Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tikov
    SVD je poloautomatická puška se zásobníky na 10 ran, střílí 7,62x54R což je na betonovou panelákovou zeď dostatečně výkoné. (Známý puškou, používající stejný náboj, při návratu ze střeleb (rána jistoty) "upravil" přes zeď postel ve vedlejší místnosti- zastavilo se to až v další zdi)
    Pokuď jde o prostřelování tanků- nemluvil jsem o SVD, ale o předdruhoválečných protitankových puškách a kulometech (které se používají dodnes). A znichž se vyvinuly velkorážné odstřelovací pušky. Na dnešní bitevní tanky je to již nedostatečné, ovšem na lehce pancéřovaná vozidla plně účiné. (asi 35 mm pancíře na 300 m při 90°)
  • tobě zas unika pointa že blbečku ?? a to jak si davas plusy na svuj vlastni prispevek je trapny *2* *11*
  • Co já si pamatuju, tak v jiných hrách s autohealem znamenal zásah snipera, že vidím červeně a i zásah slepým nábojem mě může dorazit. Tak bych to udělal já a ne že mě ten sniper kvůli skriptům nemůže zabít, kde pak cítim ten strach z toho, že můžu jít rychle dolů.
  • No jooooo...samej voják tady :D
  • MrSanta
    Barrett ještě jednou: http://www.youtube.com/watch?v=qRJuTgWmqzg&feature=related. Od času 3:25 ukazuje sílu zbraně. Střelba na 1000 yardů do ocelové desky a tvárnic.

    Ad debata o sniperovi - berte to tak, že hra přesně simuluje likvidaci ne až tak inteligentního snipera *1*
  • Video pro ukázku účinnosti 50.cal munice. Pokud nechcete poslouchat začáteční komentář, tak přeskočte na 1:38, tam prostřelujou melouny za betonovým blokem a následuje průstřel dvou ocelových plátů (vše ve slow motion).
    Je to pokračování videa, co jsem postnul o pár přízpěvků víše.

    http://www.youtube.com/watch?v=BfnwyJvtJuI&feature=related
  • Ja uznavam ze je to trosku pritazene za vlasy, ale fakt mi to nijak nevadi, od hry ocekavam (zvlast od FPS) ze me bude bavit, odreaguju se apod. Kdyz k tomu patri toto, tak at, me to je sumak. Pokud si chci protahnout mozkovy zavity, tak si dam nejakou hutnou strategii.
  • mmrrxx
    nerieste uz tu scenu so sniperom, nema to cenu, keby to bolo opacne a bol by presny, vas by supol 10x za sebou tak by ste nadavali ze aky zakys ze to neviete prejst ze je to bug , ze prehnane presne AI atd. jasne dala sa spravit zlata stredna cesta, napr. ked sa neprikrcis tak ta sunda vzdy, ked budes skrceny tak prezijes, alebo nieco v tom zmysle, nebolo by to take skript na oko
  • Chtěl jsem reagovat na přízpěvek ApolloFX, je to asi na 3 straně diskuze. Omlouvám se, asi jsem špatně kliknul
  • Jo, WOW je prikladem, ze nezalezi na kvalitach ale na znacce. Je mnoho lepsich MMO nez je WoW, ale stejne se nikdy nebudou hrat vic nez Warcraft. Stejne tak COD. Posledni dily COD (tj. od COD2) stoji za hovno, ale stejne se prodavaji. Boom byl kolem MW, protoze to byla prvni stupidni strilecka z moderni doby, udelalo to COD jmeno a ted, at vydaji co vydaji, maji 20+ milionu prodanych kopii.
  • Zvířátka se přece taky zabíjejí a požírají, takže to vyjde v podstatě nastejno. Střílet se nemusí, ale nevidím rozdíl mezi masakrem na bojišti a partičkou lvů, kteří se vthnou na zebru :)
  • No souhlasim s ApolloFX, že když přijde člověk, který nikdy nestřílel a má rozštelovaný mířidla, tak nic netrfí. Když jsem já strřílel poprvé z "ostřelovačky" (předtím jsem střílel jen z pistole a vzduchovky) na 100 metrů se seřízenou optikou, v sedě s opřenými lokty o stůl, tak jsem z 10 ran mel 8 v desítce a 2 rány v 9. Kdybych střílel z pevnou oporou, tak věřim, že bych dal všechny do středu terče. Druhá věc byla, když jsme štelovali optiku u CZ750 sniper na 150m a než jsme se začali vůbec trefovat do terče, tak jsme vystříleli dvě krabičky nábojů. Pak už to litalo do středu terče a při změření soustřelu byl okruh zásahu velikosti hlavy. A když střílíš ze vzduchovky s optikou, nebo s 50.cal, už není takovej rozdíl, hlavně musíš umět správně koukat skrz optiku....pak už jen zmačknout spoušť
  • stoupeek: dík, konečně někdo :)
  • Asi tak.
    Ať si ti debilní rusáci udělaj vlastní hru, třeba o invazi do ČSSR v roce 1968.
  • já bych tam hodil kouřovej granát , zapnul bych termovizi a bylo by *4*
  • Jsi debil, nebo jen neumíš číst?
  • Proč se v každé hře musí jenom střílet? Nemužete si hrát třeba na zvířátka? *7*
  • no jasne kouknul jsem prvi 3 sekundy a zjistil sem ze je to to same video zasa. To nam tady budete davat kazdy den kazdou druhou novunku stejne video z battlefield 3?? *10* No jo masáž začala
  • to je nejake nove video nebo zas to same co je tady kazdou druhou novinku?
  • Na videu tu betonovou zídku lodžie prostřílel předvaděč zbraní o rozměru automatický pušky, s 30 náboji v zásobníku, kadenci to taky mělo jako automatická puška, po všech směrech to zkrátka vypadalo jako klasická automatická puška. To se mi zkrátka nezdálo a nezdá. Tikov@wo do toho pak zaplete "SVD", nevim co to je a je mi to jedno. A jeslti si myslíš, že půjdu rychle googlit věc, co mě vůbec nezajímá, jenom abych si tady mohl honit ego a hrát si na chytrýho, tak to se těžce pleteš. Možná místo opakování toho, co jsem už napsal, by jsi to mohl osvětlit. Sorry, ale na aroganci nemám vůbec náladu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit