Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak hlavne keby sme sa bavili o realite tak by museli implementovat vahu zasobniku a unavu strelcovej ruky .. bez si vystrielat par zasobnikov z pistole a porovnaj si jak sa ti striela po prvom a po 7 zasobniku .. kedy by sa ti po style akym strielame v hrach do krvi odrena ruka klepala jak po 3 dnoch bez kafe :)
  • Mozna flame mozna ne... nechapu marketing EA, BF nikdy nemuselo napodobovat CoD. A nevim co voni placaji jak na CoD. Obe 2 hry maji svou fanouskovskou zakladnu.. JInak CoD kopiruje od BF.. tak treba CoD MW kdepak asi vzaly najedou frcky a rankedy?? Ze by s BF 2 ? Ktery vyslo o 2 roky driv?
  • nemyslim ze z toho vzdy musi tazit hracska komunita .. ne kdyz se, jako zrejme i v tomto pripade, predbihaji v hernich prvcich, ktere hru spise degraduji .. ale doufam, ze mi dalsimi videami budou dal srazet nadseni a ocekavani a pak to pro me bude o to vetsi pecka ;)
  • Ta lodžie králíkárny cihlová na 99 % nebyla, teda to jako panelák alespoň vypadalo. V tý naší jsou to tenký (pravděpodobně železem propletený) betonový panely :) Já na střílečky v tomhle duchu moc nejsem, ale B3 u mě docela vzbudil zájem. Zajímat mě budou až mapy v mulťáku, protože předimenzovanej singl zatím nevypadá jako můj šálek kávy.
  • Neviem či si cvrkli do trenírok ale ak BF3 budem mať väčší úspech ako COD tak môžeme očakávať, že budúci COD bude o niečo reálnejší...už sa teším. Každopádne keď sa dvaja vývojári predbiehajú kto je lepší vždy vyťaží z toho hráčska komunita.
  • Je to pěkný ale nemůžu to neporovnávat s CoD a zjistím že tohle je prostě vyšperkovaná kopie. CoD prostě králem zůstává i nadále přirovnal bych to asi k tomu, můžete udělat skvělou kopii WoW ale stejně žádného hráče wow nepřetáhnete. Doufám že Bf3 se bude soustředit na MP ( spoustu map a vozítek) a nebude plýtvat síly na SP
  • Súhlasím s tebou len tá "zídka" čítaj múrik *3* nemusí byť vždy z betónu, ale môže to byť aj tehlové a omietnuté. Napríklad ten snajper na tej streche to je celkom reálne ale s 50-tkou kalibrom. Inak super hra ak bude mulťák tiež takýto a hlavne to strieľanie cez optiku a nie od pasu tak do toho idem.
  • Pete.palis
    jj taky mě to po shlídnutí trklo *1*
  • Prečítaj si to prosím Ťa poriadne. Nikde netvrdím že to BUDE realistické. Hral som aj Armu ( to by bolo na trošku dlhšiu diskusiu) ale narážam na výroky pred zverejnením videí, kde tvrdili že zbrane budú realisticky kopať, dajú sa oprieť o akýkoľvek predmet a hit potiny budú realistické :)
    Preto som napísal že som zvedavý na to, ako to bude vyzerať, pretože zatiaľ to vôbec tak nevyzerá.
  • Jo, ale tam je to alespoň vysvětleno nano-oblekem *2*
  • FUrt lepší jak jeden proti všem. Jinak co bys chtěl ovládat 100 000 vojáků? Si možeš zahrát nějakou rts. V Call of Duty je jeden proti milionu
  • nic proti armě, ale když se bavíme o realismu nebylo by nejlepší brát jako referenční samotnou realitu? Jinak Battlefield byl je a bude arkáda, a proto byl je a bude tak zabavný :)
  • Přijde mi, že se materiály ničí nějak moc snadno. Jak tu někdo říkal, nejde mi do hlavy, aby doslova pár kulek z automatický pušky prostřílelo betonovou zíďku. Je fajn, že nenaskočí hloupá textura s důlkem, která po pár vteřinách zmizí (bóže jak já tohle nesnášim), ale ukázat za každou cenu, že náš engine to dokáže mi přijde hloupý úplně stejně. Strašný šoumeni to jsou, hlavně aby to na někoho ještě fungovalo. Já jsem tím wáááu kam se podíváš už spíš znechucen. Stejně tak tím, že na předváděčce do PC hodí gamepad a pustí FPS střílečku. Proč dělat něco jednoduše, když to jde i složitě, že... Ale jinač graficky se jim to vyvedlo na jedničku. Takhle skvěle vypadající hru jsem dlouho neviděl.
  • počkej, extrémně realistické? zbraně? to vidíš jako kde, prosímtě? nejdřív zhlídni nějaká videa z Army a pak vyprávěj něco o realismu v týhle arkádě.
  • Treyarch si při sledování nadělal do kalhotek :D jinak mě velice potěšilo že pánové z DICE co dělali video, použili klavesnici a myš... je velice smutné když někdo prezentuje video z FPS akce a ovládá to na Joypadu...
  • Multiplayer sa nebude určite líšiť od MW alebo MW2. Ale u BF nikdy nešolo o singleplayer. Teraz je to len obohatené o to, aby nalákali hráčov, ktorí nehrajú multi, ale skôr sa zamerajú na single a sú príležitostnými hráčmi.
    Chcel by som vidieť ako to šlape všetko v multiplayeri pri 64 hráčov a hlavne ma zaujíma to chovanie zbraní, ktoré ako prezentovali, bude dokonalé a extrémne realistické.
    Čo sa týka videa, rozhodne to človeka zaujme a "vtiahne" ho to do deja o tom nie je pochýb. I keby to mala byť koridorovka typu "jedna cesta, znič A, potom B utekaj do C" tak mi je to jedno... BF vždy bolo, je a bude o multiplayeri.
  • ja bych teda radeji hral konecne za nejakyho kadafiho nez za staleho clena rady bezpecnosti OSN, ktery na svete rozpoutava nejvice valek... nebo alespon nejakou ackovou hru za rusaky, porad to proste budou imbecilni amici a jeste k tomu proad na blizkem vychode
  • V jiných hrách hrajete jeden, proti celý mimozemský invazi ap. Kdo chce hledat realitu ve hrách je kkt... a teď mínuska :)
  • Tikov
    konkrétně mám na mysli to, co tady ve 2,23 bohužel není vidět- ve chvíli odchodu ze záchodu exploduje zeď. Za Script lze koneckonců vzít již úvodní sekvenci s padajícím skútrem http://www.youtube.com/watch?v=H6JcZv3wPuU
  • Ja jsem cekal neco novyho, ale vzdyt to je vsechno stary, co bylo videt v minulejch videiich. Takze za me zklamani. Doufam ze ukazou taky jinou misi, tahle me uz prestava bavit jak ji znsm jak svoje boty.

    V lepsi kvalite nez na games http://www.eurogamer.cz/videos/battlefield-3-kompletni-fault-line-video-12-minut

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit