ve vystroji vzduchovkou bez precizniho mireni a pokud ma mit doopravdy 50.cal tak to nebude pukat jako hrasek hozeny na zed ..
  • Když to zatím podle videa porovnám s Call of Duty tak atmosféra stokrát lepší!!! ale ty přestřelky prostě viděl jsem v tom Call of Duty tupě nabíhajicí vojáci rovnou na smrt a docela mě mrzí ta "nesmrtelnost" hl. postavy (možná to je tou obtížností) ... mohli tam přidat medika kterej by vás léčil nebo tak ... atmosféra je krásná ale trochu bych tam uvítal více realičnosti ... netoužím hrát Call of Duty v jiném kabátě ale i tak to má u mě velké plus a ta atmosféra vypadá zatím úchvatně .. :)
  • Bliss
    Je pravda, že některejch těch skriptů je škoda, ale ta atmosféra je prostě úžasná.
  • Ze tam ten typek na balkone byl je vec desingu, ne skriptu. Prvni skutecne skriptovanou hrou byl prvni Half-life (alespon se o nem v teto souvislosti casto mluvi a ja nemam duvod tomu neverit).
  • hmm... nevím nějak to na mě už nefunguje tohle "4 Amíci proti celosvětovému terrorismu a všichni téměř nesmrtelní" *1* Asi potřebuji ještě delší oddych... *6*
  • Epický scény vždicky umělo Infinity Ward, teď má konkurenci *4*
  • Snad 12 minut ne?
  • Tikov
    Ano mám zkušenosti se střelbou z dlouhé mosiny a SVT- které používají stejný náboj (7,62 x 54R) jako pravděpodobně odstřelovač (předpokládám užití SVD). Trefit něco na 100 m rozhodně není výrazný problém na standartní mířidla, natož se seřízenou optikou. A vzhledem k prvnímu zásahu rozhodně nejde o někoho absolutně neschopného.
  • No jó, to video už jsem viděl dávno, jen rozkouskovaný. A já doufal v něco nové. Každopádně, hrají to dost na "efektivní skripty". Takhle to možná bude těch slibovaných 12 hodin, ale znovuhratelnost nulová. Ale zase na druhou stranu pořád mají eso v rukávu pořád schované.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit