Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hodně mě překvapilo, že tady někdo psal že NHL, Sims, Half-Life atd byly v Če nejprodávanější na PC... :D. Ano, Čr je strašně důležitý trh... A hlavně je to stále oblast, kde jsou hlavně PCčka, takže někde 100 let za opicema, oproti západní Evropě...
    • Paulcz
      Německo je taky 100 let za opicema, když tam vévodí PC ? :)
      • Mám doma PC i PS3, ale zahrál bych si to radši na PC. Proč? Protože to prostě bude vypat líp, 2560x1600, DX11 efekty, ultra detaily a vyhlazování, dohled přes půlku mapy, to samozřejmě už stařičká PS3 nezvládne (a to jí fandim:), druhý důvod jsou mody a třetí že se mi to s myší prostě líp ovládá. Ale stejně si to koupim na konzoli hned jak to vyjde, protože to bude pecka :)
        • hej a ked to bude tak kvalitne spravene jako 4ka tak sa mozes tesit dvojnasobne
          inac ty si nejaky bohaty, gratulujem
    • Nebavili jsme se globálně ale jen o tuzemsku no a co? Psal jsem jen že NHL bylo kdysi dávno nejprodávanější hrou v ČR- tak ročník 2001 2002 ;)
      ostatní hry co jsem jmenoval byly jen výdělečné na PC
    • Zaplaťpánbůh. Taky máme díky tomu mnohem menší dluhy než ta navoněná bída co si říká vyspělý západ.
  • Měl bych takovej dotaz , nepřipadá vám už celkem ohraný omílat do zblbnutí pořád to samé dokola ? PCčkáři=piráti . Koho tyhle žvásty vlastně zajímaj ? *11*
    • no inac uz zacina byt ohrane aj to jak im tu za tie hadky nadavate
      aspon sa snazia nehaj tak
  • Prostě shrnul bych to asi tak, že kdyby nebylo těch "debilních" konzolistů, tak byste vy "naprosto úžasní" PCčkáři neměli co hrát, protože by herní odvětví dávno zkrachovalo...
    • V roce 2010 vygenerovalo PC tržby 16,2 mld. dolarů *3* *1* *1* *1*
    • No neskrachovalo by, ak by trebars nerobili nezmyselne predrazeny AAAAA brak.
    • Opravdu si myslis ze kdyby nebyly konzole tak by nikdo hry nekupoval? Nebylo by to nahodou tak ze by se proste prodal vicemene stejnej pocet kopii ale prodalo by se to jen na PC? Navic nikdo tu netvrdi ze konzolisti jsou debilni a PCckari uzasny a jestli jo tak je to proste a jednoduse d*bil i kdyz tahle tvoje konstrukce je taky genialni o tom zadna....
    • to je sice pravda, aspon z casti ale myslim si, ze az take zle to s PC predajami nie je. Ved pokial je hra multiplatformna (aj na PC) Tak si ju pirati tak ci tak upiratia a keby bolo len PC stale by tu podla mna bolo zopar poctivich ludi co si budu hry kupovat.
    • jo jasně, stejně tak video je čistě z konzolové verze,že ty konzolisto. Prosím ještě nějakou pohádku.
      • zdeeneek
        Rekl bych, ze Marcus narazel na prodeje her pc vs. konzole. O tom, na cem hru vyvojari delaji, nepadlo v jeho prispevku ani slovo ...
        • hmm, což znamená, že i "já naprosto úžasný" PCčkář bych určitě měl co hrát i bez konzolí. Obávám se ovšem, že bez PC bych si prostě na konzoli hrát nemohl, protože se všechny hry vyvíjí na PC.
          • Tak je budeš vyvíjet na konzolích. PC k ničemu nepotřebuješ.
        • No, spoustu práce dělají na Macu.

          Jenže to není relevantní, i kdyby to dělali na toustovači.
      • Koukni se na celosvětové prodeje her a pak reaguj... Děkuji
  • 3 postavy, hmmm, dúfam že sa to nezmení na Sims: GTA edition. Budem si chcieť prepnúť na toho milionára aby som s ním skočil do downtown a on bude lietať v lietadle na opačnej strane mapy a ešte po pristáni ho budem musieť dať na WC a do reštiky aby som s ním mohol hrať. Ale ako tento štýl rozširuje možnosti, tak dúfam že to bude dobre spracované.
    • Maďar je srandista, že jo?
      • kubi-wan
        beszélsz magyarul, lófasz?
      • nie, Slovák napísal svoj názor. ko*ot musí mať blbé narážky
        • Já tomu textu prostě kulový rozumím, sry...
          • na tvoj posledný príspevok už nejde reagovať. tak aspoň takto. ne*er si do huby. keď tomu nerozumieš a prekladať to nemieniš, nerozumiem tomu, ako môžeš reagovať na to, čo som napísal. nečakaj, že sa ponížim na tvoju úroveň a začnem urážať čechov. proti ním nemám nič, vlastne mám odtiaľ veľa kamarátov...proti komu ale niečo mám, to sú mentálne obmedzení ľudia...v tvojom prípade aj s nejakou zvrátenou dávkou dokazovania si niečoho.
            • boze tahnete vy madari uz do hajzlu, copak nemate v madarsku herni weby?
          • mne sa nemusíš ospravedlňovať, ja súcitím s tvojou hlúposťou (http://translate.google.com/)
            • Evidentně máte na salaši jinou mentalitu, ale nepochopili jsme se. Maďarština je vcelku nezáživným jazykem a stejně tak mi nic neříkají ani její hornouherské větve, proto nemám zájem si z ní něco překládat a zkoumat tak pochody vašeho etnika.
  • No hlavně na PC to bude vypadat alespoň jako hra z roku 2013(po grafické stránce to nebude vypadat v HD na zgrcání). Jediná nevýhoda kompu je jeho cena(a neustálá potřeba do toho prachy vkládat). Nicméně, ať už konečně pohřbí ty prvohorní staré generace konzolí a ukážou se ty nové.
    • a kdo bude platit vývoj her???PC komunita???To bys mě rozesmál....
      • Na PC se podle vseho prodalo 5 milionu kopii GTA 4 z celkovych 25ti milionu prodanych kopii takze to takova tragedie zase nebude.
        • Ano, takže máme tři platformy, na které GTA IV vyšla a na PC se prodala 1/5 z celkového objemu prodaných kusů. Pirátit, pirátit, pirátit...to PCčkářům jde.
          • Ano a na Xboxu to byly dve petiny a to samy na PS3. Vzhledem k tomu ze to na PC vyslo asi o pul roku pozdeji tak se neni az tak moc cemu divit...
            • Jazz
              @ltfb: Myslíš později, že ?
            • A ptám se tedy, proč tomu tak je, že PC verze vyšla déle?
      • Kolik se prodalo Zaklínačů jen na PC? Kvalita se zaplatí kdekoli.
        • ale v celosvětovým měřítku,to zas tak moc nebylo...Mám ho doma na konzoli a je super,ale proč další zaklínač bude současně i na konzole....První na konzole nebyl.Druhej vyšel se zpožděním a třetí....Nepřipadá mi to,že by čekali velký výnosy z PC verze....Můj názor
          • To každopádně. Jsem rád, že jim to došlo. Stejně tak by i Arma měla být co nejdříve na konzolích... i když těžko říct na kterých, když současné na to nemají a ty budoucí také ne :D Jen si myslím, že kvalitní hry se prodají i na PC. A ty nekvalitní se zase prodají dobře i na konzolích.
            • Hlavně ale ta jednička ukázala na PC, že dvojka může být hodně kvalitní.
            • Praktiky CD projektu jsou dost strašné a ještě poslouchat ty jejich kecy. Vydali to ale i na Xbox, tak ať jsou třeba rovnou z pekla :D Jen ta jednička schází, no...
            • S Armou nemám zkušenost,takže nebudu soudit...Ale přišlo mi,že prodeje u Zaklínače 2 a toho Diabla byly způsobený tím,že ze začátku stašili těma ochranama.Teda co si tak nějak vybavuju co dělal CD Project??Když to nešlo pořádně potáhnout,tak si to koupili...
        • a krom Zaklínače a Diabla???
          • krom Zaklinače a Diabla např. Call of duty, Half-life, NHL byla dříve nejprodávanější hrou v ČR, SIMS, minulé GTA, tomb raidery.. mám pokračovat? Jedinou výhodu co vy konzolisti máte je Red dead Redemption. Tak se s tím smiř, konzole se nabušným PC nemůžou rovnat ;) a kdo říká že by neměnil gamepad za myš, tak si lže sám sobě, systém míření myší nemůže nějaká páčka překonat ani omylem ;)
            • skream.Dobrý beru.Na druhou stranu zkus na myši zahrat třaba FIFU(řekl bych NHL co jsi tady psal,ale to už si na PC nezahrajweš)Tam to prostě bez joysticku nejde....To mi nevymluvíš
            • Dezolát: debilita? Vlez na jakýkoli server např Counter strike a zapoj k PC joystick místo myši. Pak něco říkej ;)
            • vlastik.plaminek:
              Jak sám píšeš - "U FPS je to míření sice trošku pomalejší..." pomalejší = horší. Pomalejší rozhlížení, míření, označování jednotek, vojáků v RPG je pomalejší (horší)
              jak píšeš pořád se to dá ale jsou lepší věc a tou je myš, takže s tebou vlastně souhlasím ;)
            • vlastik.plaminek
              Bez myši se dá hrát naprosto v pohodě. U FPS je to míření sice trošku pomalejší, ale pořád se to dá. Ten zbytek je jenom výmluva na levorukost.
            • skream: to o NHL v podstatě nebyla reakce na prodeje na PC, ale na tvoje výroky o tom, že hrát na myši a klávesnici je nejlepší

              "a kdo říká že by neměnil gamepad za myš, tak si lže sám sobě, systém míření myší nemůže nějaká páčka překonat ani omylem ;)"

              "Joystick jedině na Mária nebo Tony Hawka, ale všude jinde jedině myš ;)"

              Sorry, ale to je debilita
            • Dezolát: psal jsem že NHL BÝVALA nejprodávanější hrou, a tato hra nebyla spojena s ovládáním myši ale s prodejností PC vs konzole. Promiň ale neumíš číst ;)
            • Jasný...Dame si NHL na myši a podobně...U blafáku si zlomíš ruku a pravou myš bych viděl na střelu golfem a levým střelu zápěstím....Ale promiň nevíš o čem je řeč,protože nejprodávanější hra na PC už tam asi 6 let nevychází....
            • Neexistují jen FPS u kterých je ovládáni na joysticku tragédie. Dále Strategie, RPG, adventury to vše by bylo bez myše utrpením. Joystick je vhodný jen na závody, logické hry a arkády.
              Pokud bysme se bavili čistě jen o GTA, kde musí být systém automatického zaměřování protože by to joystick nezvládl zato myš bez problémů? Možnost nahrávat své MP3 do rádia, mody, čeština, o dost lepší grafika? Konzole jsou o toto vše ochuzeny, proto jen blázen může tvrdit že jsou v tomto směru lepší ;)
              Jak jsem psal, jediné co vám závidím je RedDeadRedemption a to že půl roku nemůsíte čekat na konverzi GTA.
              Ale chápu tě, člověk který už konzoli má jen těžko bude hanit to do čeho vrazil prachy...
            • A existují jen FPS, ne? :D FPS jsou většinou o ničem a ani na konzolích jich nikdy moc nebylo. Kvůli přilákání tupých PC hráčů bylo potřeba udělat změny.
            • Tak maximálně je výhoda v tom že tě joystick hřeje na kulách :D
              Proč myslíš že na online serverech pro např. FPS hry na konzolích jsou ochrany proti užívání myši? (tím myslím tu speciální předraženou myš pro xbox i PS3)
              Jak sami výrobci řekli, hráči s touto myší by měli OBROVSKOU výhodu oproti těm co hrají na joysticku. Vidíš, v tomto máme vyhodu, kdo tvrdí opak je šílenec. Jednou jsem hrál FPS, ale jen pár minut, rychlá reakce je hoodně omezená. ;) Joystick jedině na Mária nebo Tony Hawka, ale všude jinde jedině myš ;)
            • A pohodlně mít ruce v klíně nebo se krčit u myši, to je skoro to stejné, ne?
          • Jaký kvalitní hry na PC ještě jsou? Diablo nepočítám :D
            • popravdě nemám tušení...Na PC jsem hrál naposled Open TTD *2*
  • Gordar
    Nechápu nářky některých jedinců. GTA je konzolová hra už od 3 dílu a Rockstar to zřejmě plně vyhovuje. Můžete být rádi že se vůbec obtěžují s PC verzí která jim vydělá zlomek toho co konzolová. Když PC verzi ani neoznámili je jasně vidět jak je pro ně důležitá.
    • To že to pokaždé neoznámí na PC je pro to že jim Sony a Microsoft platí za to že si hráči budou půl roku kupovat konzole jen kvůli tomu.. Kdyby tady ta jistota, že výjde GTA i na PC byla už dnes, tak by se do budoucna prodalo mín konzolí než kdyby ne...
    • Já nechápu, že nechápeš. Každému hráči, co má PC je úplně v p.deli jestli to je na konzolích od třetího dílu. Hlavně ti, co poctivě kupují si to holt chtějí taky zahrát, protože ta hra je prostě to nejlepší na trhu. Nepochybuju o tom, že to na PC taky bude, takže to Rockstaru asi za to i tak stojí(i tak vydělají). Je škoda, že to vůbec vydali na ty sto let staré konzole, které jenom brzdí....měli to vydat rovnou na nové.
      • Přesně.....Měli v "půlce" přerušit vývoj a začít to zrovna dělat na další generaci a nebo radši ještě na tu další...A tak by jsme mohli pokračovat až do zblbnutí *1*
      • Myslíš na nové, které jsou stejně staré? Notebookové AMD s "integrovanou" grafikou :D
    • Co je na tom k nepochopeni? Proste hraci co maj doma PC a vyhovuje jim hrat hry na PC tak by byli radi aby si to mohli na PC zahrat a vzhedem k tomu ze GTA 3, Vice City, San Andreas a 4 na PC vysli tak doufaji ze pro PC vyjde i GTA 5. Opravdu to porad nechapes?
  • A taky jestli pude řídit vlak.
    • Jestli nebude možné v ulicích rozpoutat chaos s vysokozdvižným vozíkem, tak ať se ani neobtěžují hru vydávat...

      Sekačka/traktůrek by možná stačila... *15*
  • V tom videu neukázaly posilování v posilovně. V prvním traileru je posilovna na pláži.
    Tak jsem zvědavej jestli posilovat ve hře pude.
    • Uvědomuješ si ale, že posilovna ve hře ti skutečné svaly neudělá?
  • HD video Zdá se mi to, nebo tam polovina textur chybí a druhá je v rozlišení 4x4?
    • to je na konzolích normální
      • To je no, ale alespoň my, konzolisti, nemusíme čekat půl roku až nám to laskavě portnou a to ještě po verzích na next gen, takže dostanete hru nejpozději zatímco konzolisti ji budou mít už 20x přehranou. Možná, když slíbíte, že nebudete hru stahovat, tak vám ji portnou dřív.

        *14* *14* *14* *14* *14*
        • No jo, to se chce zamyslet chlapce... proc asi je to exkluzivne na konzole. Vyrobci se snazej marne prodat tu sracku co mas doma, ale malo kdo je tak blbej, aby si to koupil ;-). Proto se porad snazi odkladat PC verze sec to jde... jenze marne ;-). Je lepsi si pockat, nez to mackat na nejake plesnive krabicce :-P
          • Dobře, ale pak tady na diskuzích nebrečte a nenadávejte na Rockstar, že to budete mít déle, když je pro Tebe konzole něco zapovězeného, čeho se "pravověrný" PCčkář ani nedotkne a pak jen brečí, když ta jeho platforma neni tolik podporovaná.
            Proto vám zde uvedu 3 pravidla abyste měli PC verzi hned nebo i dříve jak o konzole.
            1. Nepirátit
            2. Nepirátit
            3. Nepirátit
          • 1+
      • to je no *1*
  • Vypada to pekne, ale kdyz tak koukam na AI pocitacovych protivniku, tak to zase budou mazec boje s idioty

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit