Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a ne skutečně memám představu jak bude vypadat. Zatím mám řpedstau jak bude vypadat singleplayer - jako Cod.
  • Nejde o střílení ty troubo. Jde o umístění do jiného prostředí, probírání něčeho nového.
  • Chlapče já mám originálky všech battlefieldů a když vezmu v potaz jak u nich vypadá singleplayerová část (pokud ten díl, který v tu chvíli hraji, zrovna singleplayer kampaň má) - uplně stejně jako ta multiplayerová - viz 1942 - tak tady u té trojky si nejsem jist, jak to s těmi letadýlky a tanky je. A nebo jsem uplný debil a něco jsem snad přehlédl na tom videjku co se tu prezentuje? Já tam žádné klání jako v battlefieldu 2 neviděl.
  • "jak bude vypadat MP v BF3"
    Pekne, ze tak pevne veris, ze bude stejne skvely jako v BF2. S tim, jak se vyrobci her snazi hrace vsude odrbat zustanu ohledne kvality MP skepticky, dokud nebudu osobne dohravat prvni MP mapu.
  • Bohuzel tohle v dnesni dobe frci. Kde jsou ty casy, kdy se snazili udelat kvalitni AI, aby nahodne vznikaly zajimave situace.
    Stovka nabihajich nepratel a padajici barak me opravdu neodrovnaji.
    Nastesti tady pujde hlavne o MP a SP je spis takovy siditko na fanousky CoD.
  • On myslel to jak tam strilel tou m4 na ten panelak a ne toho snipera s dragunovem vy kkti...
  • Pokousis se trolovat, nebo to myslis vazne?
    Samozrejme ze multiplayer tam bude a to jak s letadly tak s tanky.
    Pokud jsi hral Battlefield 2, coz se zda ze ne, tak bys mel mit jasnou predstavu jak multiplayer v BF3 asi bude vypadat, jen v lepsi grafice.

    Navic s Bad Company 2, coz je vice mene konzlova odnoz serie, bych to vazne nesrovnaval.

    Ad COD>Battlefield 2 byl v multiplayeru sakra odlisny nez COD, proc by BF3 mel byt najednou klon CODu?
    Co se tyce singlu,tak ten je fanouskum serie stejne volny a co se tyce Falkland, tak pochybuju ze by vyvolaly nejakou masivni odezvu vzhledem k tomu jak kratky a lokalizovany konflikt to byl.
  • mne sa tato hra paci .. a ano je to na odreagovanie a nie aby to zakazdu cenu bolo realne je to jeden prispevok o tom ako to urobit aby to bolo realne.. bud te radi ze to je len hra..
  • zda se mi to, nebo cela ta mise vypada jako jeden dlouhy neprerusovany skript?
  • A když místo Iráčanů budeš střílet Korejce, tak to nabere na epičnosti a z nudy to přejde do nekontrolovatelné rozkoše?
  • Náboj ráže 0.50, 12,7 a podobné se používá do těžkých kulometů a tzv. antimateriálních odstřelovaček. Rozhodně neslouží k ničení tanků, ale dá se s tím zničit náklaďák, všeljaké protiletadlové systémy, radary, letadla a vrtulníky na zemi atd. Přesnou střelou do místa se slabším pancéřováním se dá poškodit BVP nebo obrněný transportér, ovšem tanky by měly bez problémů odolat i jednotlivým ranám z 30 mm kanonů, takže proti tanků ne. To jen pro přesnost
  • Úplně souhlasím, uhodil si hlavíček na hřebíčku *4* - aspoň pro mě tedy jako simulátor realistického boje naprosto stačí arma, u tohohle hledám víc sranda zábavy.
  • NO, já bych tomu spíše říkal "uvěřitelnost", než přímo žadonění o realismus.
  • No...kdosi tu nedávno psal, že Cod a Battlefield se nedají srovnávat, že je každá o ničem jiném. No mě to teď po shlédnutí videa nepřijde jako dvě odlišné hry... To je prostě 100% klon Cod se vším všady. Bude tam vůbec multiplayer s tančíky a letadly? Jinými slovy další hovadina jako už tak dost nudné Bad Company 2, kde už autíčka a jiné pomůcky přestávali mít smysl... A bylo dsot moderní doby už co třeba skusit Koreu nebo Falklandy co já vím, ale tohle je už do nekonečna omlývaná NUDA!
  • Já se asi už poseru smíchy. Každej tu mele jak to není reálný a podobně. když chcete realitu, tak zvedněte prdele od PC a běžte na krajský velitelství se přihlásit do AČR a můžete mít věrnou simulaci vojáka :) Kdy konečně pupkatí blbečci s plnou hubou keců od toho PC odsednou a podívaj se, že ta realita je za oknem. Na monitoru je zábava... Věřím, že u BF 3 se budu hodně bavit, ale že by to bylo reálný mě teda ani na chvíli nenapadlo.
    PS: nereaguji na tvůj celý příspěvek, v zásadě s ním souhlasím, jen nepochopím kecy tvoje a ostatních o realističnosti...
  • doufám že upustí od parodizujícího bordelu v B2:BC a raději nabídnou příběh ve stylu posledního MoH
  • Do skutečné války to má opravdu daleko (stejně se tvůrci nepřestanou bít do prsou, že mají v tomhle navrch, no nemají), ale z videa cítím příjemný závan realističnosti alespoň v tom kontaktním souboji a scéně se sniperem. Prostředí správně "špinavé", zvuková stránka špička. Když už nic, tak alespoň lepší, než ten šílený brak v Bad Company.
  • Krize pohlavní identity? *3*
  • je to furt to sami video akorát vzdy prodlouzený o par sekund
  • jak v tom jeepu hral rap xD to neni brooklin ale stredni vychod

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit