Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Je obecně známo, že zvířaty se cílí na dámské publikum. Prostě jen potřebují zvýšit cílovou skupinu *15*
    • Kozy
      Brzy očekávejte DLC: Old MacDonald had a farm.
  • Špeciálne jednotky používajú (z logického dovodu) bezbublinkovú výstroj...
  • Grafika je dechberoucí a líbí se mi jak se s tím vyhráli a taky že tam bude pejsek. Prostě Boží pařba.
    • Veskoslav
      Bože další reinkarnovaný trol nebo ironický humor?
    • Tilwaen
      *1*
  • Jojo Next-gen, jak kr*va... Nechci vyvolat flame, ale ten jejich "nový" engine je asi na stejné úrovni, jak Frostibe 1 z roku 2008...
    • Zadny novy engine to neni. Je to porad jeden a ten samej engine
      • Taky proto jsem tam napsal ty uvozovky...
        • v tom pripade se omlouvam *3*
      • presne tak je to stejnej engine jen ma navic dx11 efekty a lepsi textury . Treba casem ten posun bude vic znat .
    • Jestli nevidíš posun tak je to tvoje chyba. A v první řade jde stejně o hratelnost a tu má CoD Boží.
      • Tilwaen
        "Jestli nevidíš posun tak je to tvoje chyba."

        Dechberoucí argument, asi se jej taky naučím používat *4*
      • Tobě bude tak 13 maximálně podle způsobu tvého vyjadřování co?
      • Spades
        Ne
  • best of the world . uz se tesim na mise kde budu hrat jen za psa ,
    • ale to by bylo docela fajn *4*.
  • promitac
    nepište o tom, pls
  • calwin
    tak skočil na toho vojaka ako keby mal 2 tony ten pes... to že zuby musí mať jak žiletky ani nehovorím... ach jaj... facepalm
  • Tak podle těch záběrů to vypadá, že to asi zkusím, celkem mě to zaujalo. Hlavně jsem zvědav na příběh...
  • Velice velmi se těším na takový díl Call of Duty který jednak přinese inovací, co by se alespoň za nehet vešlo a jednak takový, který vizuálně dorovná alespoň dnešní průměr. Hry na konzolích vypadají obecně velmi bídně - to je známá věc, nicméně COD série se nedokáže této bídě ani přiblížit. Nekupovat, nekrást. Nevyplatí se to.
  • Je fakt, že ten id Tech 3 engine vyleštili, jen co je pravda. Jen nevím, zdali pejsek je to právě ořechové pro oživení již zašlé slávy této série. V těch podvodních misích bych očekávala tuleně anebo delfína.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit